Autor Wątek: ŁÓDZKI FESTIWAL 2002-NIEODDANE PRACE!  (Przeczytany 8205 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maciej

ŁÓDZKI FESTIWAL 2002-NIEODDANE PRACE!
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 05, 2003, 10:42:19 am »
Hmmm... sprawa wygląda z grubsza tak:  
    Ja wiem kim Ty jesteś, a Ty nie wiesz kim ja jestem.
 Nie oznacza to, że ja mam zwracać się do Ciebie per "proszę pana", a Ty do mnie per "gnoju". A tak właśnie zachowuje się organizacja Łódzkiego festynu.      Nie ja jedyny zostałem potraktowany tam jak ostatni pętak. Stąd wynikło moje zacietrzewienie...  
   Bluzgi sam już wykasowałem, zaś za" komucha" nie przeproszę, gdyż jest to stwierdzenie faktu (a raczej ocena metod postępowania) a nie obelga- no ,chyba że jednak jest?  (w Łodzi?-niemożliwe!)
    A na koniec powtórzę: moja noga już na łódzkim festiwalu NIE POSTANIE! Na szczęście nie jest to jedyna tego typu imprezka. A zaprosin wcale nie oczekuję. :P
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Maciej

ŁÓDZKI FESTIWAL 2002-NIEODDANE PRACE!
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 05, 2003, 10:49:07 am »
Cytat: "mykupyku"

ta przemoc emanuje niemal z każdego obrazka :)


Przepraszam, ale wykładnia nic nie dała...Czy to komplement, czy aby wręcz przeciwnie???
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline mykupyku

ŁÓDZKI FESTIWAL 2002-NIEODDANE PRACE!
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 05, 2003, 05:25:47 pm »
Cytat: "Maciej"
Cytat: "mykupyku"

ta przemoc emanuje niemal z każdego obrazka :)


Przepraszam, ale wykładnia nic nie dała...Czy to komplement, czy aby wręcz przeciwnie???



kto pod kim posty pisze ten sam w nie wpada :)

a post dotyczył polemiki z pookiem, i jego avatarem, i tyle
opyright by mykupyku

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
ŁÓDZKI FESTIWAL 2002-NIEODDANE PRACE!
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 06, 2003, 10:27:01 am »
Cytat: "Maciej"
Hmmm... sprawa wygląda z grubsza tak:  
    Ja wiem kim Ty jesteś, a Ty nie wiesz kim ja jestem.


Ja sie nie wstydze tego, kim jestem.

Cytat: "Maciej"
Nie oznacza to, że ja mam zwracać się do Ciebie per "proszę pana", a Ty do mnie per "gnoju". A tak właśnie zachowuje się organizacja Łódzkiego festynu. Nie ja jedyny zostałem potraktowany tam jak ostatni pętak. Stąd wynikło moje zacietrzewienie...


Jezeli powyzsze slowa sa skierowane do mnie, to bardzo prosze o wskazanie, kiedy zwrocilem sie do Ciebie per "gnoju", a kiedy wymagalem, aby mowic do mnie "prosze pana". Jestem wspolorganizatorem lodzkiego festiwalu i NIKOGO nie potraktowalem tak jak piszesz. I w ogole na czym polega traktowanie "jak ostatniego petaka"?

Cytat: "Maciej"
Bluzgi sam już wykasowałem, zaś za" komucha" nie przeproszę, gdyż jest to stwierdzenie faktu (a raczej ocena metod postępowania) a nie obelga- no ,chyba że jednak jest?  (w Łodzi?-niemożliwe!)


A co ma Lodz do tego, czy ktos jest komuchem czy nie? A jakie w ogole znaczenie przy organizacji festiwalu ma to, ze ktos jest komuchem, prawicowcem, anarchista lub liberalem? A ja na kogo wygladam? A moje metody postepowania?

Cytat: "Maciej"
A na koniec powtórzę: moja noga już na łódzkim festiwalu NIE POSTANIE! Na szczęście nie jest to jedyna tego typu imprezka. A zaprosin wcale nie oczekuję. :P


Jezeli przyjada goscie, ktorych zaprosilismy, to gleboko sie zastanowisz nad tym, czy rzeczywiscie nie przyjezdzac...

Offline mykupyku

ŁÓDZKI FESTIWAL 2002-NIEODDANE PRACE!
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 06, 2003, 03:34:42 pm »
ja jak zwykle będę najmądzrejszy ;)

1. nie byłoby kłótni gdyby prace sprawnie i składnie powróciły do autorów

2. nie byłoby kłótni gdyby autor Maciej sie nie unosił

3. wszystkich łączy miłość do komiksu ( komunistów też :) )
opyright by mykupyku

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
ŁÓDZKI FESTIWAL 2002-NIEODDANE PRACE!
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 06, 2003, 04:14:40 pm »
Nic dodac, nic ujac Mykupyku. Wlasciwie, to nie wiem dlaczego tlumacze sie za LDK w sprawie odsylania prac. Ale skoro juz zaczalem sie w tym babrac, to odpowiem na wszystkie pytania. Byle bylo kulturalnie.

Offline Maciej

ŁÓDZKI FESTIWAL 2002-NIEODDANE PRACE!
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 07, 2003, 10:54:21 am »
Lubię bawić się w gierkę "kto ma ostatnie słowo". Jak widzę, nie tylko ja lubię tę zabawę. Zapraszam do kółeczka...

Poprzedniego posta skierowałem do ogółu forumowiczów. Przykro mi, że Waltari wziął wszystko co w nim napisałem do siebie. Nie zastawiałem tam na Niego żadnych pułapek słownych, więc zdziwiła mnie taka ostra  reakcja i  podejrzliwość, przejawiająca się w analizie każdego mojego zdania.

NAPRAWDĘ nie wiedziałem, że Waltari jest ORGANIZATOREM festynu!
Nie wiem kim Waltari jest! Nie znam go! Zdanie, z którego Waltari wywnioskował, że go znam (i że mówił do mnie "gnoju") było przykładem. Mogło dotyczyć również mnie, czy kogokolwiek. W tym konkretnym przypadku, odnosiło się do moich przykrych doświadczeń w ŁODZI (bynajmniej nie na dworcu, czy też pod mostem, ale w ŁDK).

Co się tyczy (jeśli już zaczęliśmy ten temat) kwestii politycznych, które Waltari bagatelizuje, coś tam chyba jednak znaczą. Nawet w kulturze i sztuce. W pewnym teatrze (nazwę miasta zapomniałem) ostatnio strajkowali aktorzy... z powodów zaiste FORMALNYCH.
   (Mam nadzieję, że NIKT nie przeinterpretuje sobie powyższego zdania, w wyznanie że należę do Ligi Polskich Rodzin, lub mam coś przeciw aktorom... lub wręcz przeciwnie.)

Cytat: "Waltari"


Jezeli przyjada goscie, ktorych zaprosilismy, to gleboko sie zastanowisz nad tym, czy rzeczywiscie nie przyjezdzac...


Nie jest szczytem moich aspiracji, zobaczyć na własne oczy Gaimana lub............( tu wstawcie imię swojego IDOLA). Umiem rezygnować z rzeczy, które są dla mnie dużo ważniejsze niż przyjazd rysownika-guru (choćbi i Bilala). Naprawdę, nie jestem kolekcjonerem-fanatykiem. Nie muszę kupować jakiegos nowego komiksu (płyty, książki,pierdułek,czy czegoś podobnego) kosztem zagłodzenia się na śmierć.   Zbieram komiksy, mam ich kilka. Rysuję komiksy, wydaję zina, bardzo to lubię. I TYLE!  Nie pobiłbym nikogo za to, że woli Kasa od Rosińskiego, albo Ennisa od Ellisa. Tak więc podobne zachęty proszę kierować do kogoś innego. Ja już swoje w tej kwestii napisałem.

Na zakończenie słowo do Waltariego:
  Nie piszę tego posta, aby Cię obrazić!   Cieszę się, że zareagowałeś, gdyż to MOŻE oznaczać, że moje słowa skargi trafiły pod właściwy adres. Mój głos nie jest osamotniony (przykładem ten topik), tylko jest być może najbardziej radykalny.  

(słowo "metody" oznaczało brak szacunku dla uczestników festynu.)
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Maciej

ŁÓDZKI FESTIWAL 2002-NIEODDANE PRACE!
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 07, 2003, 11:01:30 am »
Chciałbym dodać,że nie jestem "produktowym" prowokatorem wpuszczonym w łono Nowej Gildii. Wystarczy popatrzeć w moją szczerą buzię... :)
 Nie jestem też złośliwym niewychowanym bucem... (no może jednak) :(
 Na pewno nie chcę tu siać defetyzmu i rozprężenia oraz wszczynać polowań na czarownice, a jedynie wyrazić swoją opinię.
 Kolega Wojt-as pytał: co zrobić gdy z Festiwalu nie odesłali Prac?
    Oto moja odpowiedź:    ZAPOMNIJ O NICH I ŻAŁUJ ŻE WYSYŁAŁEŚ ORYGINAŁY!!!!
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Anonymous

  • Gość
ŁÓDZKI FESTIWAL 2002-NIEODDANE PRACE!
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 07, 2003, 11:08:01 am »
ludzie, kto w ogole wysyla oryginaly? motto na ten rok: "zdrowy rozsadek"

Offline Wojt-as

EEE....
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 07, 2003, 01:34:24 pm »
Np. ci którzy nie mają kasy na dobrej jakości wydruk formatu A3,
ci którzy właśnie zapakowali komiks w teczkę i lecą na pocztę główną aby zdążyć wysłać przed północą.
ood Luck!

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
ŁÓDZKI FESTIWAL 2002-NIEODDANE PRACE!
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 08, 2003, 01:31:47 pm »
Przypomnę, że w tym roku można dostarczać prace w formacie A4. Termin mija 31 (słownie: trzydziestego pierwszego) SIERPNIA.
Po niedzieli dam odpowiedz wszystkim, ktorzy zapytali mnie o swoje prace. Wiem tylko tyle, ze LDK odsyla prace bez dowodow nadania. I bedzie to ostatni raz, kiedy tlumacze sie za LDK. Przy organizacji festiwalu pelnie zupelnie inna role i z niej moge sie tlumaczyc (na szczescie, przynajmniej na razie, nie musze robic tego zbyt gesto).

Offline Wojt-as

Jak to mawiają w komiksach "chumpf"
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 09, 2003, 11:13:56 am »
Być może 31 ale w ulotkach od 2 lat jest 15 Sierpnia.
ood Luck!

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
ŁÓDZKI FESTIWAL 2002-NIEODDANE PRACE!
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 09, 2003, 06:01:59 pm »
Mam przed saba ulotke, ktora byla rozdawana m.in. na WSK - taka zoltawa (bezowa?), z rysunkiem Slawka Kielbusa na froncie (na rysunku odwrocony tylem czarnoksieznik czy ktos taki) - w regulaminie jest i o A4 i o 31 sierpnia.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Re: UWAGA!
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 14, 2003, 02:35:55 pm »
Cytat: "Wojt-as"
Z powodu kłopotów ze skrzynką pozwole sobie przekazać dane ponieważ Pan Sobieraj jest bardzo zajętym człowiekiem i raczej wysyłką zajmują się Łódzcy komiksiarze, którzy są często nieuchwytni.
Wojciech Nawrot os.Powstańców Warszawy 3c/30 Poznań


Praca zostala do Ciebie wyslana, jednak wrocila do LDK. Nie odebrales jej w terminie - awizowana byla 20 stycznia i 28 stycznia. Jest do odbioru w LDK.

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
ŁÓDZKI FESTIWAL 2002-NIEODDANE PRACE!
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 14, 2003, 09:17:27 pm »
Fragment regulaminu konkursu:

W konkursie mogą wziąć udział komiksy nigdzie dotąd niepublikowane. Uczestnik konkursu może przysłać maksymalnie trzy prace komiksowe, lecz ilość wszystkich plansz nie może przekroczyć dwunastu. Plansze wyłącznie w pionowym formacie A3 (297 x 420 mm) lub A4 (210 x 297 mm), powinny na odwrocie posiadać czytelnie napisany tytuł pracy i numer strony oraz dane autora(ów): imię, nazwisko i dokładny adres. Prace powinny być zapakowane w podpisaną sztywną teczkę, co umożliwi ich zwrot za pośrednictwem poczty (kserokopie nie podlegają zwrotowi).

Prace należy przesłać na adres: Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18, 90-113 Łódź, z dopiskiem: KOMIKS 2003. Termin nadsyłania prac upływa z dniem 31 sierpnia 2003 roku. Wpisowe z tytułu uczestnictwa w konkursie wynosi 25 zł.

Cały regulamin dostępny jest tutaj: http://www.gildia.pl/komiks/imprezy/lodz_2003#regulamin
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -