trawa

Autor Wątek: Całkowity poczatek wfb  (Przeczytany 2648 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MariuszGGG

Całkowity poczatek wfb
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 28, 2006, 07:24:59 am »
Cytat: "MysteryMan"

Primo: no proximity, więc w armiach kawaleryjskich trzeba ich bedzie ładować do oddziałów


Do maszyn mój drogi, do maszyn. Z reszta mozliwości przechowywania magów jest tak dużo, że wątpie żeby trzeba ich było wsadzać do rycerstwa i osłabaić w ten sposób klocki kawalerii.
A kombinacji 4 magów i kawy to juz nie ujrzysz w VII ed.
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex

Offline Siny

Całkowity poczatek wfb
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 28, 2006, 10:35:30 am »
Co do fantastyki to wszystko sprawa mojego wujka, ktory zbierał, kolekcjonowal (nie wiem jak to nazwac) małe kolejki, pociagi itp. A że ten sklep swego czasu znajdował sie blisko sklepu '' Ogryn" we Wrocławiu to poszlismy zobaczc co to jest. Wielkie zainteresowanie figsami oraz karciankami (tak zaczolem grac w Mtg). Zdecydowałem sie w koncu zbierac Imperium (ot taka fajna rasa :P) a do rozpy mam zamiar wprowadzic małe zmiany. Co do inzyyniera to musi on tu zostac ze wzgledu na  mortar ktory zostawie w rozpie (misfire tez mozna przezucac ??) Flagelantow okroje albo wywale jeszcze nie wiem i zastanawiam sie nad zostawieniem pistolersow (podobno traca wraz z nowa edycja). 7 albo 8 sierpnia wyjezdzam do Angli i tam chyba bede figsy i inne cuda kupywal. Dziek za wszystkie rady i podpowiedzi. Moje zbieranie sie troche oddali gdyz najpierw chce sobie kupic komputer i neta by miec dostep do forum :D I tak przykladowo z forum mythosa czy nie oplacaloby sie stworzenie topicu w ktorym gracze mogliby wymieniac sie imperialnyymi  rozpami, taktykami itp a nie co rusz zakladanie nowego tematu. Wprowadzilo by to pewien pozadek i nie zmuszaloby to nowych graczy do szperania po forum ( a naprawde troche sie trzeba naszukac)
Te Quiero Puta!

 

anything