trawa

Autor Wątek: Mordheim na POLCONie 2006  (Przeczytany 17939 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Motorek

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 16, 2006, 03:02:19 pm »
Wszystko niebawem się pojawi ;) Gonzo się tym zajmie bo mój komp woła o pomste do nieba :x Teraz mi zadzałał net i nie wiem jak długo jeszcze pochodzi, średnio działa 5 minut, a potem jest kopa. Wiem już co i jak z przejazdem Kraków-Lublin tzn. muszę jeszcze rozkminić rozpiskę którą mi pani na PKS-ie wydrukowała i przedzwonię dziś wieczorkiem do Ciebie Mistrzu.
Pozdro od Gwiezdnego Chłopaka  :D

Offline Mistrz wałków :)

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 16, 2006, 04:52:58 pm »
Dzięki kretek za załatwienie sprawy.

Gonzo.. Teraz to juz mucha nie siada :)

Choć.. (moje bystre oko znów coś dojżało - musze je wydłubać :)).
Nie macie sprecyzowanych krytyków od nozy i batów. Rozumiem że noże bez.. a baty??
Kamil. (miszczu)

Offline nahar

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 16, 2006, 06:04:45 pm »
Obuchowe - Kamil!

Ja tez sie wybieram - razem z Miszczem, jeszcze tylko ostatnie ustalenia jaki transport.
paweł

Offline Motorek

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 16, 2006, 07:07:11 pm »
Tak jak Nahar napisał obuchowe z bata, a nóz nie zadaje krytyków.

Offline nahar

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 18, 2006, 11:13:24 pm »
A ja mam jeszcze pytanie - czy possesed moze używać skilli postać z której powstał? Bo staty ma swoje.

No i co z ekwipunkiem - co mu zostaje? Wszystko co podchodzi pod kategorię ekwipunek jak rozumiem.

Na koniec - czy jego broń przepada czy można przełożyć ją na inne modele?
W tym drugim wypadku nie bedzie to ok - bo gracze bedą przyszłego posseseda pozbawiali całego sprzętu PRZED bitwą.
paweł

Offline Wercyngetoryks

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 19, 2006, 11:32:07 am »
Ale Opętany nie może korzystać z ekwipunku, a co do skilli to jak dla mnie też nie, sam w sobie ma tyle mutacji itd. ze swobodnie da rade :D

Co do przkazywania ekwipunku przyszełego opętanego innym modelom przed ostatnia grą to nie można raczej tego zakazać. Bo gdybym chciał zamienić się z innym modelem ekwipunkiem, ja daje mu miecz on mi pałke itd. Po prostu wymiana lepszego sprzętu na gorszy, a nie pozostawienie modelu bez sprzętu? Poza tym to ostatnia gra takze troche ekwipunku niewiele nam pomoże:P

Ja mam dwa pytanka:
1. Czy Warlock majacy lot może przemieszczać sie 12 cali ze skrzynia??? W opisie czaru jest, że może się przeneiśc w dowolne miejsce w 12 calach, a ruch jest wtedy gdy wykorzystujemy ceche Movment. :roll:

2. Bedziecie respektowac niepisana zasade, aby w pierwszej grze nie grali ze sobą przyjezdni z jednego miasta??? No nie po to tam jedziemy aby tłuć sie między soba juz od samego początku:/

A na koniec, istnieje jakaś lista zgłoszonych itd. i czy bedzie ona uajwniona,banda, rating graczy biorących udział???

Offline Ludwik

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 19, 2006, 12:59:43 pm »
AD 2 Ta niepisana zasada zostanie pewnie respektowana :p

AD 1 Co do tego pytania ospowiedzi chętnie udzieli sędzia główny turnieju (Gonzo) :D
 
 ... opętany nie może korzystać z ekwipunku z wyjątkiem Lucky Charma i Rabbit Foota.
 Opętany nie może korzystać z skilli postaci z której powstał, aby było sprawiedliwie ( np.: jedna postać miałby resilienta a druga eagle eye? - która ma większe szanse przeżycia jako opętany?  ;) )
 ... sądze, że będzie można przekazywać ekwipunek opętanego innym.
 
 pozdrawiam
... na reszte pytań odpowie Gonzo gdyż ja nie czuje się kompetentny :D  ;)  :roll:

Offline G O N Z O

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 20, 2006, 01:03:47 am »
Cytat: "Wercyngetoryks"
Ale Opętany nie może korzystać z ekwipunku, a co do skilli to jak dla mnie też nie, sam w sobie ma tyle mutacji itd. ze swobodnie da rade :D

Mi też się tak wydaje ale pewność będę miał jak skonsultuję to z Kretkiem, który będzie wraz z Mistrzem Wałków sędzią.
Cytuj
1. Czy Warlock majacy lot może przemieszczać sie 12 cali ze skrzynia??? W opisie czaru jest, że może się przeneiśc w dowolne miejsce w 12 calach, a ruch jest wtedy gdy wykorzystujemy ceche Movment. :roll:

"może się przenieść w dowolne miejsce w 12 calach" - ale nie ciężką skrzynię (to nie ekwipunek)
Cytuj
2. Bedziecie respektowac niepisana zasade, aby w pierwszej grze nie grali ze sobą przyjezdni z jednego miasta??? No nie po to tam jedziemy aby tłuć sie między soba juz od samego początku:/

Jeśli tylko da radę. Sami również nie chcielibyśmy grać ze sobą mając możliwość grania z osobami spoza Lublina:)
Cytuj
A na koniec, istnieje jakaś lista zgłoszonych itd. i czy bedzie ona uajwniona,banda, rating graczy biorących udział???

O tym jeszcze pogadam z Kretkiem. Pewnie się pojawi jakaś lista. Ja nie będę sędzią więc nie będę zaglądał do zgłoszeń - zrobi to Kretek.
pies Ci morde lizał...

MORDHEIM PL -> http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Mistrz wałków :)

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 20, 2006, 12:19:33 pm »
U nas juz powzielismy ostatecznie decyzję i wpadamy do was następującym składem.
1.Paweł Hoffner
2.Sebastian Gabryś
3.Sławek Magoska
4.no i oczywście Ja

Liczymy tez na to postarają się dojechać chłopaki z Rzeszowa. Zielony i Musley!
Kamil. (miszczu)

Offline Wercyngetoryks

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 20, 2006, 03:58:45 pm »
Cytat: "G O N Z O"
Jeśli tylko da radę. Sami również nie chcielibyśmy grać ze sobą mając możliwość grania z osobami spoza Lublina:)


Super by było gdyby udało się nas tak dopasować. ;)

Cytat: "G O N Z O"
O tym jeszcze pogadam z Kretkiem. Pewnie się pojawi jakaś lista. Ja nie będę sędzią więc nie będę zaglądał do zgłoszeń - zrobi to Kretek.


Fajnie, bo nie chodzi o robienie rozpy pod kogoś, bo ja np. już zgłoszenie wysłałem. Kwestia, żeby wiedzieć czego się spodziewać, jakie bandy bedzie można spotkać. Rozpracowywać bandy przeciwników itd. No ogólnie żeby było o czym gadać podczas jazdy autem, taki przedsmak turnieju, jeden z jego wielu uroków.  :D

Offline Mistrz wałków :)

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 20, 2006, 05:00:10 pm »
Nie mówiąc juz o tym ze miło jest wiezieć jaka będzie frekwencja.. :)
Cytuj
No ogólnie żeby było o czym gadać podczas jazdy autem, taki przedsmak turnieju, jeden z jego wielu uroków.

A wczególności to nam będzie potrzebne.. 5h nakręcania sie przed turniejem :). To jest TO. Najprzyjemniejszy aspekt całej zabawy :)
Kamil. (miszczu)

Offline Vatt'ghern

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 20, 2006, 08:32:59 pm »
uwaga! tekst zawiera ortografie, interpunkcje i polskie znaki diakrytyczne (czy jak te cholery sie zwa)! trening czyni mistrza...

A niech to kule biją! Jak już postanowiłem, że pojade w końcu na jakiś turniej (pierwszy w życiu), to mi nagle jakieś głupie wakacje wyskoczyły...

Fakt, że nie mam, nie miałem, i raczej nie będę miał nigdy całkowicie skompletowanej i pomalowanej bandy, ale myślałem chociaż, że mógłbym się wkręcić jako sędzia, wszak pojęcie o zasadach mam, a w dodatku na tym stanowisku zazwyczaj jest wakat.

Szkoda, chciałem podpatrzyć techniki gry najlepszych, by móc bez wstydu kiedyś zaistnieć w turniejowym światku - jako gracz.

Offline G O N Z O

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 21, 2006, 02:14:11 pm »
Skille wojownika, który staje się opętanym wymazują mu się z pamięci... biedaczek :(
W 1 poście wrzuciłem listę zgłoszonych.
pies Ci morde lizał...

MORDHEIM PL -> http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Zielony

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 22, 2006, 05:54:55 am »
kurde ja nie jestem pewny, nie wiem czy mi dadza wolne w pracy  :?
IMP  :O

Offline Mistrz wałków :)

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 22, 2006, 11:26:48 am »
W takim razie spróbuj się upewnić. Szkoda by było gdybyście Z Musley-em nie wpadli  :(
Kamil. (miszczu)

 

anything