Autor Wątek: "Eryk" - wpadka Myszkowskiego?  (Przeczytany 29835 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mysza_

"Eryk" - wpadka Myszkowskiego?
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 19, 2007, 12:30:50 pm »
Cytat: "zychu"
Filipie,a nad czym teraz pracujesz,jeśli można spytać?

Nad rzeźbą ogólną i przedramionami.
No i nad skillem w DoW.
   
   A komiksowo nad niczym. blaza.
 
   Uwielbiam  widzieć nazwę tego toppicu kiedy wchodzę na stronę główną gildii komiksu . To jak batem przez mordę co jakiś czas.

Offline Cheshire Cat

"Eryk" - wpadka Myszkowskiego?
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 19, 2007, 02:03:56 pm »
:) Tytuł tego tematu jest sugestywny i nietrafiony.
Eryka I kupiłem nad morzem (naszym) w te wakacje i było zabawnie.
Dlatego też sięgnąłem po drugą część i było jeszcze lepiej.  
Całkiem zgrabne czytadła z paroma oryginalnymi koncepcjami, ciekawym światem przedstawionym.        
Ostatnio wszyscy się rozpieścili i szukają tylko wysublimowanych, wybitnych dzieł sztuki a takie komiksy też są potrzebne. Jakby miało coś jeszcze powstać z tej serii (albo mniej więcej) to miło by było gdyby szło to jednak w kierunku czegoś mocniejszego. Nie można myśleć wiecznie o tych dzieciaczkach, mają swojego Mix'a i niech w nim (z nim) dorastają.
"Oh, you can't help that, we're all mad here. I'm mad. You're mad."

Offline MK'WJT'C

"Eryk" - wpadka Myszkowskiego?
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 19, 2007, 04:00:37 pm »
ludzie dajcie mi album, dajcie lokalizację to kupię, bo nie wiem o czym mówicie.
1 część mam i zadowolony jestem, a wypowiedzieć sie chcę i dalej, zwłaszcza, że F.M. to pewien wzór z dzieciactwa komiksowego mojego.



zamówiony już:)

Offline zychu

"Eryk" - wpadka Myszkowskiego?
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 19, 2007, 07:45:12 pm »
Cytuj
Uwielbiam widzieć nazwę tego toppicu kiedy wchodzę na stronę główną gildii komiksu . To jak batem przez mordę co jakiś czas.


aha, to żeby cię zmotywować powyciągam od czasu do czasu ten temat na wierzch..:D

Offline Qbiak

"Eryk" - wpadka Myszkowskiego?
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 19, 2007, 10:49:53 pm »
eh, mialem sobie eryka 2 zamowic w merlinie, bo w promocji byl, dzien minal,bo zastanwialem sie, co do koszyka jeszcze dodac i promoscja sie skonczyla.mam nadzieje ze urzekla was moja historia.
A Filipowi to trzeba znalezc siakiegos amerykanskiego wydawce co mu bedzie miliony dolarow za album placil to zacznie komiksy setkami napieprzac ku uciesze fanow :)

Offline MK'WJT'C

"Eryk" - wpadka Myszkowskiego?
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 19, 2007, 11:17:08 pm »
Cytuj
Uwielbiam widzieć nazwę tego toppicu kiedy wchodzę na stronę główną gildii komiksu . To jak batem przez mordę co jakiś czas.

Ale z 2 strony to świadczy o popularności Twoich postaci.
Podobno ludzie karmią się w szale różnymi rzeczami i szybko zapominają, a dyskusja o E,T&P wciąż trwa.
I dobre opinie też są.

Offline Mysza_

"Eryk" - wpadka Myszkowskiego?
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 20, 2007, 02:48:36 am »
Cytat: "Qbiak"

A Filipowi to trzeba znaleźć siakiegos amerykanskiego wydawce co mu bedzie miliony dolarow za album placil to zacznie komiksy setkami napieprzac ku uciesze fanow :)

 bez przesady. wystarczyłby na początek  słowiański wydawca który by mnie trochę pokopał w tyłek i zaciągnął do roboty :D
  Sam już nie wiem co myśleć..generalnie przyzwyczaiłem sie do tego, że oba "Eryki" nie sprostały oczekiwaniom czytelników i moim również przez co przy szczerze dobrych chęciach zaklinowałem mózgownice na dalszą prace przy komiksach( nie licząc Zefira).
 czyli tak jak juz wspominałem- stan blazy mode on :/

 jednocześnie miło,że ktoś te tytuły pamięta i odkopuje temat. dzięki za dobre słowa. za te krytyczne tez choć już ja wiem najlepiej co spieprzyłem.

Offline MK'WJT'C

"Eryk" - wpadka Myszkowskiego?
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 14, 2008, 12:24:08 pm »
i przyszedł album w końcu do empiku na Warszawskiej:)
i ma odciski na tytułowej...
co tam, zapowiedzi wydawnicze na ostatniej są, treść w domu się przeczyta.

Offline Raf Fariszta

"Eryk" - wpadka Myszkowskiego?
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 14, 2008, 12:47:30 pm »
I po trzech tygodniach przerwy bacik znowu w robocie.....
U mnie obie cześci stoją w głównej części biblioteki......nie trafiły do pudła, do szafy ani do garażu.....jest nieźle......lubię popatrzeć czasami na Emilię.....
Filip trzymaj się.....
Nocy Matko Dnia

Offline MK'WJT'C

"Eryk" - wpadka Myszkowskiego?
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 15, 2008, 01:50:03 pm »
no ja też lubię popatrzeć (s. 18, góra na lewo) i posłuchać, pomarzyć o takiej E w domu, by się nie rozleciał. powiedzmy, że jest archetypiczną panią domu w domu... i ponad.
album, historia nie tak szalona jak poprzednie, ale ma kilka fajnych momentów, retrospekcyjnych też, Lepskator heh:), "narodziny Szramy", pomysł z komiksem.
jak dla mnie, F.M. może spokojnie chodzic na siłkę, bo to są nadal te historie, które trzeba opowiadać.
ale życzenie jedno, więcej olejnych, jak z Produktu 22.
tyle

Offline zychu

"Eryk" - wpadka Myszkowskiego?
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 22, 2008, 07:35:12 pm »
Filip, a ty kiedyś rysowałeś taki fajny erotik, gołe dupeczki fruwające cycki etc..pamiętam jakieś kilka kadrów z tego.Wyszedł gdzieś ten komiks?

 

anything