Autor Wątek: "Eryk" - wpadka Myszkowskiego?  (Przeczytany 29195 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mav82

  • Gość
"Eryk" - wpadka Myszkowskiego?
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 30, 2003, 07:22:21 pm »
Cytat: "graves"
. Cena odpowiednia (byle więcej takich). Okładka mnie nie zachwyciła

qrcze, czytajac opowiesci z T&E&P z produktu nigdy mi nawet przez mysl nie przeszlo ze emilia moze byc blondynka (chociaz nic do blondynek nie mam) ...

Offline An-Nah

"Eryk" - wpadka Myszkowskiego?
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 06, 2003, 06:59:19 pm »
No więc, przeczytałam Eryka...

I okropnie mi się podobał! Nie znam wcześniejszych prac Myszkowskiego, ale Eryk jest swietny! Troche fantazji, troche humoru, troche surrealizmu... łowcy nagród są super, dwojka dzieciaków i ich "kotek" są super... Eryk juz nie bardzo, ale wrazenia mi nie zepsuł. Mam nadzieje, ze Myszkowski się rozwinie, to będziemy mieli naprawde dobry polski komiks rozrywkowy (a moze już mamy?)
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Jaszcząb

"Eryk" - wpadka Myszkowskiego?
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 15, 2003, 01:53:13 pm »
Właśnie, jest to kmiks rozrywkowy i jako taki jest jak najbardziej OK. Wątpie, że Myszkowski rysując go czuł, że tworzy dzieło swego życia. Wydany baaaardzo dobrze. Za tę cenę można kupić ulotkę reklamową Egmontu, czytaj " Świat Komiksu".

Offline OSHII...

"Eryk" - wpadka Myszkowskiego?
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 15, 2003, 04:48:02 pm »
Nie mialem co robic wiec dorwalem Eryka kupionego chyba ze dwa tygodnie temu i do tego czasu nie ruszanego i.......musze powiedziec ze w tym komiksie nie ma nic ciekawego. Dobry humor jest moze na 3-4 kadrach a reszta jest raczej malo smieszna......cush niby cena niska ale jak sie teraz zastanawiam to wolalbym juz dolozyc te 2 zl i kupic jedna z czesci wznowionego Kajko i Kokosza ktorej nie mam a przyjemnosci z czytania mialbym o wiele wiecej........

Offline czukczer

"Eryk" - wpadka Myszkowskiego?
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 22, 2003, 11:06:26 pm »
Kupiłem Eryka bo sie skusiłem ceną to przez tą niepociągającą okładkę a sie nie zawiodłem na Myszko extra komiks 8)
zukczer

Offline Błendny Komboj

"Eryk" - wpadka Myszkowskiego?
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 22, 2003, 11:35:20 pm »
A ja się zawiodłem. Myszka stać na dużo więcej. Miałem wrażenie, jakby Myszkowi zależało na zrobieniu za wszelką cenę tzw. "komiksu środka" i zadowoleniu wszystkich. Wolę, kiedy trzyma się hardkoru, bo w tym jest dobry.
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline czukczer

"Eryk" - wpadka Myszkowskiego?
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 23, 2003, 12:24:05 pm »
to parwda że Lepsko stać na coś więcej wystarczy wźąść do ręki arhiwalny numer "Produktu"i przeczytać komiks "Czas ludzi cienia" w kturem jest E(ks)tra garfa :oops:  :lol:
zukczer

N.N.

  • Gość
"Eryk" - wpadka Myszkowskiego?
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 05, 2004, 07:31:08 pm »
Cytat: "czukczer"
to parwda że Lepsko stać na coś więcej wystarczy wźąść do ręki arhiwalny numer "Produktu"i przeczytać komiks "Czas ludzi cienia" w kturem jest E(ks)tra garfa :oops:  :lol:


A co powiesz po wzięciu do ręki ostatnich numerów "Produktu" :x

Offline Macias

"Eryk" - wpadka Myszkowskiego?
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 05, 2004, 10:11:42 pm »
Cytat: "N.N."
Cytat: "czukczer"
to parwda że Lepsko stać na coś więcej wystarczy wźąść do ręki arhiwalny numer "Produktu"i przeczytać komiks "Czas ludzi cienia" w kturem jest E(ks)tra garfa :oops:  :lol:


A co powiesz po wzięciu do ręki ostatnich numerów "Produktu" :x
jest reflex,nie ma co ;)

N.N.

  • Gość
"Eryk" - wpadka Myszkowskiego?
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 05, 2004, 10:29:39 pm »
Cytat: "Macias"
Cytat: "N.N."
A co powiesz po wzięciu do ręki ostatnich numerów "Produktu" :x
jest reflex,nie ma co ;)


Nie o refleks tu chodzi, ale o problem. Wcześniej nie było późniejszych numerów "Produktu"...

Offline KoM@R

"Eryk" - wpadka Myszkowskiego?
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 06, 2004, 04:13:52 pm »
Eryk jest dobrym komiksme. nie jest to coprawda szczyt mozliwości lepska ,ale na peno nie jest wpadką...
mmmm....

N.N.

  • Gość
"Eryk" - wpadka Myszkowskiego?
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 06, 2004, 10:41:49 pm »
Cytat: "KoM@R"
Eryk jest dobrym komiksme. nie jest to coprawda szczyt mozliwości lepska ,ale na peno nie jest wpadką...


Dopiero to nazywa się reflex :lol:

Offline diefarbe

"Eryk" - wpadka Myszkowskiego?
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 08, 2004, 04:42:09 pm »
Jesli chodzi o refleks to wczoraj przeczytałem sobie znowy `Eryka` i zgadzam sie że nie jest najlepiej zwłąszcza jesli chodzi o cała intryge, ale rysunek jest na całkiem dobrym poziomie (widziałem i Wy zreszta tez gorsze wystepy Lepska). :x
Zastanawiałem sie dodatkowo jak wygladałby rysunek Myszkowskiego z nałozonym kolorem (nie mówie o tym co widzieliśmy na okłądkach czy na plakatach ale o regularnym komiksie).
Przeglądałem sobie tez prace Myszkowskiego w produktach i mam wielki żal do panów ze nie kontynuuja `Stana Woyennego` (bardzo przypadł mi do gustu styl rysunku w tej serii) oraz że Gajos rysuje `Strachy`. :bite:
Poza tym kiedy `czwartek`, `piątek`, `sobota` i `niedziela`. :D  :lol:
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline Macias

"Eryk" - wpadka Myszkowskiego?
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 08, 2004, 05:50:19 pm »
jaki Gajos?jakie tsrachy? Strachy obecnie rysuje Sledziu,a trusz naklada simson,o co sie duzo ludzi burzy

Offline krytyk

"Eryk" - wpadka Myszkowskiego?
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 30, 2004, 02:33:14 pm »
No prosze to "Szrama" ma wrócić. I co wy na to? Ja oczekiwałem czegoś innego po jedynce i byłem zawiedziony, ale moze teraz będzie lepiej?
Zamierzacie to w ogóle kupić?