trawa

Autor Wątek: Kwadratowy Chaos :-)  (Przeczytany 1575 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Brat Tomasz

Kwadratowy Chaos :-)
« dnia: Październik 15, 2006, 07:35:58 pm »
Cytat: "JJ"
Gloria Victis!  :p


(Ciekawe, czy Brat Tomasz już napisał.. ;) ..)


hehe wchodzę w kwadraciki :-)
dzisiaj gruntownie przedyskutowałem parę tematów z JJ i Mariosem stanęło na Chaosie. Na początek wypozyczam od Mariosa cały jego chaos i beastmenów i zaczynam knuć :-) jak znam siebie to niedługo wyjdę z F&F z dwiema siatkami figurek :-)

PS WE, Wampiry i Imperium tez mi sie podobają ;) z zwłaszcza Rasiak i krzaczory :-)
ww.wh40k.pl

Blood Angels 7k, IG + AC 4,5k, Deamonhunters 1,5k, Tyranids 4k, IW 3k (in progress), WE 4k (in progress), VC 2,5k (in progress)

Offline bless

Re: Kwadratowy Chaos :-)
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 15, 2006, 07:54:01 pm »
Cytat: "Brat Tomasz"
Cytat: "JJ"
Gloria Victis!  :p


(Ciekawe, czy Brat Tomasz już napisał.. ;) ..)


hehe wchodzę w kwadraciki :-)
dzisiaj gruntownie przedyskutowałem parę tematów z JJ i Mariosem stanęło na Chaosie. Na początek wypozyczam od Mariosa cały jego chaos i beastmenów i zaczynam knuć :-) jak znam siebie to niedługo wyjdę z F&F z dwiema siatkami figurek :-)

PS WE, Wampiry i Imperium tez mi sie podobają ;) z zwłaszcza Rasiak i krzaczory :-)


Marios ?!  :shock:
Doradzal Ci batla?
Nie wierze... Przeciez Mario stracil serce do kwadratow. A juz nowa edycje uwaza za kompletna porazke...
Ja bym mu nie ufal na Twoim miejscu... Pewnie szuka jelenia na kupno swojego chaosu i postanowil Ciebie tak sprytnie zmanipulowac...

A tak serio - witamy w kwadratach ! :)
img]http://i12.photobucket.com/albums/a235/blessio/bykomstop.gif[/img]

"Więc gdy się zdarzy chłopcom
Rasę napotkać obcą
Armatnie mięso zmienią
w krwisty befsztyk
Tak jest !"

JJ

  • Gość
Kwadratowy Chaos :-)
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 15, 2006, 07:56:01 pm »
Zróbmy tak.
Niech Marios ci doradzi co złożyć na 2250 - 2500.
Ja wystawię swoje rzeźnickie Delfy.
Umówimy sie gdzieś w Warszawie gdzie są ze dwa stoły.
Załatw ze dwie armie okrąglaków. (Może jakieś Dark Eldary dla mnie?)
I jedziemy.... Zobaczymy kto lepiej zaprezentuje swój system... :p

Można wrobić Vardena z Wood Elfami- on się przenosi na okrąglaki - pokaże Ci jak chodzą WE, ty mu pokażesz jak się turla okrągłymi...

NAJWAŻNIEJSZE - Najpierw pograj Chaosem i WE, zagraj Imperium - potem kupuj Armie! :!:

Offline Marios

Re: Kwadratowy Chaos :-)
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 16, 2006, 11:32:05 am »
Cytat: "bless"
Cytat: "Brat Tomasz"
Cytat: "JJ"
Gloria Victis!  :p


(Ciekawe, czy Brat Tomasz już napisał.. ;) ..)


hehe wchodzę w kwadraciki :-)
dzisiaj gruntownie przedyskutowałem parę tematów z JJ i Mariosem stanęło na Chaosie. Na początek wypozyczam od Mariosa cały jego chaos i beastmenów i zaczynam knuć :-) jak znam siebie to niedługo wyjdę z F&F z dwiema siatkami figurek :-)

PS WE, Wampiry i Imperium tez mi sie podobają ;) z zwłaszcza Rasiak i krzaczory :-)


Marios ?!  :shock:
Doradzal Ci batla?
Nie wierze... Przeciez Mario stracil serce do kwadratow. A juz nowa edycje uwaza za kompletna porazke...
Ja bym mu nie ufal na Twoim miejscu... Pewnie szuka jelenia na kupno swojego chaosu i postanowil Ciebie tak sprytnie zmanipulowac...

A tak serio - witamy w kwadratach ! :)

Serca do kwadratów trochę sraciłem. Tomek sam chciał zacząć w battla, ja mu nawet odradzałem. A kupca na armię szukać nie muszę, sami się regularnie zgłaszają (co wcale nie oznacza, że chcę się z chaosem rozstać).  ;)
Ale wiem, że
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Brat Tomasz

Kwadratowy Chaos :-)
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 16, 2006, 01:21:46 pm »
no co ja poradzę że mam słabość do Starego Świata ... :-)

pograc trzeba na pewno zanim zrobię zakupki ale przeciez nikt nie mówi że sie skończy na 1 armii..... ;)

PS czasu troszkę jest ale z chęcia bym się zapoznał z ofertami na zakup armii.... jeśli komus znudziła sie jakaś armia 2000-3000 pkt, pomalowana (tabletop lub lepiej) z armybookiem to bardzo proszę o info na PM.
ww.wh40k.pl

Blood Angels 7k, IG + AC 4,5k, Deamonhunters 1,5k, Tyranids 4k, IW 3k (in progress), WE 4k (in progress), VC 2,5k (in progress)

 

anything