Gildia Muzyki (www.muzyka.gildia.pl) > Forum Muzyki

Prohibitus Arte

(1/7) > >>

Rex de Tenebris:
Tworzą ten temat nawet na myśl mi nie przeszło, że któryś z forómowiczów będzie cokolwiek wiedział na temat PA - kapelki w której aktualnie gram na gitarze. Dlatego właśnie powstał ten temat. Z drugiej strony na naszych stronach, księgi gości przypominały raczej czat niż KG więc chciałbym by ludzie z poza Nowej Gildi właśnie na Forum NG wypowiadali się (ci którzy nas znają) na nasz temat. Temat ten bedzie wymagał wzmożonej ochrony przed "buractwem" i to jest proźba do AGR.

Czas pokaże, czy to wogóle miało sens.

Kik:
ekhm...tak więc nie jestem z tych co was znają ale to nieznaczy że nie mogę się znaleźć w tym gronie...jeśli macie jakieś empeczy na stronkach to zapodaj adresem...chyba że masz jakieś empeczy ale tylko na swoim dysku, wtedy mój mejl stanie otworem ;]

Rex de Tenebris:
Adres na którym mozna znaleźć narazie (niestety) tylko jedno mypytrzyy to: http://strony.wp.pl/wp/pasatanic/ w dziale dyskografia. Uprzedzam połowa tej strony nie działa i czekam na nową.

Anonymous:
Postaram się zrobić, co w mojej mocy, aby utrzymać temat w karbach (:
Rex, a może zechcesz mieć małą stronkę zespołu na muzycznej? /nawet możliwość jest z mp3, choć nikt do tej pory nie chciał, nie wiem, dlaczego.../
I niedługo powinnam Ci przysłać maila z korektą + pewną sprawą dotyczącą zespołu... powinieneś być zainteresowany...

Rex de Tenebris:
Może coś o zespole. Gramy Death Metal i to tyle arpopo muzyki. Jeśli chodzi o muzyków, to wraz ze mną sOlo "Rex de Tenebris na gitarze gra taka znakomitość i świętnie zapowiadający się muzyk Trampek (nazwisk nie podaję), ale absolutnym wirtuozem w naszym zespole jest Tkanek na perkusji. Ostatnimi czasy gramy z doświadczonym muzycznie basistą Czarnym . Jeśli chodzi o inspiracje, to zaczynając odemnie: Iron Maiden, Damnation, Children Of Bodom; Trampek: Vader, Mayhem; Tkanek: Damnation; Czarny: Canibal Corpse. I z takiej mieszanki powstało Prohibitus Arte.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej