trawa

Autor Wątek: Prohibitus Arte  (Przeczytany 11014 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rex de Tenebris

Prohibitus Arte
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 25, 2003, 09:22:50 am »
29 Lutego w Gdyńskim klubie Ucho odbedzie się koncert Prohibitus Arte wraz z zespołem Sonheillon. Koncert zaczyna się o godzinie 19.00 i wejście kosztuje 5 zł. Zapraszam wszystkich chętnych forumowiczóff.

Offline Rex de Tenebris

Zmiany
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 08, 2003, 09:58:04 pm »
Zakończyliśmy pracę nad nwym nateriałem zatytułowanym "Pamiętaj ...". Niedługo ukarze się w internecie mp3 promujące album i jedno zaległe z poprzwedniego albumu (kiedy tylko zatwierdzą mi je na wp). Koncert promujący nową kompilację odbedzie się 21 sierpnie w gdyńskim klubie Gryf. Wszystkich mile zapraszam.

sOlo "Rex de Tenebris"

Offline Rex de Tenebris

MP3 na sieci!
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 27, 2003, 11:39:27 am »
Na siecie ukazały się dwie mp3-ki. Pierwsza (Memento Mori) to utwór promujący najnowszy singiel, zaś drugi (Modlitwa) to nasz stary utwór ze starego dema.

Przy ściąganiu utworów mogą mieć problemy ludzie nieposiadający programów do ściąganie i za to z góry przepraszam, ale to jusz nie odemnie zalerzy. Zarzalenia proszę kierować do ekipy wp.pl  . Miłego słuchania. Linki do utworów:

http://mp3.wp.pl/p/strefa/sciagnij/43629.mp3 - Memento Mori
http://mp3.wp.pl/p/strefa/sciagnij/43515.mp3 - Modlitwa

Pliki mp3, są równierz dostępne na prywatnym, szybszym serwerze. Z tego serwera ściągać mogą wszyscy. Cieszcze swe uszy.

http://www.prohibitusarte.apcoh.org/mementomori.mp3 - Memento Mori
http://www.prohibitusarte.apcoh.org/modlitwa.mp3 - Modlitwa

Offline Baldwin

Prohibitus Arte
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 27, 2003, 12:42:19 pm »
A tak wogóle to ile już czasu gracie?Wydaliscie coś oficjalnego?

Offline Rex de Tenebris

Prohibitus Arte
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 27, 2003, 04:21:00 pm »
Początki zespołu, to tak mniejwięcej rok 2000 / 2001. Wtedy to zaczeliśmy grać z dzisiejszym perkusistą. Basistów mieliśmy dwóch i z nowym praktycznie zaczeliśmy koncertowanie.

Nie wydalismy nic oficjalnego jak na razie, ale przyszłość pokarze. :D

Offline mat

io
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 01, 2003, 07:51:32 pm »
przesłuchałem 2 mp3 rex i... jestem pod wrażeniem
to co prawda nie moje klimaty, ale brzmienie i zgranie... naprawdę niczego sobie... szczególnie ta perkusja, żresztą ona jest najważniejsza w kapelach grających wasz gatunek muzyki.
ciekawe jak to jest "na żywo"? mam nadzieję że będę miał okazję sie w końcu przekonać.
pozdrawiam.

Offline Rex de Tenebris

Koncerty
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 03, 2003, 03:20:57 pm »
Dla tych, którzy zechcieli by wpaść na nasz koncert miła informacja. Nie pogrzęźliśmy woli i gramy dalej. Coraz częściej i corz chetniej. Zapraszamy wszystkich na nasze koncerty:

Wrzesień

20 Września    - Klub "Ucho" (Gdynia)
                        Klub "Orbital" (Gdańsk)


Październik

                        Przegląd muzyczny w Toruniu (Toruń)


Grudzień

                        3 LO w Gdyni: "Przegląd" (Gdynia)



Nie podawane sadokładne daty, gdyż ulec mogą one jeszcze zmianie lub nie są jeszcze widome. Nie wykluczone jest równiesz, że zagamy więcej koncertów.

Offline Psycho

Prohibitus Arte
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 04, 2003, 08:32:39 pm »
Bylem na waszym poprzednim koncercie w "Ucho" i niestety troche sie spoznilem bo jak wszedlem to wlasnie schodziliscie ze sceny...ale znajomi ktorzy byli wczesniej mowili mi ze niezle graliscie. Chcialbym pojsc na wasz koncert dwudzistego i posluchac was na zywo ale raczej nie bede mogl bo musze oszczedzac kase na koncert Vader'a (wejscie 30zl + limitowana koszulka z koncertu ok.30zl + nowa plyta "Blood"  ok.30zl co razem daje prawie 100zl :()
Co nieco wiem o kazdym z Prohibitus Arte i moge powiedziec ze jestescie dobrymi muzykami...zycze wam zebyscie rozwijali sie i zaszli jak najwyzej.
Czy jest mozliwosc dostania tekstow piosenek bo nie wiem czy to slaba jakos mp3 czy poprostu Trampek ma taki niewyrazny wokal poniewaz ja osobiscie nie moge zrozumiec slow.
I tak na marginesie to zapraszam wszyskich na koncert(za ktorego promocje jest czesciowo odpowiedzialny)
21.09  Godz. 18:30 Gdańsk Parlament
zagraja:Vader, Decapitated, Frontside, Vesania
ienawisc jest jak cien ktory nigdy nie odejdzie.

Offline Rex de Tenebris

Prohibitus Arte
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 10, 2003, 03:44:46 pm »
Cytat: "Psycho"
Czy jest mozliwosc dostania tekstow piosenek bo nie wiem czy to slaba jakos mp3 czy poprostu Trampek ma taki niewyrazny wokal poniewaz ja osobiscie nie moge zrozumiec slow.


Po pierwsze to wokal jest taki niewyraźny, ale jesli chce ktoś dostać tekst, to proszę kierować proźby bezpośrednio do Trampka (może zmięknie, albo wreszcie mi je da). Jego e-mail to: trampek666@wp.pl .

Offline Jak to kto TRAMPEK Z P.A

Prohibitus Arte
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 10, 2003, 08:00:57 pm »
Po pierwsze to ty sOlo jestes nie wyrażny a podrugie wokale są do dupy zgrane wszystkich naszych płytkach. A po trzecie to z tekstami nie ma sprawy tylko muszę je zapisać no bo mam je tylko w bani a nie na kartkach. Ale to da sie zrobić. Pozdrowienia

Offline Rex de Tenebris

Prohibitus Arte
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 15, 2003, 02:58:42 pm »
Niestety muszę zasmucić tych, którzy byli zainteresowanie naszym najbliższym koncertem. A mianowicie: Koncert który miał sie odbyć 20 Września w Gdyńskim klubie Ucho został ODWOŁANY z powodów organizacyjnych.

Z góry wszystkich zainteresowanych przepraszam i daje słowo honoru, że postaramy się to jakoś w najbliższym czasie odpokutować.

Offline mala_czarna

:)
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 16, 2003, 03:36:56 pm »
Aveczka Miśki!!
wiecie że jestem bardzo zasmucona że nie ma waszego koncertu! szkooooda zapowiadał się miły wieczór!!! ale mam nadzieję że jeszcze zagracie i to w najbliższym czasie nie pozwólnie mi długo czekać!!!!!!!
Pozdrowienia i Buziaki miśki!!!! paaaaaaaaa
..†...

Offline Abignale

Prohibitus Arte
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 18, 2003, 03:42:22 pm »
Gracie tylko ciężką muzykę? Macie zamiar w najbliższym czasie nagrać coś na płytkę?  ostatnie: bylibyście zainteresowani promocją w Warszawie na zjazdach fanów fantastyki?
ie jestem nikim, tylko sobą. Gdziekolwiek trafiam, staję się kimś innym i nic nie możesz na to poradzić.

Ray Bradbury, "Kroniki Marsjańskie"

Offline Rex de Tenebris

Prohibitus Arte
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 20, 2003, 08:34:39 am »
Cytat: "Abignale"
Gracie tylko ciężką muzykę? Macie zamiar w najbliższym czasie nagrać coś na płytkę?  ostatnie: bylibyście zainteresowani promocją w Warszawie na zjazdach fanów fantastyki?


Wiesz. Najzżejsze klimaty u nas to Sepulitura, a i tak zqagrana przez nas jest o wiele cięższa. nagraliśmy dwie taśmy promo i dwie demówki. mamy zarezerwowane studio na czas nie okreslony i teraz czekamy, asz nam sie zachce do niego wejść. Pytanie (bawimy sie w Fruda): czy fanom fantastyki podobała by sie nasza muzyka. jak tak to bardzo chętnie. Bardzo chetnie gramy koncerty, gdzie tylko sie da.

A tak apropo przypomnienie, to w tym temacie umieściłem dwa linki do naszych numerów na sieci, a jak ktos nie morze znaleźć,to zapraszam na oficjalnę stronę: www.prohibitusarte.apcoh.org  .

P.S. Jesteśmy w trakcie załatwiania trasy po Polsce, która miała by objąć Warszawe, ale to dopiero w Lato. (Chyba, że jakies mniejsze kocerty się wczesniej nawiną, to bardzo chętnie przyjedziemy).

Pozdrawiam.

Anonymous

  • Gość
Prohibitus Arte
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 29, 2003, 10:07:19 am »

 

anything