Autor Wątek: Age of Pirates: Opowieści z Karaibów  (Przeczytany 202869 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Big Sanchez

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 14, 2006, 01:39:24 pm »
Mam identyczny problem z grą. Po filmikach i ekranie ładowania gra radośnie wyskakuje do windowsa. Reinstalacje nic nie dały. Co wiecej po bliższym przyglądnięciu się, stwierdziłem że gra nie może znaleźć jednej tekstury. Będę wielce zobowiązany za wszelkie wskazówki.

Offline Jellyeater

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 14, 2006, 06:55:27 pm »
W media jest? Może się jutro kopsnę. Niby święto, ale... Dziś byłem w Empiku znowu (pracuję koło) i nie było. To samo w Saturnie... :( Cenega powinna zadbać. Bo póki co na pólkach zalegają tytuły Cenegi które już przeszedłem...

Offline alkohochlik

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 14, 2006, 09:03:41 pm »
Cytat: "cinekMMM"
Kupiłem w media markt tą grę. Zainstalowałem ją, włączam ją oglądam filmiki firm tworzących grę po czy gra mi się ładuje i nic. Wyskakuje bład że system wykonał nieprawidłową opereacje. Wszystkie wymagania mój komputer spełnia. Dobra... Pomyślałem że ja źle zainstalowałem, zrobiłem reinstalke i dalej gucio. Poszedłem do kuzyna zainstalowałem u niego dalej to samo(ten sam błąd). Spróbowałem więc zadzwonić do działu pomocy technicznej telefony nieodbiera. Niemam pojęcia co robić. Czy miał ktoś podobny problem?? Jeśli tak to jak go naprawiliście??

wyslij maila do pomocy... albo pojedz do media marktu powiedz im o co chodzi i poprostu jak masz paragon to wymien

mi dopiero w srode przysla :)
PS. podajcie config kompa

Offline Marc

....
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 15, 2006, 02:54:43 am »
Główna fabuła to jest tylko dodatek do setek powtarzających się misji. Ja dostałem drugą połówkę po jakimś czasie jak już miałem trochu doświadczenia w jednej z knajp na północnym wschodzie mapy. Teraz dokładnie nie pamiętam gdzie, ale karczmarz ci sam zaproponuje w pewnym momencie gry. Wtedy popłyń na wyspę Dominica i pływaj dookoła aż pojawi się opcja zejścia na ląd. Wtedy będzie spotkanie i fabuła ruszy z miejsca, tutaj zaczynają się rozgałęzienia nieliniowej fabuły.

Offline Jellyeater

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 15, 2006, 06:49:18 am »
Teraz poczytałem news, że dało się 12 w jednym z empików kupic tą grę. Czemu nei we wszystkich? Do 14 mogli ją dostarczyć... Dziwny jest ten kraj.

Offline alkohochlik

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 15, 2006, 07:52:08 am »
dziwna jest cenega

Offline Jellyeater

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 16, 2006, 04:12:58 am »
Dobra zdobyłem wczoraj tą grę. Była w Media Markt.

Jest wyśmienita. Tak jak Sea Dogs tylko bardziej rozbudowana. Grafika ładna (aczkolwiek mogli by jednak zauważyć, że istnieje coś takiego jak DX 9.0 (nie mówiąc o 9.0c) i trochę ją jeszcze dopracować, ale i tak jest nieźle).

Gra wsysa strasznie. Trochę ciężko jest zacząś, ale jak już człowiek poćwiczy z godzinę to abordaże idą jak po maśle. Póki co robię misje dla Anglii. Ale myślę, że wcześniej czy później zaczną zajmować miasta dla siebie. Jest to coś czego mi brakowało w Sea Dogs.

Gra jest niestabilna już ze dwa razy wysypała mi sie do systemu. :(

Gorąco ją polecam. Cenega ładnie ja spolszczyła. I instrukcja, bez niej ani rusz.

Bardzo upierdliwego buga zanotowałem. Jak się bierze wymianę towarów między własnymi statkami to nie działa CTRL. Można albo przeładować wszystko z shift lub po jednym :(

Mam tą mapę... Popłynę na Dominicę. Ale jak pchnąc questy od gubernatora? Bo póki co tylko wożę ludzi i czekoladę i się nudzę. Zdobyłem francuski linioweic i musialem go sprzedać :( Doświadczenie za wolno rośnie :(

Offline Marc

...
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 16, 2006, 01:36:53 pm »
Taki mały bug z tym ctrlem.... krótko grasz w tę grę to jeszcze zobaczysz prawdziwe bugi. Im dłużej się gra tym bardziej gra irytuje.
Zmieniłem o niej zdanie z dobrego po paru dniach grania.

Niektóre bugi:
- Część komunikatów po rosyjsku i masa błędów, ogólnie jedna z najgorszych lokalizacji jakie widziałem
- Gra zacina się już gdy mamy na wyposażeniu galeona, jeśli mamy statek klasy 1 staje się niemalże niegrywalna na moim sprzęcie ath2000, 1024ram, gf6200 256mb, obraz skacze. Gra czasami zawiesza się.
- Co jakiś czas w ładowni statku pojawiają się dziesiątki tysięcy desek, które są na statku mimo, że przekraczają wiele razy jego ładowność, nie można ich sprzedać bo zapchamy miejsce w sklepie i już nic nie sprzedamy, trzeba je ciągle wyrzucać
- Punkty doświadczenie, które się wyświetlają w momencie otrzymania są nieprawdziwe, nie raz wyświetliło się, że dostałem 1000 a w statystykach, że 10000
- Raz zwerbowałem kobietę jako oficera i mianowałem ją jako wojownika. Nie umiała wyciągnąć szabli. Dwóch moich oficerów zostało tam przypadkowo, ponieważ byli to pasażerowie. Przez co nie otrzymują nigdy pensji i nie uzyskują punktów doświadczenia.


Ta gra to zabugowany przeciętniak, bez klimatu i bez fabuły. Nie ma już nawet charakterystycznej muzyki i wyglądu wyspy dla każdej nacji. Gra ewoluowała w kierunku bezmyślnej naparzanki okrętów. Praktycznie, żeby zdobyć doświadczenie trzeba do znudzenia toczyć setki bitew morskich.
Do szału doprowadzają misje generowane losowo, są prostackie i psujące grę. Ile razy można słyszeć od faceta, że żona go oskarżyła o związki z szatanem i chce uciec z wyspy - czy prawie wszyscy faceci w całym archipelagu mają te same problemy z żonami? Nie wiem co się stało z tymi misjami z seadogs, gdzie trzeba było trochę się nastarać, żeby  je wykonać a każda była inna i budowała fabułę i klimat.

Offline Firekage

Re: ...
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 16, 2006, 02:16:15 pm »
Cytat: "Marc"

- gf6200 256mb, obraz skacze. Gra czasami zawiesza się.


Temu akurat sie nie dziwie ze ci skacze.
To nie grafa.

Offline VegoSayan

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 16, 2006, 02:31:47 pm »
Zamówiłem gre w sklepie internetowym CENEGI w piatek około 20. Ciekawe ile jeszcze poczekam.

btw. zamówiłem wysyłke priorytetem za pobraniem czyli od 24h do 48h.

Offline Marc

...
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 16, 2006, 02:35:58 pm »
Firekage napisał:

Cytuj
Temu akurat sie nie dziwie ze ci skacze.
To nie grafa.
 


Poczytaj sobie lepiej wymagania na pudełku, pisze tam 32mb minimalne, 64 zalecane

Offline Sparrow

Pomocy
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 16, 2006, 02:49:31 pm »
Witam Grę kupiłem niecałą godzinkę temu i jest jedna rzecz, która mnie irytuje mam nadziej, że mi pomożecie. W momencie, gdy na mapie głównej napotykam jakiś statek wyświetla się jakaś tam informacja i są do wyboru dwie opcje ATAKUJ i ODPŁYŃ- chodzi po prostu o to, że nie mogę za nic w świecie wcisnąć przycisku ODPŁYŃ!!! To jest jakiś bug czy co?? jest na to łatka?? Spotkaliście się z takim czymś?? Pozdr i z góry dziękuje za odpowiedź

Offline Marc

...
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 16, 2006, 03:00:51 pm »
Nie można wybrać opcji odpłyń, jeśli masz wrogie stosunki z daną nacją. Na początek proponuje ustawić przed grą opcje "bez wrogów" i zająć się misjami typu przewózka osób i towarów, na bitwy przyjdzie czas i tak będziesz musiał ich stoczyć setki

Offline sfinks

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 16, 2006, 04:55:25 pm »
Witam. W sieci jest dostępny  patch 1.4 dla rosyjskiej wersji http://files.games.1c.ru/corsairs3/files/patches/K3_Patch_1_4.exe
Pozwoliłem sobie dostosować go do wersji polskiej (wywalone dwa pliki dll od starforce, kilka plików z fontami, tak żeby polskie ogonki były zachowane, oraz pliki z katalogu głownego), na razie u mnie działa bez zarzutu, umieściłem go tutaj : http://rapidshare.de/files/29626155/Age_of_Pirates_patch_1.4_PL.rar.html
Pozdrawiam

Offline Marc

....
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 16, 2006, 06:14:53 pm »
Polska wersja jest spaczowana do 1.4