trawa

Autor Wątek: Age of Pirates: Opowieści z Karaibów  (Przeczytany 202804 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline piotrmucha

Odp: Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #405 dnia: Czerwiec 06, 2011, 10:41:24 pm »


Teraz gram w drugą część aop więc co za tym idzie wywaliłem pierwszą część aopa. Wynikiem tego jest niezainstalowanie przeze mnie tej modyfikacji więc prosto mówiąc - nie wiem.
Głuchy słyszał jak ślepy widział jak szczerbaty wygryzł włosy łysemu...

Offline Skrzydlaty

Odp: Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #406 dnia: Czerwiec 06, 2011, 10:49:31 pm »
sciagne i ci powiem

Offline piotrmucha

Odp: Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #407 dnia: Czerwiec 07, 2011, 09:44:01 am »
sciagne i ci powiem

Nie mam nic przeciwko
Głuchy słyszał jak ślepy widział jak szczerbaty wygryzł włosy łysemu...

Offline Prolog

Odp: Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #408 dnia: Styczeń 06, 2012, 10:12:21 pm »
Witam  :wink:
Również wciągnęła mnie ta gra, lecz nadal mam wiele pytań. Dla niektórych może by niepojęte, że nie wiem takich rzeczy więc tym bardziej proszę o odpowiedź  :smile:
>Jak się korzysta z lunety, jak ją włączyć?
>Czy można samemu celować działami?
>Jakie są sposoby poprawienia stosunków z wrogo nastawianymi państwami?
>Ja mam wersje gry chyba 1.41, czy patch 1.5 cokolwiek naprawia i czy działa po polsku?
Mnóstwo błędów, które opisywaliście również mi się zdarzają, trochę mnie to denerwuje chociaż przez właśnie jeden taki udało mi się sprzedać całą flotę kupców, która nie należała do mnie :lol:  (zdarzały się też lepsze statki, które sobie zatrzymałem np. liniowce  :biggrin: ). Jakiekolwiek rady, wskazówki od doświadczonych graczy mile widziane  :smile:  Dzięki

Offline Artrosik

Odp: Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #409 dnia: Luty 23, 2012, 09:19:06 pm »
Witam. Mam pytanko. Może już zadane w ty dziale ale prawdopodobnie nie zauważyłem. Otóż gram w tą grę już parę dni i moje pytanie brzmi jak zająć statek ŻEBYM JA MÓGŁ NIM KIEROWAĆ A NIE INNY OFICER. Zająłem już jakiś statek ale musiałem przydzielic innego oficera. Proszę o jak najszybszą odpowiedź. Pozdrawiam.

Offline Prolog

Odp: Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #410 dnia: Lipiec 23, 2012, 01:05:06 pm »
ODKOPUJĘ
Artrosik - Nie da się (z tego co ja wiem) dajesz statek oficerowi i głupi komputer steruje nim sam, w moim przypadku komputer tak bardzo mi pomaga moimi własnymi statkami, że równie dobrze mógłbym grac jednym statkiem...
Poprzednie problemy już rozwiązałem, ale natknąłem się na następny: otóż kiedy już podbije kolonie to zdąża się, że ktoś na nią zaatakuje. Kiedy do tego dochodzi natychmiast płynę do tej kolonii i rozwalam statki agresora. I tyle? No właśnie, nie mam żadnej wiadomości o tym, iż agresor odstąpił lub cokolwiek podobnego. Wręcz odwrotnie mogę czekać do momentu, aż fort się nie utrzyma i nadal nic! Żadnych kolejnych statków, a kolonia przechodzi w łapy agresora. Takim sposobem to jestem całkowicie bezbronny.. Gram na supermodzie 2.0 i spolszczeniu supermoda. Pomożecie?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2012, 01:08:44 pm wysłana przez Prolog »