Autor Wątek: Age of Pirates: Opowieści z Karaibów  (Przeczytany 202796 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline alkohochlik

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 17, 2006, 09:36:05 pm »
a do pomocy technicznej pisales?

Offline Big Sanchez

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 17, 2006, 10:04:25 pm »
Udało się komuś uruchomić tą grę na Radeonie 9200 lub 9250?

Offline Darth Bor

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 18, 2006, 11:24:15 am »
gra aż tak zła nie jest pomimo wielu błędów, np. mnie się ostatnio przydażyło że wpływam do pirackiego portu ide do stoczni patrze a tam okręt !!! jakby kto nie wiedział najlepszy statek w grze ma range 1. więc kupuje go daje nie małe pieniądze wypływam z portu patrze a tu okręt zamienił się w bryga :!:  musialem wczytywać wcześniejszego sejwa  :?  aha czy ktoś może wie co trzeba zrobić - gram kolesiem pokonałem tego herszta piratów w misji fabularnej zwołuje zebranie wolnych kapitanów i po zebraniu w dzienniku misji pisze że teraz atak na fort  może się udać, co mam zrobić atakować forty ? mam jeden statek typu fregata i jeden galeon wojskowy, a postać mam na 15 poziomie i gdy próbuje atakować fort za bardzo mi to nie wychodzi
prosze o szybką odpowiedź i z góry dziękuje

Offline Jellyeater

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 18, 2006, 12:05:21 pm »
W Seadogs miałem taktykę taką, że miałem największy statek. Miał on takie działa, że strzelały one dalej niż działa fortu. Cumowałem w takiej odległości by móc strzelać i powolutku systematycznie rozwalałem fort. A tu jeszcze fortu nie atakowałem. Ciągle robię za kuriera dla jej królewskiej mości.

Offline cinekMMM

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 18, 2006, 12:28:06 pm »
Jeśli chodzi o błąd o którym pisałem wcześniej, okozało się iż cała seria którą zakupił media markt w rzeszowie ma ten błąd(którego kolesie z media niewiedzą jak usunąć). W takim razie odałem płytę zwrócili mi pieniądze. Ale mam teraz problem ponieważ chce kupić tą grę a nigdzie indziej jej niema. Czy wie ktoś gdzie w rzeszowie(oprócz media marktu) można ją kupić??

Offline Big Sanchez

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 18, 2006, 01:03:15 pm »
Cytat: "cinekMMM"
Jeśli chodzi o błąd o którym pisałem wcześniej, okozało się iż cała seria którą zakupił media markt w rzeszowie ma ten błąd(którego kolesie z media niewiedzą jak usunąć). W takim razie odałem płytę zwrócili mi pieniądze. Ale mam teraz problem ponieważ chce kupić tą grę a nigdzie indziej jej niema. Czy wie ktoś gdzie w rzeszowie(oprócz media marktu) można ją kupić??


W Rzeszowie dostaniesz go jeszcze w EMPIKu przy Rejtana i w TESCO.

Offline stary pryk

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 18, 2006, 02:39:55 pm »
witam na radeonie 9250 mi nie poszła za to poszła na starej 4200 titanium
pozdrawiam

Offline Sparrow

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 18, 2006, 03:44:16 pm »
Witam może mi ktoś wyjaśnić jak mam rozumieć to, że 11 września playlogic  ma wydać AoP?? o co chodzi?? to będzie inna gra czy co?? hehe to co ja w końcu od Cenegi kupiłem?? inną grę czy jak??
 A i jeszcze jedno jak ktoś chce zarobić to znam łatwy sposób; mam poziom 7 a kasy mam tyle ile chce:P nie wiem czy to zależy od poziomu gry ( ja mam "Bosman") ale po prostu zrobicie tak lecicie na Tortuge kupujecie Heban i sprzedajecie go na Hispanioli w tym hiszpańskim porcie nie pamiętam nazwy;powiem wam, że przebitka jest kolosalna zrobcie tak z 5 razy a będziecie mieli juz full kaski

Offline Big Sanchez

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 18, 2006, 03:59:32 pm »
Cytat: "cinekMMM"
Jeśli chodzi o błąd o którym pisałem wcześniej, okozało się iż cała seria którą zakupił media markt w rzeszowie ma ten błąd(którego kolesie z media niewiedzą jak usunąć). W takim razie odałem płytę zwrócili mi pieniądze. Ale mam teraz problem ponieważ chce kupić tą grę a nigdzie indziej jej niema. Czy wie ktoś gdzie w rzeszowie(oprócz media marktu) można ją kupić??


Obawiam się, że się rozczarujesz po raz drugi. Po przeczytaniu twojego posta, udałem sie do tego samego Media-Marktu i okazało się, że płyta z grą  chodzi normalnie. Co wiecej nic nie słyszeli o żadnej błędnej serii. Tak więc przyczyna niestety nadal jest inna.

Offline Sparrow

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 18, 2006, 04:09:15 pm »
Mam kolejne pytanie czy zabójstwo brata wpłynie znacząco na fabułę?? hehe teraz mam skarb tylko dla siebie :evil:

Offline Jellyeater

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 18, 2006, 05:52:11 pm »
A ja mam wątpliwości. Zrobiłem dla angoli kilka misji (z 10) wszystkie wykonane na czas. I po ostatniej misji przychodzą inkasuję kasę, chcę następną i kurcze lipa, bo nic mi gubernator nei chce dać :( Chyba nie tak to ma wyglądać. Pojechałem urżnąłem herszta piratów (bug mi pomórł naciskałem na przemian lewy i prawy przycisk myszy, a on się nie ruszył) i jestem postrachem mórz. Ale nie wiem czy chcę. Wolał bym zostać wicekrólową archipelagu. Co trzeba zrobić by dostawać dalsze misje od gubernatora? Zaznaczam, że save sprzed zostaniem piratem mam.

Offline kfiatek

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 18, 2006, 06:18:30 pm »
hmm sory za oftop nie gralem jeszcze w AoP, zamowilem gre  16 sierpnia przybedzie prawdopodobnie 23 Empik rotfl
Czy Szanowny Pan Mod moglby porobic osobne topici do AoP,
taktyka, porady, screny, opisy jednostek widzialem to na oficjalnym forum, o wiele ciekawiej to wygladalo niz tu :) a tak btw SeaDogs rzadzi :) pozdrawiam wszystkich wirualnych korsarzy jak i prawdziwych :) :evil:

Offline cinekMMM

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 18, 2006, 06:33:15 pm »
Cytat: "Big Sanchez"
Obawiam się, że się rozczarujesz po raz drugi. Po przeczytaniu twojego posta, udałem sie do tego samego Media-Marktu i okazało się, że płyta z grą  chodzi normalnie. Co wiecej nic nie słyszeli o żadnej błędnej serii. Tak więc przyczyna niestety nadal jest inna.


Kolesie przymnie na swoich kompach sprawdzili i dwie gry niedziałały. Do empika dzwoniłem ale koleś dzisiaj rano powiedział mi że niema.

Offline kfiatek

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 19, 2006, 09:25:49 am »
Kurde jeszcze gra nie doszla;/ ale czy moglby ktos sie podzielic wiedza o AOP pozostaje jedynie to :) Co fajnego, kto fajny, jak wyglada przejmowanie wiosek i jakie z tego korzysci plyna

Offline Interesant

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 19, 2006, 10:37:23 am »
Mnie wprawdzie gra nie chodzi, ale to raczej za przyczyną kiepskiej karty graficznej. Cenega nie napisała nigdzie na pudełku, że Twoja karta musi obsługiwac pixel shader 1.1. A wystarczyło zajrzeć na strone Akelli.
Teraz jednak o czym innym. Człek, który wpisał się tu kilka dni temu piszac o wersji playlogica miał rację. Wlazłem tam na forum i rzeczywiście - gra ma wyjść dopiero we wrześniu. U nas zaś jak się okazuje weszła na rynek rosyjska wersja produktu. Pełna bugów i niedociągnięć. Czego zresztą wszyscy z tamtego forum są świadomi.

Kogo więc nalezy kopnac w dupę, lub do kogo napisac majla, by dowiedzieć się jak ta sytuacja będzie przedstawiać się u nas? Czy Cenega wszystkich nas oszukała i na miesiąc przed premierą pełnowartościowej gry wydali bubla? Czy zamierzają coś z tym zrobić? Czy będzie wydany patch, który sprawi, że w grę będzie można wreszcie grać z przyjemnością?

Swoją drogą dotychczasowe podejście świadczy o niewielkiej rzetelności tej firmy. Błędy w polonizacji i na pudełku (bohater pierwszej częsci nazywał się nicolas Sharp, nie Shark - mogliby do wychwalania swojego produktu wziąć chociaż kogoś kto ma pojęcie o poprzednich, no i ten błąd z karta graficzną, np. na pudełku heroes V wypisano słabsze karty na których gra chodzi)
 Co zrobiłbyś na moim miejscu?
- gdybym był Saladynem osobiście ściąłbym głowę Renaldowi de Chatillon!
Renald de Chatillon. Chwilę przed śmiercią.

 

anything