Autor Wątek: Wojenny Młot 2006 - Mordheim  (Przeczytany 28766 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mistrz wałków :)

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 18, 2006, 12:21:46 pm »
Cytuj
Nie mogę nie zauważyć, że twój turniej się strasznie wyróżnia  Sprostuję tylko, że pozostałe imprezy zostały lekko okrojone z nagród [nie zostały one wymienione]. Kości, koszulki, dyplomy to standard. Przynajmniej na oMTH.  


Zgadza się, tylko że organizatorzy tych turnieji nie mają mozliwości kupienia 6 puszek tuńczyka żeby zadowolić grających :lol:  :lol:
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 18, 2006, 12:31:57 pm »
Nie rozumiem Cię ... przecież właśnie te turnieje były dobrze "zaopatrzone" ... o puszkach było w kontekście zasadności lub nie, obniżania cen figurek za granicą. Wiesz... 10"zł" za box np. w UK to i tak już jest mało.

Coś mieszasz wątki. Wróćmy do WM. Przedstawię sytuację Szamanowi, który niestety, nie na wszystko ma wpływ :(

Offline Mistrz wałków :)

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 18, 2006, 01:07:47 pm »
Nic nie mieszam..
O to własnie w tym chodzi. BYŁY dobrze zaopatrzone (zresztą przez to ze sie o to wykłuciliśmy).
I żałosny jest fakt ze nie chca nam zasponsorowac tych 6 puszek tuńczyka. Jak i to że imprezy przez nich, jako producenta, sa mało konkurencyjen w porównaniu do imprez organizoawnych przez studenta z Lublia czy Krakowa.
Oto sie w tym wszystkim rozbiega. O jakies sztuczen oszczędności, nie z faktu że sa potrzebne, tylko podejścia do murzyńskiego kraju jakim wedle nich jest Polska.

I dlatego nie widze powodu dla którego miałbym sie pojawiać na imprezie która mnie ma tyle kosztowac w zamian za wątpiwą przyjemność (wspomniany brak mozliwości gry z graczami z innych miast w luznych grach)
Kamil. (miszczu)

Offline Motorek

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 18, 2006, 06:05:07 pm »
Pytanie będzie turniej na WM czy nie? Bo wziąłem sobie na to konto w robocie wolne, które i tak będę musiał odpracować. Jeżeli nie bedzie wolałbym wiedzieć wcześniej żeby nie zawracać d... szefowi, tymbardziej , że mając do wyboru wyjazd do innego miasta i dmuchanie balonów w weekend albo jeb... na magazynie z łopatą na tygodniu to wolę to pierwsze.
Nagrody mnie szczerze mówiąc nie interesują. Interesuje mnie nocleg, możliwość gry w nocy z ludkami z innych miast i pokazy następnego dnia.

Offline Wercyngetoryks

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 18, 2006, 06:32:43 pm »
Cytat: "Kretek"
Nagrody mnie szczerze mówiąc nie interesują. Interesuje mnie nocleg, możliwość gry w nocy z ludkami z innych miast i pokazy następnego dnia.


No to nocleg musisz sobie załatwić na własną reke, a o nocnym graniu zapomnij, bo nie ma gdzie. A pokazy są w niedziele ,także może się wybierz tylko na nie, bo tam na pewno uda się w coś zagrać.

Offline G O N Z O

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 20, 2006, 01:14:01 am »
Cytat: "Kretek"
Interesuje mnie nocleg, możliwość gry w nocy z ludkami z innych miast i ...
Cytat: "Wercyngetoryks"
No to nocleg musisz sobie załatwić na własną reke, a o nocnym graniu zapomnij, bo nie ma gdzie.

W takim razie życzę wszystkim dobrej zabawy na Wojennym Młocie. Będę z wami... duchem :(
(bo ciału się nie opłaca)
pies Ci morde lizał...

MORDHEIM PL -> http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Motorek

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 22, 2006, 02:12:54 pm »
Cytat: "Wercyngetoryks"
Cytat: "Kretek"
Nagrody mnie szczerze mówiąc nie interesują. Interesuje mnie nocleg, możliwość gry w nocy z ludkami z innych miast i pokazy następnego dnia.


No to nocleg musisz sobie załatwić na własną reke, a o nocnym graniu zapomnij, bo nie ma gdzie. A pokazy są w niedziele ,także może się wybierz tylko na nie, bo tam na pewno uda się w coś zagrać.
Mimo wszystko wole turniej wpaść na turniej a nie na pokazy. Dlateog ponawiam pytanie  :arrow: będzie turniej mordheim na WM?

Offline MiSiO

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 22, 2006, 04:27:45 pm »
Wszystko zależy od ilości zgłoszeń. Na razie są ... dwa :( Nie będzie sensu organizować imprezy dla 5 osób.

Jeśli chodzi o pokazy to pograć będzie można ale raczej tylko podczas pokazów. Wykluczam raczej możliwość grania w niedzielę "gdzieś w rogu sali".

Offline Motorek

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 22, 2006, 05:26:21 pm »
No dobra, a kiedy będzie wiadomo czy turniej się odbędzie? Ja zgłoszenie wysłałem przed chwilą.

Offline Ludwik

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 22, 2006, 08:12:02 pm »
Ja na dzisiaj tak na 95% jade na WM, musze tylko od kogoś z Lublina pożyczyc pomalowaną bandę! , bo moją nie zdąże przygotować ( jest częściowo nie pomalowana, nie dorobione podstawki, itp)  :oops:  :?


.... i sądze, że z Lublina więcej jak 2-4 osoby nie pojadą :(
 
Zgłoszenia jeszcze nie wysłałem z wiadomych względów ;)

Offline Slayer_Lublin

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 22, 2006, 09:45:30 pm »
Nie  ma noclegu więc dużo osób nie pojedzie...

A tak btw to kiedy i gdzie odbędzie się bazyliszek? :]

Offline RoMaN Lord of the Druchii

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 22, 2006, 10:00:43 pm »
ej to bedzie ten WM?już powinno byc ustalone czy bedzie czy nie a nie pare dni przed turniejem
img]http://i49.photobucket.com/albums/f259/romanczuk/focus.jpg[/img]
Focus Studio's Gallery

Offline MiSiO

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 23, 2006, 08:31:43 am »
... do piątku.

Offline mecenasik

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 24, 2006, 12:37:06 pm »
witam po dlugiej przerwie

do kiedy mozna sie zglaszac na turniej?
bo akces moj jest pewny...gorzej z ratingiem:)

pozdrawiam

Offline MiSiO

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 24, 2006, 03:33:51 pm »
Najlepiej do jutra.