trawa

Autor Wątek: Wojenny Młot 2006 - Mordheim  (Przeczytany 28566 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MiSiO

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« dnia: Sierpień 08, 2006, 09:58:24 am »
W końcu mogę oficjalnie zapowiedzieć turniej MORDHEIM na Wojennym Młocie 2006.

Oto regulamin:

WOJENNY MŁOT 2006


LISTA ZGŁOSZONYCH

Wstęp na turniej jest BEZPŁATNY. Serdecznie zapraszam. Zgłaszajcie się.

Offline Skavenblight

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 08, 2006, 02:18:25 pm »
Ha, no nareszcie jakiś turniej, na którym będę.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline MiSiO

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 08, 2006, 03:21:48 pm »
... przy tej okazji wspomnę, że zgłoszenia można już słać ... lista zgłoszonych będzie na stronie TH. Linka dam jak pojawi się pierwsze.  ;)

Offline Wojtek_Krz

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 08, 2006, 03:32:17 pm »
Ja juz niedługo wyśle zgłoszenie. Jak z lublina jedziemy? Pociąg, autobus czy jakiś busik?

Czy mógłby jakiś mod przykleić ten temat?

Offline Skavenblight

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 08, 2006, 03:47:42 pm »
Do kiedy można wysyłać zgłoszenia?
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline MiSiO

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 08, 2006, 03:49:59 pm »
Można słać w każdej chwili ;)

Już sam przykleiłem temacik :D

Offline Skavenblight

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 08, 2006, 03:51:29 pm »
Ale jaki jest nieprzekraczalny termin?
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline MiSiO

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 08, 2006, 04:16:35 pm »
Terminu takiego oficjalnie nie ma ale wiadomo, że w sytuacji gdy ludzi będzie za dużo [nie wiem dokładnie ile będzie miejsc - dowiem się] to pierwszeństwo będą mieli Ci, co się zgłosili pierwsi.

Można przyjąć, że na 5-7 dni przed turniejem lista powinna być zamknięta... no chyba, że zdarzy się komuś jakiś nagły wypadek i będzie koniecznie chciał się zgłosić ... jednak wolałbym aby ludzie nie traktowali tego jako normy - trudno jest planować potrzebną ilość stołów, terenów itp. jak każdy czeka ze zgłoszeniem do ostatniej chwili. Właściwie bez konkretnego powodu. Do tego późne zgłoszenie może po prostu został odrzucone [parzysta liczba graczy, przekroczony limit miejsc, zwykła złośliwość organizatorów ;) itp.]

Offline Skavenblight

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 08, 2006, 05:09:42 pm »
Dzięki za odpowiedź.
Ja już w zasadzie rating mam policzony, więc... trzeba jeszcze tylko pogonić Bolsa  ;) Żeby z Warszawy silna grupa poszła! Strzeż się reszto świata  :badgrin:
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Mistrz wałków :)

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 08, 2006, 06:04:33 pm »
Cytuj
Strzeż się reszto świata


Napewno sie pokłonimy.. Nie bedzie w tym jednak za wiele ze strachu, a raczej uznanie dla wdzieku :)
Kamil. (miszczu)

Offline Kapitan_Hak

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 08, 2006, 06:22:54 pm »
Cytat: "Skavenblight"
trzeba jeszcze tylko pogonić Bolsa  ;)


Bols w zaciszu swej wilczej nory wertuje bluźniercze wersety opasłych tomisk zasad, rac**je ratingi, układa strategie, knuje wojnę i pisze biznesplany...

...koniec jest bliski  :badgrin:.

Offline Skavenblight

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 08, 2006, 06:32:03 pm »
Czyli poczułeś się pogoniony  :badgrin:
Ja zagram imienniczo - szczurami. Niespecjalnie chce mi się wyrywać z klimatu skavenów, w którym tkwię od listopada.
A Wy?
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Kapitan_Hak

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 08, 2006, 07:07:30 pm »
Cytat: "Skavenblight"
Czyli poczułeś się pogoniony  :badgrin:
Ja zagram imienniczo - szczurami. Niespecjalnie chce mi się wyrywać z klimatu skavenów, w którym tkwię od listopada.
A Wy?


Ha! Pogoniony! Niedoczekanie, Moja Droga Szczurzyco !

Wszystko odbywa się w należytym tempie - co nagle to po diable! Jako doctus wzmocnię to odpowiednim przysłowiem:

Cogitationes posteriores saepe sunt meliores!*

Odpowiadając na pytanie, jaką bandę zabieram na WM, rzeknę, że Zielonych, choć sprawa nie jest jeszcze ostatecznie przesądzona (może malarz ;) zdąży z truposzami, może z drutu, a może od kogoś wydzierżawię ludziki, kto wie...)...

* - myśli późniejsze często są lepsze

Offline Skavenblight

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 08, 2006, 07:33:35 pm »
Jak jeszcze raz wrzucisz jakąś bluźnierczą emotkę, dopiszę sobie osiemdziesiąte dziewiąte bluźniercze spojrzenie na minutę.

Przepraszam za spam, możecie mi za to ogon [skaveński ze swastyczką] ukręcić.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Nazroth

Wojenny Młot 2006 - Mordheim
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 08, 2006, 09:21:59 pm »
Bardzo fajny regulamin. Wkurza mnei "tabela pogody" bo do tej pory żadko się sprawdzała...po prostu wszyscy machają na to ręką... wkurzają się jak wypadni einny wynik niż słoneczny dzień i smieją się, kiedy ponownie wypada słoneczny dzień... ja bym narzucił z góry do konkretnych scenariuszy konkretne warunki pogodowe i tyle... mierzi mnei ta tabela...

Szkoda, ze do Wawy jest na mapie 90zł...:)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'