trawa

Autor Wątek: The Fall: Last Days of Gaia  (Przeczytany 18026 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peter73

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 23, 2006, 11:27:45 am »
Tego zadania tez nie rozwiazalem, co do przedmiotow wiem ze mozna robic bulaki na wode uzywajac drutu i skurek. Proch strzelniczy uzywasz do wysadzania zamkow jezeli masz sapera na 80 skilla i talent wysadzanie zamkow ,mozna robic masci lecznicze z ziol wosku i sloikow z mascia ale nie osobiscie nie udalo mi sie tego zrobic . Pilka do metalu robimy modyfikajce pociskow jezeli maja taka mozliwosc, a i jezeli ktos wie gdzie mozna znalezc psa dingo do obdarcia go ze skurki dla szamana to dajcie znac oblecialem cala lokacje i nie znalazlem go;/


pozdrawiam

Offline Henry

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 23, 2006, 01:12:28 pm »
Cytuj
Chodziło mi oto nie jak się łączy przedmioty tylko czy są jeszcze jakieś inne kombinacje łączenia przedmiotów nie podane w instrukcji, podczas gry można znalęźć całe tony różnego złomu i zastanawiam się czy można to jakoś wykorzystać do stworzenia czegoś nowego.


Jesli dobrze pamiętam, chodzi tu o olej, który wynalazł mąż kobiety z dwojgiem dzieci? Szczerze mówiąc tego akurat zadania się nie podjąłem, ponieważ ruszyłem prosto do siedziby czaszek.
Co do konwoju, to występuje on też w lokacji, gdzie są nomadzi. Tam gang dzieci prosi cię o uniszkodliwienie czaszek.
Podejrzewam, że gra ma buga, ponieważ rozgromiłem Pustynnych Mnichów i nie zaznaczyło mi misji jako ukończonej.
Co do wersji z muzyką i nie - jako receznent dostaję gry pocztą prosto od wydawcy, więc trudno mi powiedzieć, jak kto to wydał. Polecam sprawdzić strony producenta, może tam będzie jakieś rozwiąanie tego problemu.

W Sepim Kanionie, gdzie są dwa gangi dwóch braci, możemy wejśc na teren bazy wojskowej między godziną 3 a 4 rano. Wówczas wieżyczki są nieaktywne.
Co do złomu, jaki znajdujemy - zbierajmy ile wlezie, zawsze przyda się do handlu wymiennego. Cenne są głowy szczególnie wargów.
I jeszcze porada - w późniejszym etapie gry przyda nam się ktoś z wysokim wskaźnikiem rozbrajania bomb. Niech więc jedna postać rozwija tą sztukę.

Offline peter73

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 23, 2006, 06:40:23 pm »
O ile pamietam w zbrojowni gangu czaszek znajduje sie sejf gdzie jest wlasnie  notatnik z lokacja o dziwnym konwoju ktorego szczatki znalezli w/w lecz uciekli stamtad.... po przybyciu na miejsce okazuje sie ze kilka pojazdow stoi zniszczonych wokolo leza ciala i tak naprawde nie wiadomo jak zgineli. Po kilku chwilach dostajemy info ze misja anulowana , nie da sie jej ukonczyc . Tylko dlaczego;/.Apropo czy ktos rozwiazal zagadke grabiezy na indianskim cmentarzu w lokacji Edenu?

Offline swat

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 25, 2006, 06:15:30 pm »
Wie ktoś jak otworzyć ten chytry zamek w bunkrze Szczurzych Czaszek?
ą dni, są chwile, są ludzie i są debile!

Offline Zero

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 25, 2006, 07:37:03 pm »
Cytat: "swat"
Wie ktoś jak otworzyć ten chytry zamek w bunkrze Szczurzych Czaszek?


Jęśli chodzi o bunkier w zbrojowni to plastikiem np. od Donalda

Offline peter73

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 25, 2006, 09:54:18 pm »
Musisz miec sapera na 70 pare i c4
dostanie go za przyniesienie miesa bizona i kota gorskiego

Offline swat

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 25, 2006, 10:06:03 pm »
Drzwi otworzyłem ale tam jest taki jakby sejf. Męcze się wytrychami i nic to nie daje.
P.S
Jak zreperować samochód?
ą dni, są chwile, są ludzie i są debile!

Offline Zero

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 26, 2006, 07:03:15 am »
Cytat: "swat"
Drzwi otworzyłem ale tam jest taki jakby sejf. Męcze się wytrychami i nic to nie daje.
P.S
Jak zreperować samochód?


Aby otworzyć ten "sejf" muszą byc dwie osoby przy nim, twój główny bohater i jakiś spec od zamków.
Aby naprawić samochód jedna z twoich postaci musi mieć kierowanie na 75 i wybraną naprawe pojazdów. Naprawia się przez menu PPM

Offline peter73

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 26, 2006, 08:21:36 am »
Niekoniecznie wystarczy miec sapera z talentem wysadzania zamkow i proch strzeliczy { 80 skill}

Offline swat

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 26, 2006, 01:37:22 pm »
Dzięki. Jakbym miał jeszcze problemy to napisze.
ą dni, są chwile, są ludzie i są debile!

Offline swat

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 26, 2006, 08:37:05 pm »
Wie ktoś o jakimś poradniku, solucji do tej gry który jest tworzony lub już jest dostępny w sieci.
P.S Jak dostać hasło do fabryki narkotyków?
ą dni, są chwile, są ludzie i są debile!

Offline peter73

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 27, 2006, 12:52:22 am »
w tej lokacji jest gosciu nazywa sie Jim Bim
on ma pluskwe do sprzedania ale da ci ja za zalatweinie randki z dziewczyna. Musisz go umyc [ zalatwic mydlo] ostrzyc[ dac fryzjerowi ciuszki jakies] i dac ladna kurtke ma ja mlynarz. Kiedy mlynarz nie zgodzi sie dac kurtki musisz wziasc pret stalowy co lezy przy wejsciu do tej osady kolo pali wbitych w ziemie czekac az mlynarz odejdzie i wlozyc pret w tryby mlockarni. Kiedy wruci sciagnie kurtke i zacznie naprawiac mlockarnie. Lecisz 1 postacia do silosa ze zbozem tam jest taka mala syrena larmowa wlaczasz ja a druga postacia zabierasz kurtke kiedy mlynarz leci do siolosa. Po zalatweinu randki dostajesz pluskwe plus radio . Idziesz do laboatorium  skad cie przegonia , gadasz z dziwka dowiesz sie ze co 9 00 rano jest u niej kurier samochodem. Czekasz za domem od niej kawalek drogi az nie przyjedzie zalkadasz podsluch w samochodzie i juz masz chaslo. jak cos pisz na gg 1056584

Offline Ichneumon

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 03, 2006, 06:28:52 pm »
wie ktos jak zdobyc karabin plazmowy i RPG ?? bo znalazlem tylko amunicje od tego ;/

Offline peter73

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 03, 2006, 08:34:20 pm »
karabin jest w jednej z zniszczonych wiezyczek znajdzieszz... rpg ja dopiero na koncu trafilem

Offline Ichneumon

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 04, 2006, 04:29:41 pm »
thx znalazlem ten karabin plazmowy ale nie powiedziales gdzie znalazles RPG i czy jest gdzies wiecej ammo bo jak dotad znajdowalem zawsze 1 szt ;/

da sie ulepszac broń ciężką i snajperską ? bo pod koniec mam problemy z amunicją do broni lekkiej a nigdy nie chcialo mi sie wyrzucac SP na technike do maximum , biegam z tłumikiem i celownikiem laserowym i kasuje ich po 1 naraz ;]

btw ja gram tylko główną postacią (teraz na hard) i wlasnie skonczyłem vesseltown ;]

 

anything