Autor Wątek: Forum portalu Gildia.pl  (Przeczytany 46885 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Solitaire

Forum portalu Gildia.pl
« dnia: Sierpień 17, 2006, 10:28:20 pm »
W imieniu całego personelu portalu Gildia.pl serdecznie witam wszystkich nowych i nie-nowych użytkowników naszego Forum. :)
Forum portalu Gildia.pl jest w założeniu miejscem służącym dyskusji swobodnej acz eleganckiej, dotyczącej tematyki poruszanej przez Portal.
Poniżej sukcesywnie zamieszczał będę opisy poszczególnych subforów wraz z panującymi na nich zasadami. Wszystkich użytkowników pragnących brać udział w toczonych na Forum rozmowach prosiłbym o zapoznanie się z:

1. Regulaminem;

Cytuj
1. Portal Gildia.pl umożliwia swoim użytkownikom bezpłatne uczestnictwo w Forum. Każdy użytkownik, który umieścił opinię na Forum portalu Gildia.pl jest traktowany jak użytkownik tegoż Forum. Każdy użytkownik Forum zobowiązany jest do przestrzegania niniejszego regulaminu.

2. Dostęp do Forum portalu Gildia.pl mają wszyscy użytkownicy publicznej sieci Internet.

3. Uczestnicy Forum publikują swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Gildia.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na łamach Forum.

4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na łamach Forum portalu Gildia.pl treści
a. sprzecznych z prawem
b. wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej i etnicznej
c. obscenicznych, jeśli nie mają formy sztuki
d. propagujących bezprawną przemoc.

5. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na łamach Forum Gildii w podpisie użytkownika grafiki większej niż 250x125 pix lub 400x50 pix oraz więcej niż jednej grafiki. Gildia.pl zastrzega sobie prawo do usuwania grafiki nie spełniających w/w wymogów.

6. Gildia.pl zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 4 niniejszego Regulaminu, a także treści nie mających merytorycznego związku z komentowaną treścią lub będących wielokrotnym pozbawionym merytorycznego uzasadnienia powielaniem już istniejących treści

7. Administracja Forum Gildii zastrzega sobie prawo do blokowania uczestnictwa w Forum Dyskusyjnym tym uczestnikom, którzy w sposób notoryczny naruszają postanowienia pkt. 4 i pkt. 5 Regulaminu.

8. Administracja zastrzega sobie możliwość przeredagowywania nieprzyzwoitych fragmentów opinii w sposób nie zmieniający ich przekazu. W szczególnych przypadkach administracja zastrzega sobie możliwość ich usuwania.

9. Gildia.pl zobowiązuje się dochować powszechnych standardów ochrony danych uczestników Forum zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

10. Na pisemne i prawnie uzasadnione żądanie Gildia.pl może również przekazać sądowi, prokuraturze, policji i innym uprawnionym organom pozostające w jej posiadaniu dane uczestników Forum naruszających postanowienia pkt. 4 niniejszego Regulaminu lub przepisy prawa.

11. Gildia.pl dołoży wszelkich starań w celu prawidłowego działania serwisu oraz udzieli pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących funkcjonowania Forum.

12. Dokładne zasady panujące na każdym z działów forum ustalają odpowiedni moderatorzy biorąc pod uwagę opinie użytkowników. Skargi na działania moderatorów, a także na naganne zachowanie poszczególnych użytkowników proszę kierować do administracji.

13. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Gildia.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na Forum.

2. FAQ;

3. Opisem subforum, na którym chcemy się wypowiedzieć.

Niebawem znajdą się tu adresy osób, do których można się zwracać w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Życzę przyjemnej dyskusji i...
Nie lekceważcie potęgi wyobraźni. :)

Sol
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2008, 04:07:35 pm wysłana przez CD Jack »
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.