Autor Wątek: RAC / Oi! / street punk  (Przeczytany 24189 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline burberry

RAC / Oi! / street punk
« dnia: Sierpień 19, 2006, 11:52:52 pm »
Jest temat o bm, to czas najwyższy na temat o szerokiej (niekoniecznie polskiej) scenie RACu, street punka, oi!a itp.

Jakie zespoły polecacie? Czego ostatnio słuchaliście? Jakieś newsy ze sceny? itp.

Poza tym, nie bójmy się rozmawiać o kontrowersjach, jakie niewątpliwie są związane ze sceną muzyki RAC.

Pozdr. oi! ;)
Bóg Cię kocha

Offline Pepper

RAC / Oi! / street punk
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 20, 2006, 12:01:14 am »
ostatnio słucham sobie Freikorps i wspaniale się przy tym bawię
img]http://img53.imageshack.us/img53/7281/lowest13jk8.jpg[/img]

Offline Hellspawn

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 669
  • Total likes: 0
  • Pijesz? Pije! Jaki znak Twój? Orzeł Biały!
RAC / Oi! / street punk
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 20, 2006, 12:33:57 am »
a propo tematu to jutro (w sumei to juz dzis) ide na koncert dropkick murphys wiec polecam wlasnie ich :P
Love sucks....... true love swallows.

Musley... why have You forsaken me!

Offline Kormak

RAC / Oi! / street punk
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 20, 2006, 01:08:12 am »
RAC? jakie kontrowersje? Żadnych kontrowersji nie ma. Muzyka robiona przez debili, dla debili. I tyle.

Offline papiesz

Re: RAC / Oi! / street punk
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 20, 2006, 03:54:54 am »
Cytat: "Filarecki"
Jest temat o bm, to czas najwyższy na temat o szerokiej (niekoniecznie polskiej) scenie RACu, street punka, oi!a itp.



trochę niezbyt sensowna mieszanka w temacie. RAC jest polityczny, streetpunk jest apolityczny. to duża różnica.
nothing positive only negative

Offline burberry

RAC / Oi! / street punk
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 20, 2006, 09:13:11 am »
Ale muzycznie gatunki są zbliżone, poza tym często przenikają się na płytach polskich muzyków.
Poza tym, będzie wieksze zainteresowanie tematem. ;) Mi zdarza się słuchać i RACu, i oi!a i oba gatunki lubię, choć wiele rzeczy w RAC mnie razi. Ale posłuchać, tak samo jak antichristian black metalu, można.  :p
Bóg Cię kocha

Offline Pepper

RAC / Oi! / street punk
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 21, 2006, 10:11:23 am »
a słyszeliście Weisse Wölfe i Nordfront? Dobrze chłopaki grają, ku chwale białej rasy.
img]http://img53.imageshack.us/img53/7281/lowest13jk8.jpg[/img]

Offline Mafi

RAC / Oi! / street punk
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 21, 2006, 07:17:20 pm »
Jezeli ktos chce Sobie posluchac Fajnych Kapel w tym klimacie to polecam:
-SALUT
-SZTORM 68
-TWIERDZA
-Szczerbiec

I Panie Kormak nie zgodze sie z tym co pan napisał "RAC? jakie kontrowersje? Żadnych kontrowersji nie ma. Muzyka robiona przez debili, dla debili. I tyle." Czemu uwazasz ze Narodowcy sa debilami:>

Pozdrawiam
Kobieta jest jak książka, która zawsze,czy dobra czy zła, musi sie najpierw spodobać za pośrednictwem karty tytułowej. Jeśli ta nie jest interesująca, książka nie skłania do lektury"

Offline Dereq

RAC / Oi! / street punk
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 21, 2006, 10:22:21 pm »
Cytuj
zemu uwazasz ze Narodowcy sa debilami


bo sa narodowcami

chyba,ze chodzi Ci o patriotow
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Mafi

RAC / Oi! / street punk
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 21, 2006, 10:40:47 pm »
a narodowiec to tez nie patriotoa:> Przeciez prawdziwy narodowiec Kocha Polske, odda dla niej wszytstko, bedzie ja bronic, dba o nia.
Kobieta jest jak książka, która zawsze,czy dobra czy zła, musi sie najpierw spodobać za pośrednictwem karty tytułowej. Jeśli ta nie jest interesująca, książka nie skłania do lektury"

Offline Pepper

RAC / Oi! / street punk
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 21, 2006, 10:58:31 pm »
dobra, super, idźcie może z tymi mądrościami na offtopic
img]http://img53.imageshack.us/img53/7281/lowest13jk8.jpg[/img]

Offline Dereq

RAC / Oi! / street punk
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 22, 2006, 08:13:40 am »
z bycia narodowcem nie wyniklo jeszcze nic dobrego,to samo tyczy sie muzyki

poczytaj sobie ksiazki/artykuly o skutkach nacjonalizmu
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Mafi

RAC / Oi! / street punk
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 22, 2006, 12:29:49 pm »
Spoko nie wynikalo nic dobrego ,z tym to sie z Toba zgodze, Ale i tak uwazam ze  RAC jest fajny :D
Kobieta jest jak książka, która zawsze,czy dobra czy zła, musi sie najpierw spodobać za pośrednictwem karty tytułowej. Jeśli ta nie jest interesująca, książka nie skłania do lektury"

Offline papiesz

RAC / Oi! / street punk
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 22, 2006, 03:38:21 pm »
jeśli chodzi o RAC to leciały czasem na imprezach pojedyncze utwory  zmuszające do zastanowienia. np. konkwista 88 - "biały honor, biała duma", legion - "mgły avalonu" czy landser "rudolf hess" to piękne ballady, które świadczą o wielkiej wrażliwości twórców, a jednocześnie stawiające pytanie nam wszystkim: czy jesteśmy gotowi oddać wszystko dla idei ?

za streetpunkiem nigdy nie przepadałem. ot wesołe piosenki o piwie, dupach, laniu hippisów i dobrej zabawie, ale zupełnie nie moje gusta. za mało o walce w imię idei!
nothing positive only negative

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
RAC / Oi! / street punk
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 22, 2006, 04:55:37 pm »
Cytat: "Mafi"
Przeciez prawdziwy narodowiec Kocha Polske, odda dla niej wszytstko, bedzie ja bronic, dba o nia.

A co z tego ma? Hyhy...

Cytat: "papiesz"
za streetpunkiem nigdy nie przepadałem. ot wesołe piosenki o piwie, dupach, laniu hippisów i dobrej zabawie, ale zupełnie nie moje gusta. za mało o walce w imię idei!

Hahah, kojarzę taką kasetę, kumpel mi w podstawówce pożyczył. Zespół zwał się Podwórkowi Chuligani i obracał się w takiej właśnie tematyce. Owszem, przyjemnie mi się tego wówczas słuchało, ale dziś pewnie bym nie strzymał!