Autor Wątek: Natura pola AT  (Przeczytany 125364 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Col. Frost

Natura pola AT
« Odpowiedź #135 dnia: Styczeń 15, 2007, 08:52:49 pm »
Zaraz, zaraz. Przecież gniew to też uczucie nie?? A czym niby jest berserker??

Offline Dreadorus Maximus

Natura pola AT
« Odpowiedź #136 dnia: Styczeń 15, 2007, 10:43:54 pm »
a nie jest tak, ze uczucia sa narzucane duszy anioła przez ludzki organizm?

Ake? Anioł nie ma ludzkiego organizmu, a Eva nie ma duszy anioła, więc nie rozumiem pytania.

Przecież gniew to też uczucie nie?? A czym niby jest berserker?

Berseker jest pierwotniejszym odruchem niż uczucie gniewu. To jest zachowanie instynktowne, a nie uczucie porównywalne rangą z gniewem.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Faith

Natura pola AT
« Odpowiedź #137 dnia: Styczeń 16, 2007, 02:57:01 pm »
sry masz racje dred (zle napisalem posta):P
chodzilo mi o Rei i Tabrisa
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Setsuna Mudo

Natura pola AT
« Odpowiedź #138 dnia: Luty 12, 2007, 10:02:24 pm »
To jest powiedziane wyraźnie w Serii, niestety Frey [chyba nie twierdzisz nadal, że go nie znasz?] jak zwykle ma inne zdanie

Seria nie jest dopracowana bo też wątpliwe jest by Twórcy oczekiwali że ktoś będzie ją rozkładał na części pierwsze. Nie pisałem że go nie znam.
pole at człowieka trzyma nas w kupie ze tak powiem, a evy i anioły po prostu umieją ja lepiej wykorzystywac! evy potrafią wykorzystac pole at do obrony przed obrazeniami z daleka [z bliska sie nawzajem neutralizuja] ale mozna je przelamac ! ludzkie pole at nie jest takie silne ale trzy ma nas i potrafi chronic przed innymi ludzmi[w sensie psychicznym] bo przy bliskich kontaktach zanika albo zostaje zneutralizowane... anioły i evy poprostu potrafią pole at bardziej wykorzystywac... ! dlatego ze nie dosc trzyma ich w całosci to jeszcze chroni przed obrazeniami że tak powiem .

Posumujmy tą wypowiedź:
-jest parę rodzajów pola AT które różnią się siłą (a może jeszcze kolorem i kształtem??)
-pole AT jest barierą i chroni nas przed atakami psychicznymi, ale też jednocześnie trzyma ciało razem (ciekaw czemu w takim wypadku nie chroni przed atakami fizycznymi)
- jak eva nie jest uruchomiona to w jakiś dziwny sposób wytwarza pole At co by się nie rozpadła, anioły chyba mają dwa pola AT, jedno je utrzymuje podczas gdy drugie służy do innych celów (hmm..., jak dla mnie roftl)
img]http://xs210.xs.to/xs210/06525/syg2AS.jpg[/img]

Offline @

Natura pola AT
« Odpowiedź #139 dnia: Luty 13, 2007, 03:37:46 pm »
Cytat: "Setsuna Mudo"
To jest powiedziane wyraźnie w Serii, niestety Frey [chyba nie twierdzisz nadal, że go nie znasz?] jak zwykle ma inne zdanie

Seria nie jest dopracowana bo też wątpliwe jest by Twórcy oczekiwali że ktoś będzie ją rozkładał na części pierwsze. Nie pisałem że go nie znam.
pole at człowieka trzyma nas w kupie ze tak powiem, a evy i anioły po prostu umieją ja lepiej wykorzystywac! evy potrafią wykorzystac pole at do obrony przed obrazeniami z daleka [z bliska sie nawzajem neutralizuja] ale mozna je przelamac ! ludzkie pole at nie jest takie silne ale trzy ma nas i potrafi chronic przed innymi ludzmi[w sensie psychicznym] bo przy bliskich kontaktach zanika albo zostaje zneutralizowane... anioły i evy poprostu potrafią pole at bardziej wykorzystywac... ! dlatego ze nie dosc trzyma ich w całosci to jeszcze chroni przed obrazeniami że tak powiem .

Posumujmy tą wypowiedź:
-jest parę rodzajów pola AT które różnią się siłą (a może jeszcze kolorem i kształtem??)
-pole AT jest barierą i chroni nas przed atakami psychicznymi, ale też jednocześnie trzyma ciało razem (ciekaw czemu w takim wypadku nie chroni przed atakami fizycznymi)
- jak eva nie jest uruchomiona to w jakiś dziwny sposób wytwarza pole At co by się nie rozpadła, anioły chyba mają dwa pola AT, jedno je utrzymuje podczas gdy drugie służy do innych celów (hmm..., jak dla mnie roftl)

Frey, nie denerwuj mnie, uparty to ty jesteś strasznie, jak zawsze wiesz lepiej od twórców... Wołaj swojego kolegę od fizyki, bo jeszcze  ztego dawno się nie smiałem.

Ale żeby nie było, że chcę tylko cię wyśmiać [a tak jest:lol:]
:

Popytaj kolegów, czy pole może się różnić siłą oddziaływania  :roll:

Pole trzyma ciało w kupie, a że nie chroni przed obrażeniami to wiadomo, bo jest strasznie słabe... Ma tylko chronić dusze przed innymi duszami  :roll:

Eva ejst żywym organizmem - ma ATF, który styczy na trzymanie ciała bez zewnętrznego źródła zasilania, a po zwiększeniu zasobu dostępnej energi, może wytworzyć skuteczne mocne ATF dorównujące aniołom. Człowiek tego nie zrobi, bo nie ma S^2/kabla do akumulatorków

Jak dla mnie rotfl, nie chce mi się o tym samym cały czas pisać :lol:

Offline Wilk Stepowy

• Starszy Gildii
  • Total likes: 1
  • wilk bez zębów
Natura pola AT
« Odpowiedź #140 dnia: Luty 13, 2007, 03:53:41 pm »
Frey, nie powtarzaj starej śpiewki. Mogłeś się choć pokusić o nowe argumenty dla nowego konta.

Przecież w anime jest wyraźnie powiedziane, że pole utrzymuje ciało w kupie i dzięki polu można kształtować ciało - z czym tu polemizować????

Offline @

Natura pola AT
« Odpowiedź #141 dnia: Luty 13, 2007, 04:22:30 pm »
z czym tu polemizować????

Z autorami ;)
Nie wiem, może wyślij malia do Anno, może zmieni serię dla ciebie ^_^

Natura pola AT
« Odpowiedź #142 dnia: Luty 13, 2007, 09:29:10 pm »
Apeluję o ignorowanie Freya/Setsuny. Nie mam zamiaru kontynuowania tej farsy.
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Ijon Tichy

• Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Total likes: 0
Natura pola AT
« Odpowiedź #143 dnia: Luty 14, 2007, 03:36:31 pm »
Cytat: "@"
może wyślij malia do Anno

Nie takie maile dostawał, a seria dalej jest, więc jakoś wątpię. :P
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Ice-Man

Natura pola AT
« Odpowiedź #144 dnia: Luty 14, 2007, 10:06:44 pm »
Ciało i pole AT można przyrównać do balonu wypełnionego wodą. Gdy balon (AT field) pęknie, bądź zostanie zneutralizowane to woda (LCL) się wylewa.
img]http://img442.imageshack.us/img442/2294/forumskillko9.gif[/img]

Natura pola AT
« Odpowiedź #145 dnia: Luty 15, 2007, 09:50:41 am »
Nie, jak się zneutralizuje, to ciało się nie rozpływa. Rozpłynięcie następuje tylko, gdy pole zostanie gwałtownie rozbite.

Offline Wilk Stepowy

• Starszy Gildii
  • Total likes: 1
  • wilk bez zębów
Natura pola AT
« Odpowiedź #146 dnia: Luty 15, 2007, 06:06:11 pm »
To jak z Shinem było? Jego pole raczej nie zostało gwałtownie rozbite. A nie pamiętam jak zostało to dokładnie wytłumaczone, ale chyba jako zanik pola AT. Dla mnie to lekka nieścisłość.

Offline @

Natura pola AT
« Odpowiedź #147 dnia: Luty 15, 2007, 07:01:58 pm »
A więc tak wygląda 400% synchronizacja

;)

Natura pola AT
« Odpowiedź #148 dnia: Luty 15, 2007, 07:11:06 pm »
No fakt, jest jeszcze inny sposób - zdjęcie swojego pola "samodzielnie". Shin zrobił tak, gdy GNKaworu przekonał go w Endzie.

To są dwa sposoby - można je przyrównać do seksu, o ile nagłe zdjęcie, "odarcie", z pola AT było czymś na kształt "gwałtu" o tyle drugi sposób przyrównam do "oddania się" z własnej woli.
Wydaje mi się, że właśnie to dokonało się podczas 400% synchronizacji.

A neutralizacja pola nie powoduje rozpadu ciała.

Offline obik

Natura pola AT
« Odpowiedź #149 dnia: Luty 15, 2007, 09:49:00 pm »
hmmmm a ja mam inny pomysł dlaczego shinji sie połaczył z evą. On poprostu opuścił swoje pole at dlatego ciało sie rozpłyneło.Ale nie umarł bo jego dusza ciągle była w kabinie. Pózniej odtworzył ciało i wsadził tam własną dusze bo chciał wrócic. jak kto napisane było w endzie "każdy posiada wiedze do powrotu do pierwotnej postaci..."  i gdzies tam jeszcze było napisane"można siebie kształtować jesli sie bardzo chce, jesli pragnie sie tej zmiany"ale też do powrotu co nie?? Shinji wrócił bo tego chciał! 8) jego ciało sie rozpłyneło bo nie było w nim duszy i pola at [shinji je opuscił] [niemieszajmy do tego naszego świata przedewszytkim].
Shinji w endzie przed połączeniem z włocznią[jego eva sie połaczyła nie on] opuscił swoje pole at i równoczesnie zrobila to eva 01 dlatego powstało drzewo życia co nie ??
nie dopracowałem jeszcze tego bo sie spieszyłem niech ktos mnie poprawi jesli są niedociągniecia a jesli cos to moge wyjasnic niescisłosci jutro.
Pozdro for all
P.S Eva series tez opusciły swoje pola at i połaczyły sie z rey że tak powiem
P.S 2 Człowiek normalny w Nge tez potrafił opuscic swoje pole at [podczas uprawiania sexu] było to wyraznie pokazane w serii i w endzie
"połaczenie dwojga dusz"