trawa

Autor Wątek: Organ S2  (Przeczytany 54286 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline @

Organ S2
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 27, 2006, 08:23:32 pm »
Eva to żywy organizm, i energię przechowóje w ATP [najprawdopodobniej] a więc ma jakś zapas, czy tego chcą czy nie... zresztą nawet gdy nie jest włączona [nie ma pilota] eva cały czas może być dokarmiana jak stoi w doku.

Offline Dreadorus Maximus

Organ S2
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 27, 2006, 08:41:19 pm »
Cytuj
Ale faktem jest, że Eva stale posiada jakiś zapas mocy. Przecież Shinji w Nerv'ie został osłonięty przed spadającym gruzem przez Eve niepodpiętą pod kabel.

Ona była wtedy aktywna. Nawet jej się oczka świeciły i nikt jakoś nie pytał czemu. Pamiętaj, że Eva ma wewnętrzną baterię, która musi być naładowana. Nikt przecież nie będzie na poczekaniu ładować baterii Evie przed samą walką. A ona wtedy tym bardziej była w stanie gotowości bojowej. Nie musiała nawet sięgać do jakiś głebszych pokładów energii, tylko brała z akumulatora.

Cytuj
Tak się zastanawiałem czy "innitate power" może być wytworem jakiegoś niekompletnego S2. Gdyby tak było, to raczej byłaby to moc stała, a nie zmienna i o ograniczonym zasobie.

No i w związku z tym nie byłby potrzebny kabel, tylko z powodzeniem mogłaby jechać na niewykształconym organie. A nie może, więc dochodzę do wniosku, że nie może być żadnego nierozwiniętego S2.
Pamiętacie odcinek z JA, bodajże siódmy? Główną przewagą JA była niezależność od zewnętrznego źródła zasilania (i autopilot). NERV zmierza właśnie do tego, by kabelek wyeliminować (i zasadzić autopilota). Gdyby było tak, jak mówi Frey, że Eva ma nierozwinięty organ S2 z którego czerpie energię podczas berserka, to w tym momencie trzeba by się było zastanowić nad sensownością kabla.

A jezeli Frey uważasz, że energia jest ograniczona, to poza samym szczegółem posiadania/nieposiadania niedorozwiniętego S2 nasze teorie niczym się nie różnią - Twoja z upośledzonym S2 i moja z EIP.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Frey Ikari

Organ S2
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 27, 2006, 09:32:08 pm »
Cytuj
Trochę więcej, niż tylko klon Adama. Idąc za symboliką zastanówmy się czym jest ów "Owoc z Drzew Życia". To było coś, co sprawiało, ze ludzie mogli być nieśmiertelni. Z definicji człowiek jest śmiertelny,

Cytuj
Co do tłumaczenia mitologią, to jest wprost powiedziane, że S2 to Owoc z Drzewa Życia.

Cytuj
Podsumowując:

Adam był człowiekiem, posiadł S2 i stał się aniołem.

Jak już jesteśmy przy zabawie z religią i podpieranie nią czegokolwiek...
Wilk nie masz racji, gdyby Adam posiadł S2 to nie byłby stałby się aniołem tylko Bogiem, dlatego że człowiek z definicji posiada owoc z drzewa mądrości...
Ciągnąc to dalej S2 nie może być owocem z drzewa życia gdyż gdyby tak było to Adam i Ewa wychodząc raju byliby by nieśmiertelni a wręcz przeciwnie dopóki byli w raju byli nieśmiertelni a po wygnaniu stali się śmiertelni. Stąd wniosek że owoc z drzewa życia który ma dawać nieśmiertelność to możliwość posiadania dzieci..., dopiero po wygnaniu było to możliwe. Dzięki naszym dzieciom jesteśmy nieśmiertelni gdyż nasze DNA na zawsze będzie w nich, są one przedłużeniem nas samych.
Cytuj
Nie, zmienił wiele, bo to była ostatnia wypowiedź w tej dyskusji.

To nie był ostatni post w tej sprawie.
Cytuj
Nie zawsze daję, bo nie chcę walić klocków jakie pisze Hachi, ale gdy ktoś spyta to zawsze jestem w stanie uargumentować swoją wypowiedź.

Nieprawda, przypomnę Ci że sam co najmniej dwa razu stwierdziłeś że nie potrzebujesz argumęntow i później wykręcałeś się jak mogłeś, nie podając ich.
Cytuj
A co niby ma oznaczać? Do tego nawet słychać jak dyszy.

Różnicę temperatur ciała i powietrza na zewnątrz, no i gdzie eva ma płuca??
Cytuj
Jak powiedziałeś Eva jest przyzwyczajona do posiadania S2, więc nie zna umiaru w korzystaniu z EIP i może "zagłodzić" się na śmierć.

Zastanawiam się jak to możliwe... Wszak nie da się brać z czegoś czego nie ma...
Cytuj
Komp jest maszyną, a Eva organizmem. Evie bliżej do człowieka, więc do takiego ją przyrównuję.

No błąd bo ja bym stwierdził raczej że eva to bardziej cyborg a ten ma tylko jedno żrodło energi, i jak się wyczerpie to koniec.
Cytuj
Eva, dlatego że jest przyzwyczajona do nieskończonej energii nie jest w stanie zmagazynować energii, która wystarczyłaby człowiekowi.
 

Eva w ogole nie jest w stanie magazynować energii dlatego pobiera ją na bieżąco.
Cytuj
Kula Ramiela została przebita na wylot i nie wybuchła. Sachielowi tylko popękała i było wielkie bum.

Nie ma żadnych danych na temat tego że kula Ramiela została przebita na wylot, A co do sachiela Dread napisz eto jeszcze raz bo najwidoczniej nie doczytałeś tego z mojego poprzedniego posta... Sachiel wybrał opcję kamikadze, uruchomił swoj własny D mode, i wysadził się przytrzymując Evę 01 by i ją szlak trafił.
Cytuj
A 12 odcinek? Jak Shin postawił pole, to poszła fala uderzeniowa.
Co w takim razie wybucha, jesli nie AT? Dynamit? Bomba N2 na pokładzie kżdej Evy? Podpowiem, że one nie wybuchają na kształt krzyża.

Pole AT nie wybucha, nagłe postawienie go na max wywołało falę, jeśli szybko, nagle i mocno walniesz ręka w taflę wody to fala też się rozejdzie a jakoś reka Ci nie wybuchnie...
Cytuj
Widzę, że Eva ma układ pokarmowy i nawet z niego korzysta.

Skorzytała z niego tylko raz w wyjątkowej sytuacji.
Cytuj
Pójdź do zoo i spytaj ile żre dziennie słoń. A zauważ, że słoń jest o wiele mniejszy i nie ma pola AT, które też wymaga sporej energii.

Słoń nie musi ciągle jeść i jakiś czas bez jedzenia sobie poradzi..., eva po utracie źrodła zasilania pada z miejsca alba działa tyle ile pozwala bateria... Co do pola AT możliwe sa dwa rozwiązania...
1. Człowiek też posiada S2 tylko nie jest go świadomy, nie umie z niego skorzystać
2. Pole AT nie wymaga energii
Dlaczego tak uważam. Bo Kaworu powiedział że ludzie też posiadają swoje pola AT, swiatło duszy.
Cytuj
Zrobiłbym listę argumentów i pytań, które olałeś, ale nie mam czasu,

A szkoda..., z chęcią bym tą listę przeczytał...
Cytuj
przypomnę więc tylko jedno - jak ograniczniki na barkach mają powstrzymać rozwój S2? I dodam swoje - skoro rozwój S2 został ograniczony, czemu Eva ma cały core

Coś kiepsko czytasz bo już pisałem na ten temat... Pomyśl jeśli za młodu bym kazał Ci chodzić w za małych butach i nie pozwalał ich ściągnąć to kości stopy przestały by sie rozwijać, albo jak nadmucham balona to utrzyma on powietrze w środku i nie pozwoli mu się rozprężyć. Wiadomo że ograniczniki raczej wytwarzają jakieś pole niż ograniczają fizycznie.
A czemu by nie miała mieć całego Core?? S2 znajduje się w środku Core.
Cytuj
Dlaczego mówili, że ma go zamontowanego? Dlaczego ciągle miała ograniczniki? Po co one jej były? Dla ozdoby? I po co najpierw powstrzymywać rozwój czegoś ogranicznikiem, by potem to samo zamontować?

Gdyby eva nie miała ograniczników to mogłaby wyskoczyć sobie na piwo i nie wrócić... No dobra a gdyby pilot tak jak Shinji w jednym z odcinku sie zbuntował i mógł korzystać z niewyczerpanego źródła energii to jak byś go powstrzymał?? Nie wiem co masz na myśli o montowaniu.

Offline @

Organ S2
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 27, 2006, 09:47:29 pm »
Cytuj
Różnicę temperatur ciała i powietrza na zewnątrz, no i gdzie eva ma płuca??

Wyobraś sobie że para wodna którą tam widzimy to nie tylko powstaje z różnicy temperatur ale i sobie jest w wydychganym powietrzu...
+ skoro ewa RYCZY, to musi mieć jak...


Cytuj
No błąd bo ja bym stwierdził raczej że eva to bardziej cyborg a ten ma tylko jedno żrodło energi, i jak się wyczerpie to koniec.

EVA to żywy organizm... który ma eventualnie kilka mechanizmów w sobie pozwalających ją kontrolować... ale to nadal coś co żyje...
Cytuj

Eva w ogole nie jest w stanie magazynować energii dlatego pobiera ją na bieżąco.


eva ma możliwośc magazynowania energi, chociażby w ATP...

Cytuj
Skorzytała z niego tylko raz w wyjątkowej sytuacji.


Co nie zmienia faktu ze ma ten układ pokarmowy... a skorzystałą z niego bo musiała... zurzyłą zasób ATP no i była głodna + chciała S^2
Normalnie jest karmiona innym sposobem - przez dostawę prądu.

Cytuj
eva po utracie źrodła zasilania pada z miejsca alba działa tyle ile pozwala bateria...

Nieprawda, jakoś widze że Eva sobie w berserku biega, a zewnętrznego źródła zasilania nie ma

Cytuj
Człowiek też posiada S2 tylko nie jest go świadomy, nie umie z niego skorzystać

Budowanie kolejnej teori aby jedna nie utonąć...

Cytuj
A szkoda..., z chęcią bym tą listę przeczytał...

A wiesz, że ja nie? Bo nie lubie jak to Dread nawał "klocków" :lol:

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Organ S2
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 27, 2006, 10:27:10 pm »
Cytat: "Frey Ikari"
Cytuj
Trochę więcej, niż tylko klon Adama. Idąc za symboliką zastanówmy się czym jest ów "Owoc z Drzew Życia". To było coś, co sprawiało, ze ludzie mogli być nieśmiertelni. Z definicji człowiek jest śmiertelny,

Cytuj
Co do tłumaczenia mitologią, to jest wprost powiedziane, że S2 to Owoc z Drzewa Życia.

Cytuj
Podsumowując:

Adam był człowiekiem, posiadł S2 i stał się aniołem.

Jak już jesteśmy przy zabawie z religią i podpieranie nią czegokolwiek...
Wilk nie masz racji, gdyby Adam posiadł S2 to nie byłby stałby się aniołem tylko Bogiem, dlatego że człowiek z definicji posiada owoc z drzewa mądrości...
Ciągnąc to dalej S2 nie może być owocem z drzewa życia gdyż gdyby tak było to Adam i Ewa wychodząc raju byliby by nieśmiertelni a wręcz przeciwnie dopóki byli w raju byli nieśmiertelni a po wygnaniu stali się śmiertelni. Stąd wniosek że owoc z drzewa życia który ma dawać nieśmiertelność to możliwość posiadania dzieci..., dopiero po wygnaniu było to możliwe. Dzięki naszym dzieciom jesteśmy nieśmiertelni gdyż nasze DNA na zawsze będzie w nich, są one przedłużeniem nas samych.


Tobie się chyba pomyliły drzewa :roll:  Jest "Drzewo poznania dobra i zła" z którego jadała nasza para przodków i "Drzewo życia", które było całkiem czymś innym. Jak się nie znasz to nie pisz, bo bluźnisz i tworzysz jakąś nową religię.

Offline Dreadorus Maximus

Organ S2
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 27, 2006, 10:38:30 pm »
Cytuj
Jak już jesteśmy przy zabawie z religią i podpieranie nią czegokolwiek...

Twórcy NGE czerpali z religii i tego nie zmienisz.

Cytuj
Wilk nie masz racji, gdyby Adam posiadł S2 to nie byłby stałby się aniołem tylko Bogiem, dlatego że człowiek z definicji posiada owoc z drzewa mądrości...

Anioły są inną możliwością bycia człowiekiem. 18 anioł, czyli człowiek zeżarł Owoc Madrości, a aniołki Owoc Życia. Żadnego z nich nie masz z definicji.

Cytuj
Ciągnąc to dalej S2 nie może być owocem z drzewa życia gdyż gdyby tak było to Adam i Ewa wychodząc raju byliby by nieśmiertelni

Ekhm:
Cytat: "Bóg"
Oto człowiek stał się taki jak My: zna dobro i zło, niechaj teraz nie wyciągnie przypadkiem ręki, aby zerwaćowoc także z drzewa życia, zjeść go i żyć na wieki


Cytuj
Stąd wniosek że owoc z drzewa życia który ma dawać nieśmiertelność to możliwość posiadania dzieci..., dopiero po wygnaniu było to możliwe


Ekhm:
Cytat: "Bóg"
Bądźcie płodni i rozmnażajcie się abyście zaludnili ziemię i uczynili sobie ją poddaną

Jakbyś nie wiedział, to te słowa padły zaraz po stworzeniu człowieka.
Frey, spałeś w podstawówce na religii, czy w ogóle nie chodziłeś? Znów dajesz popis nieznajomości wiedzy elementarnej, tym razem ze znajomości podstaw religii.

Cytuj
Dzięki naszym dzieciom jesteśmy nieśmiertelni gdyż nasze DNA na zawsze będzie w nich, są one przedłużeniem nas samych.

Okej, ale my tu rozmawiamy o NGE. A w NGE Fuyutsuki powiedział
Cytat: "Fuyutsuki"
EVA-01 posiadła owoc zycia, jak Anioly,i owoc madrosci, jak ludzie.

Co innego może mieć na mysli Fuyutsuki mówiąc te słowa, jeśli nie organ S2?

Cytuj
Nieprawda, przypomnę Ci że sam co najmniej dwa razu stwierdziłeś że nie potrzebujesz argumęntow i później wykręcałeś się jak mogłeś, nie podając ich.

Owszem i po czasie przestałem próbować Ci tłumaczyć, że teza negatywna broni się sama a argumentować trzeba tezę pozytywną. Mówiłem, nie będę uzasadniać dlaczego nie jestem wielbłądem. Cóż, nie dotarło.

Cytuj
Różnicę temperatur ciała i powietrza na zewnątrz, no i gdzie eva ma płuca?

Taaa, a dźwięk leci z magnetofonu. Człowieku, Ty sobie zobacz raz jeszcze berserka w 19 odcinku. A płuca pewnie ma w klatce piersiowej. Samego płuca nie widziałem, ale są żebra i mięśnie międzyżebrowe, które służą własnie do oddychania.

Cytuj
Zastanawiam się jak to możliwe... Wszak nie da się brać z czegoś czego nie ma...

To się nie zastanawiaj, tylko przeczytaj posta. Żywe organizmy magazynują swoą energię w ATP. Całość tej energii nazywam (a własciwie to Ritsuko) EIP. Energia pochodzi z kabla, ale cała w jednym momencie nie może zostać wykorzystana, bo Eva to żywy organizm.

Cytuj
No błąd bo ja bym stwierdził raczej że eva to bardziej cyborg a ten ma tylko jedno żrodło energi, i jak się wyczerpie to koniec.

Cyborg, nie cyborg, odpowiedz mi tylko na jedno pytanie - porusza się na mięśniach, czy siłownikach i serwomotorach? Reszta mnie nie obchodzi, pytam tylko o to.

Cytuj
Eva w ogole nie jest w stanie magazynować energii dlatego pobiera ją na bieżąco.

Po czym wnosisz to stwierdzenie? Jest żywa, więc zachowuje się jak organizm żywy. Nie widze podstaw, by twierdzić inaczej.

Cytuj
Nie ma żadnych danych na temat tego że kula Ramiela została przebita na wylot

Shinji miał trafić dokładnie w core, taki miał rozkaz. Core jest dokładnie w środku Ramiela, widać to w filmie. Promień przechodzi na wylot. Jeżeli coś trafiłeś dokładnie w środek i pocisk przeszedł na wylot, to nie ma mozliwości, żeby tego nie zniszczyć.

Cytuj
Sachiel wybrał opcję kamikadze, uruchomił swoj własny D mode

Drobna uwaga, D mode jest to odwrócenie zwrotu pola AT, by stworzyć Ocean Diraca. Rei to zrobiła by wessac Armisaela do swojego core, które nie wytrzymało i wybuchło. A Sachiel zwyczajnie wybuchł, bez robienia Oceanu.
"D mode" to nie jest system samozniszczenia!

Cytuj
Pole AT nie wybucha

Wcale a wcale. Pod Antarktydą wybuchł dynamit, Geofront na orbitę wysadzili Ruscy swoimi podziemnymi atomówkami, a Tokio 3 zmiotło czternaście bomb N2, które Rei zawsze bierze na akcję i chowa sobie pod siedzeniem.

Cytuj
nagłe postawienie go na max wywołało falę, jeśli szybko, nagle i mocno walniesz ręka w taflę wody to fala też się rozejdzie a jakoś reka Ci nie wybuchnie

Nagłe wyzwolenie sporej energii to własnie wybuch. ;)

Cytuj
Skorzytała z niego tylko raz w wyjątkowej sytuacji.

Czyli dochodzimy do wniosku, że ma i umie zeń korzystać. Dziękuję, o to mi chodziło.

Cytuj
eva po utracie źrodła zasilania pada z miejsca alba działa tyle ile pozwala bateria.

Bo ma kajdany, które ograniczają EIP. to nie moje słowa, miej pretensje do Ritsuko w 19 odcinku.

Cytuj
1. Człowiek też posiada S2 tylko nie jest go świadomy, nie umie z niego skorzystać
2. Pole AT nie wymaga energii
Dlaczego tak uważam. Bo Kaworu powiedział że ludzie też posiadają swoje pola AT, swiatło duszy.

1. Bzdura! Byłby Bogiem i żyłby wiecznie, a tak jakoś się nie dzieje.
2. Bzdura. Asuka w Endzie mówi co innego na ten temat, gdy wali swoim AT po chłopakach z JSSDF.
Kaworu mówił, że człowiek ma AT, a nie S2. Włócznia ma swoje AT (ściślej to AAT), a S2 jakoś nie ma. Poza tym do zaistnienia AT nie jest wymagane S2.

Cytuj
A szkoda..., z chęcią bym tą listę przeczytał...

Ja też :)

Cytuj
A czemu by nie miała mieć całego Core?? S2 znajduje się w środku Core.

Udowodnij to. Ja mówię, że w core jest końcówa entry plugu.

Cytuj
Gdyby eva nie miała ograniczników to mogłaby wyskoczyć sobie na piwo i nie wrócić.

To spytam tak: dlaczego w takim razie Serieski nie wyskoczyły sobie na piwo? Dlaczego słuchają rozkazów SEELE, zamiast pójść i nie wrócić?

Cytuj
No dobra a gdyby pilot tak jak Shinji w jednym z odcinku sie zbuntował i mógł korzystać z niewyczerpanego źródła energii to jak byś go powstrzymał?

Shinjiego nie powstrzymali go ogranicznikiem, tylko stopniem kompresji lcl'u.

Cytuj
Nie wiem co masz na myśli o montowaniu.

Chodzi o to, że zawsze w filmie jest mowa o "montowaniu" a nie "wykształcaniu" organu.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Devik Crazystar

Organ S2
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 28, 2006, 02:57:45 am »
.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 12:33:52 am wysłana przez Devik Crazystar »

Offline Dreadorus Maximus

Organ S2
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 28, 2006, 09:42:13 am »
Cytuj
Czym jest w takim razie core? Skrzyneczką, w której obija się małe, niedorozwinięte S2?

Nie zapomnij, że obija się o zewnętrzne ścianki entry plugu ;) Ale to też Frey olał.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Frey Ikari

Organ S2
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 28, 2006, 10:16:35 pm »
Na początek napisz eże niechciało mnie sięzagląda cdo bibli by się upewnić i stąd też powstałe błędy w tym co napisałem.
Cytuj
Budowanie kolejnej teori aby jedna nie utonąć...

Następnym razem zanim coś napiszesz to przeczytaj całego posta, bo tyeraz wezmęi napisze że nieustosunkowujesz się do tego co pisze a za to chyba anfan między innymi dostał  bana, dlaczego miałbyś być lepszy od niego??
Cytuj
Udowodnij to. Ja mówię, że w core jest końcówa entry plugu.

A w czym S2 ma przeszkadzać EP?? Może wytłumaczysz mi to?? Zresztą mam coś lepszego i zostawię to sobie na koniec...
Cytuj
2. Bzdura. Asuka w Endzie mówi co innego na ten temat, gdy wali swoim AT po chłopakach z JSSDF.
Kaworu mówił, że człowiek ma AT, a nie S2. Włócznia ma swoje AT (ściślej to AAT), a S2 jakoś nie ma. Poza tym do zaistnienia AT nie jest wymagane S2.

Doprawdy bzdura?? Skoro człowiek ma AT to w jaki sposob według Ciebie je zasila??
Cytuj
Bo ma kajdany, które ograniczają EIP. to nie moje słowa, miej pretensje do Ritsuko w 19 odcinku.

Kajdany...?? Ritsuka użyła chyba słowa ograniczniki. Noi skoro EIP to Twoje ATP to w jaki sposob ogranicza to??
Cytuj
Czyli dochodzimy do wniosku, że ma i umie zeń korzystać. Dziękuję, o to mi chodziło.

Alez nie ma za co.
Cytuj
Nagłe wyzwolenie sporej energii to własnie wybuch.

Czyli Twoja reka wybucha?? To czym piszesz skoro ręka Ci wybucha, napisz może też jak to wygląda gdy Ci ręka wybucha. Proponujęteżbys poszedł do telewizji i powiedział że gdy uderzasz w blat to Ci ręka wybucha...
Cytuj
Geofront na orbitę wysadzili Ruscy swoimi podziemnymi atomówkami

Geofrontu nic nie wysadza to Ty chcesz żeby tak było.
Cytuj
Drobna uwaga, D mode jest to odwrócenie zwrotu pola AT, by stworzyć Ocean Diraca. Rei to zrobiła by wessac Armisaela do swojego core, które nie wytrzymało i wybuchło. A Sachiel zwyczajnie wybuchł, bez robienia Oceanu.
"D mode" to nie jest system samozniszczenia!

To nie zmienia faktu że Sachiel sam zdecydował że sięwysadzi. No i może jeszcze napisz skąd ta rewelacja o D mode, skoro jest tak jak mowisz to napisz czemu wszyscy byli tacy zszokowani i po co montowali to w Evie.
Cytuj
Shinji miał trafić dokładnie w core, taki miał rozkaz. Core jest dokładnie w środku Ramiela, widać to w filmie. Promień przechodzi na wylot. Jeżeli coś trafiłeś dokładnie w środek i pocisk przeszedł na wylot, to nie ma mozliwości, żeby tego nie zniszczyć.

Energia broni Shinjiego była tak wielka że Core zapewne wyparowało.
Cytuj
Po czym wnosisz to stwierdzenie? Jest żywa, więc zachowuje się jak organizm żywy. Nie widze podstaw, by twierdzić inaczej.

Po ilości żelastwa w Evie i po tym że żadne żywe stworzenie nie chodzi na prąd, a jużciekawostkąby była że skoro to jest żywe stworzenie to dało by się je tak łatwo wyłączyć na czas nieokreślony. No dochodzą jeszcze obrażenia, żywy organizm nie miałby szans przeżyć coś takiego.(skoro eva nie jest żywa to nie ma czegoś takiego jak ATP)
Cytuj
A płuca pewnie ma w klatce piersiowej.

Mam co do tego wątpliwości...
Cytuj
- czemu ograniczniki są na barkach;
- czemu core się rozwinął;
- skąd się bierze para z pyska;
- jak Eva wydaje dźwięki, skoro nie oddycha i nie ma płuc;
Ostatnie ominąłeś szerokim łukiem. Teoria robocza: olewasz 25% argumentów.

A ciekawe jak miałem napisać na to statnie skoro dopiero teraz piszeposta?? :roll:
Cytuj
Czy Twoja teoria wyjaśnia, po jakiego grzyba te, niech będzie, że wytwarzające pole, ograniczniki są zamontowane na barkach, a nie wokół core?

Moja teoria wzieła pod uwagęto o czym ty zapomniałeś że wokoł Core Eva 01 już coś ma.
Cytuj
IMO S2 Eva ma w lewej stopie - to jest to jedno z czterech zagadnień, które olewasz.

Wybacz ale jesteś pierwszą osobą ktora uważa że S2 jest w lewej stopie.
Cytuj
2. Po co Evie kabel, skoro ma swoje S2, niedorozwinięte, ale jednak, według Ciebie, działające? Czekaj... czyżby kolejny argument do listy olanych? Jest w poście Dreada, zaraz nad Twoim, a jakoś nie odpowiedziałeś...
3. Na czym polega to niedorozwnięcie S2, skoro ono ciągle działa? Czemu nie było w takim razie używane przez NERV, jako źródło energii dla Ev?

Nie na to już odpowiedziałem, ale napisze jeszcze raz. Co byśzrobił gdyby eva postanowiła sobie wyskoczyć na piwo i by już nie wrociła?? Albo gdyby pilot sie zbuntował tak jak Shinji i kożystając z tego S2 rozwalił Geofront i poszedł siną w dal, jak byś go powstrzymał??
Cytuj
Nie zapomnij, że obija się o zewnętrzne ścianki entry plugu  Ale to też Frey olał.

LOL, pamięć ju znie ta co Dread?? Napisałem że S2 nie mosi przeskadzać wcale EP.

Offline Frey Ikari

Organ S2
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 28, 2006, 10:32:33 pm »
Wiecie dzisiaj rano wstałem i naszła mnie myśl że skoro AT jest światłem duszy i wszyscy ludzie posiadają je to dusza jest S2 a core służy tylko do ochrony. Tłumaczyło by to słowa Kaworu o tym że ludzie mają AT. Było by to też odpowidzią na to dlaczego Evy nie mają S2, nie mają go gdyż nie posiadają duszy. No i kolejnym wytłumaczaniem byłoby dlaczego Adam w miejscy gdzie powinno być S2 i core ma czarną dziurę. Jest to też odopwiedź na to dlaczego nie wszystkie anioły mają Core ale mają S2.

Offline Kaworu Nagisa

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 545
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mistrz Rozpierduchy
Organ S2
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 28, 2006, 11:06:41 pm »
Gdy by evangeliony nie posiadały duszy wytworzenie tarczy z AT bylo by niemożliwe. A Adam posiada rdzeń jest świetlistym gigantem i dlatego się wydaje, że jego rdzen jest czarny lub, że go wcale niema.
Zło do triumfu potrzebuje tylko tego by dobrzy ludzie nic nie robili.

Offline Devik Crazystar

Organ S2
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 29, 2006, 02:48:44 am »
.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 12:33:15 am wysłana przez Devik Crazystar »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Organ S2
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 29, 2006, 06:16:11 am »
Cytat: "Frey Ikari"
Wiecie dzisiaj rano wstałem i naszła mnie myśl że skoro AT jest światłem duszy i wszyscy ludzie posiadają je to dusza jest S2 a core służy tylko do ochrony. Tłumaczyło by to słowa Kaworu o tym że ludzie mają AT. Było by to też odpowidzią na to dlaczego Evy nie mają S2, nie mają go gdyż nie posiadają duszy. No i kolejnym wytłumaczaniem byłoby dlaczego Adam w miejscy gdzie powinno być S2 i core ma czarną dziurę. Jest to też odopwiedź na to dlaczego nie wszystkie anioły mają Core ale mają S2.


Ciągle, ciągle starasz się tłumaczyć coś religią, o której masz blade pojęcie. I jakoś nie słyszałem sprostowania na temat pomylenia przez Ciebie Drzew...

Dread naprawdę poprawnie wytłumaczył Ci wszstko o ludziach, owocach z Drzew i jak to na ludzi wpływa. Podpowiem Ci dlaczego ludzie nie mają S2. Bóg wywalił ich z Raju, między innymi po to, by po zjedzeniu owocu z "Drzewo poznania dobra i zła" nie dorwali się do "Drzewa Życia" (z którego jest S2) i nie uzyskali nieśmiertelności. Więc litości, przestań już interpretować po swojemu religię.

LUDZIE NIE MAJĄ S2. I argumentem tej tezy jest sama Księga Rodzaju. I sam zadaj sobie trud, by ją przeczytać.

Offline Faith

Organ S2
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 29, 2006, 09:07:17 am »
Frey ale ty juz bredzisz ^^  
Jak dla mnie to Core jest jak u czlowieka żebra a s2 jak serce, a to ze evie paruje z ust i moze ona ryczeć to dowod na to ze ma ona w srodku cos w rodzaju płuc... xD a pole At jest generowane przez organizm, ktory moze byc zasilany w rozny sposob: Eva=elektrycznoscią; Człowiek=oddychanie,odzywianie; Anioły=s2...
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline @

Organ S2
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 29, 2006, 09:38:46 am »
Cytuj
Doprawdy bzdura?? Skoro człowiek ma AT to w jaki sposob według Ciebie je zasila??

Tak samo jak eva - przez zamiane energi w AT-Field?
A energie moża wytwożyc na kilkanascie sposobów:
Można coś se zjeść, a potem przetrawić, rozłożyć na czynniki pierwsze i spalić:

ATP + H2O --> ADP + Pi + energia

Można naprzykład przekazywać energię w postaci elektryczności...
[technika nam nie znana]

Cytuj
Następnym razem zanim coś napiszesz to przeczytaj całego posta, bo tyeraz wezmęi napisze że nieustosunkowujesz się do tego co pisze a za to chyba anfan między innymi dostał bana, dlaczego miałbyś być lepszy od niego??

Jeżeli Cię uraziłem , sorki, nie miałem takiego zamiaru. Chciałem stwierdzić że budujesz kolejną teorię [zbędną]
Pozatym, można by odpisać na resztę posta, co nie?


Cytuj
Czyli Twoja reka wybucha?? To czym piszesz skoro ręka Ci wybucha, napisz może też jak to wygląda gdy Ci ręka wybucha. Proponujęteżbys poszedł do telewizji i powiedział że gdy uderzasz w blat to Ci ręka wybucha...


Jak to Dread napisał - nagłe wyzwolenie DUŻEJ energi to wybuch.
Czy uważasz, że uderzając ręka wyzwalasz duża energię?

Cytuj
Nie na to już odpowiedziałem, ale napisze jeszcze raz. Co byśzrobił gdyby eva postanowiła sobie wyskoczyć na piwo i by już nie wrociła??

A przecież wyskoczyła - zjadła se coś [S^2] i ją pewnie musieli złapać...

 

anything