trawa

Autor Wątek: Organ S2  (Przeczytany 54263 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wyspa

Organ S2
« Odpowiedź #225 dnia: Wrzesień 17, 2007, 12:07:17 pm »
Może w którymś z Rebuildów to wyjaśnią... poczekamy zobaczymy  ;)

Offline Revan

Organ S2
« Odpowiedź #226 dnia: Wrzesień 17, 2007, 06:59:29 pm »
Cytat: "Sachiel"
To obrona napisana na szybko i chcę abyście się z nią zapoznali oczywiście moje wywody mogą być błędne co zapewne będzie się starać udowodnić Dred


Nie zdąży :badgrin:

Cytat: "Dino"
@ ma rację.

A co do tego dlaczego Włócznia celuje w gardło to jak dla mnie to po prostu fajnie wygląda i tyle. Robi to świetny efekt kiedy prująca Włócznia zatrzymuje się nagle w takim miejscu ^_^


Ma racje, ma. Poza tym co napisał @ zaprzeczeniem są choćby serieski.
Efekt rzeczywiście fajny równie dobrze mogłoby zatrzymać się przed piersią, ale gardło daje lepszy efekt (w większości filmów takie rzeczy zatrzymują się przed gardłem niedoszłego denata).

Miło widzieć jakieś nowe pomysły nie zależne od ich prawdziwości

Offline Pelios

Organ S2
« Odpowiedź #227 dnia: Październik 14, 2007, 05:31:13 pm »
Pomysł rzeczywiście ciekawy, niestety nie przejdzie :].
Jak mówili już poprzednicy był to dobry zabieg wizualny, nie ma raczej zbytnio co doszukiwać się tutaj głębszego sensu.
Poza tym, gdyby rzeczywiście tak ładnie się przyciągały AAT i AT, włócznia nie zatrzymałaby się nagle, tylko przebiła gardziołko.
Dodatkowo jabłko Adama mają ludzie, miała je także 01 przed wchłonięciem S2. Gdyby miało być to miejsce specjalnie przystosowane na S2, nie miałyby go istoty, którym owoc życia nie był przeznaczony. No i gdzie miałby się tam organ zmieścić :P.
n order to gain anything one must sacrifice something of the same value - Rule of Aquivalent Trade(Fullmetal Alchemist)

Offline Lestan_George

Organ S2
« Odpowiedź #228 dnia: Styczeń 14, 2008, 06:29:49 pm »
Żebyście szybko o gardle nie zapomnieli...


pozdro

Offline Revan

Organ S2
« Odpowiedź #229 dnia: Styczeń 14, 2008, 07:05:09 pm »
Nie mam pojęcia co ma sugerować ten obrazek, ale to czerwone to rdzeń Evy (taka czerwona kulka).

Cytat: "Pelios"
No i gdzie miałby się tam organ zmieścić :P.


O to się nie martw u Iruela jakoś się zmieścił.

Offline Lestan_George

Organ S2
« Odpowiedź #230 dnia: Styczeń 15, 2008, 02:09:07 pm »
Kolejny dobry zabieg wizualny....

 

anything