trawa

Autor Wątek: Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan  (Przeczytany 2689 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryba

Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
« dnia: Sierpień 20, 2006, 08:29:25 pm »
Czy widzieliscie juz te anime?? Moim zdaniem bardzo humorystyczne, czasami niepoprawne, ale moze byc. Co Wy sadzicie o tym??

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 20, 2006, 08:34:42 pm »
Widziałem. Jak dla mnie nic ciekawego. Pomysł fajny, ale zamiast subtelnie do tego podejść, z wyczuciem... "ordynarne" to słowo przychodzi mi na myśl.

Offline reizen

Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 24, 2006, 08:41:15 pm »
Ano anime widziałem i mam dość mieszane uczucia... podobało mi się za "club to death-owanie" :lol:  Sakury. Jednak za swój chamski i jak to powiedział Wilk "ordynarny" humor, dostaje u mnie OGROMNEGO MINUSA. Mimo całego Gore w serji, nie mogłem jednak zrozumieć, kto miał by być grupą docelową dla tego anime. Z jednej strony mamy krew, flaki i żarty trochę przypominajace te z "Monty Pythona". Z drugiej jednak mimo wszystko słodką bohaterkę i fabułę tak kretyńską, że nikomu dojżałemu na tyle, by wytrzymać serwowany kubeł flaków, chciało się jeszcze to "COŚ" ogladać... mimo wszystko jednak kurcze podobało mi się.  :D

P.S. dzieki muzyce we fragmęcie z tej serji w Amv Hell 0, przypomniałem sobie jak fajnym zespołem jest Finntroll.  :lol:
size=10]"This body holding me reminds me of my own mortality.
Embrace this moment. Remember. we are eternal.
all this pain is an illusion."
[/size]

Offline Pokpoko

Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 24, 2006, 09:22:48 pm »
fajne. prymitywizm dowcipu mnie nie odrzucił, a przyjemnie kontrastował z ogólna cukierkowatością designu 8)

Offline koji

Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 02, 2006, 10:53:44 pm »
anime bylo zabawne ale jak tam 3-4 raz Sakura byl zabijany to mi sie nudzilo i przewijalem odcinek... muzyczka z openingu mnie powalala... pi piru piru pi pi ru pi :D (nie ma to jak miec ost z tego)

Offline Ryba

Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 03, 2006, 07:39:50 am »
Cytat: "koji"
anime bylo zabawne ale jak tam 3-4 raz Sakura byl zabijany to mi sie nudzilo i przewijalem odcinek... muzyczka z openingu mnie powalala... pi piru piru pi pi ru pi :D (nie ma to jak miec ost z tego)

Ja powiem, ze to właśnie jedyne anime do którego specjalnie nie kupowałem OSTa, no i jeszcze do Akiry nie kupiłem. Do reszty, czyli ok 20 anime mam.

Offline Garond

Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 13, 2006, 12:53:28 pm »
1. Mi się to anime bardzo podoba :lol: Szczególnie drugi odc. Mord z uśmiechem na ustach :badgrin:

2. Mam powody by sądzić, że anime to jest skierowane do pedofili jako przestroga :lol: (ew. do psychopatów).

3. Beztroska z jaką Dokuro-chan zabija Sakura-kun jest wręcz zwalająca z krzesła :lol:

4. "Watashi saiko!" :badgrin:
"Zmielono Burka
choć wściekły był on ale infi.."

Offline Ryba

Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 13, 2006, 12:57:15 pm »
To anime to podobno połączenie Elfen Lied z Azumanga Daioh i Ah! My Goddess.
Mieszanka wybuchowa  :lol:

Offline Nemo Pow

Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 19, 2007, 10:02:02 pm »
Przestroga napewno, zwłaszcza dla japończyków:), którzy w większości borykają się z kompleklsem lolity, a przedstawiona w serialu przyszłość to   pokazanie tego co aktualnie dzieje się na ulicach Japoni (czyli świat pełen "lolitek")
To co spotyka bohatera seri, to zaś kara za nie popełnione jeszcze grzechy, a Dokuro paradoksalnie do swoich intencji, staje się w pewnym sensie katem.

 

anything