Autor Wątek: Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006  (Przeczytany 40286 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MiSiO

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 04, 2006, 02:20:29 pm »
Kretku. Pytanie jest takie. Czy zakazać udziału NIEpomalowanym bandom :D

Offline Motorek

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 04, 2006, 02:24:39 pm »
A to sorka nie doczytałem;p IMO nie zakazywać. Na WM był zakaz a i tak niektórzy mieli nie pomalowane, mnie to osobiście nie przeszkadza, chociaż wolę pomalowane, jakby ktoś grał figurkami z innego systemu to też by się pewnie nic nei stało bo nikt z GW nas nie sprawdzał.

Offline Zielony

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 04, 2006, 02:50:41 pm »
jak dla mnie zakaz jest OK! skoro ma być tylu uczestników to niech będzie jakaś selekcja ;)
IMP  :O

Offline Mistrz wałków :)

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 04, 2006, 04:11:06 pm »
Nie przesadzał bym z ta dużą ilością graczy mającej pomalowane modele.
Z tego co wiem Ja i Paweł nie zagramy.. Warszawa raczej nie przyjedzie.
Dlatego zostaje nam tylko kraków (okolice) + lublin.
Oscylował bym w swoich przypuszczeniach na ok. 12 graczy!
Z czego sporo osób ma niepomalowane bandy :(.

Jednak jesli takie zarządzenie(pomalowanych band) wyjdzie jestem w stanie pozyczyć Lublinianom moje model (midenheim,kislev,WH i może beastmen)

W głosaowaniu nie biore udziału z faktu że nie będe raczej grał na tym turnieju.
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 04, 2006, 04:57:35 pm »
Widzę, że Miszczu ta "emerytura" o której mówiłeś w końcu Cię dopadła :D?

12? Nie pamiętam ile było osób w zeszłym roku ale 16 to było na pewno.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 04, 2006, 05:12:21 pm »
Cytat: "Mistrz wałków :)"
Z tego co wiem Ja i Paweł nie zagramy..

Czemu?!

Ja jestem za dopuszczeniem niepomalowanych band.

Offline Ushabti

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 04, 2006, 05:21:27 pm »
Cytuj
Na WM był zakaz a i tak niektórzy mieli nie pomalowane

Pytanie: jesli by ich nie dopuszczono do rozgrywki ilu byłoby graczy? ;)
Cytuj
jak dla mnie zakaz jest OK!

Niezależnie od tego czy gracze by się pojawili czy nie jestem za. Jesli są nagrody to dla tych co sie starają a nie dla tych, którzy na ostatnią chwilę skleili kolejną bandę "nie do zgięcia". Dzieki temu ludzie częściej grać będą starymi bandami do których wciąż czują sentyment a i ludzie chcący postawić na liczebne bandy będa musieli się trochę bardziej nagimnastykować. I tu nie chodzi tylko o wasz turniej a o ogólny standard, który juz dawno powinien byl się pojawić. Malowanie nie musi być piękne, może być nawet dziecinne, ale być powinno... takem rzekł.
Cytuj
Widzę, że Miszczu ta "emerytura" o której mówiłeś w końcu Cię dopadła Very Happy?

Z tego co wiem dopadła go kampania wrześniowa (jak i wielu innych), z tego co wiem ma jeszcze kilka bardziej "ogólno rozwojowych" hobby (jak i wielu innych) i w Mordheim powoli zaczyna patrzeć w kierunku fabularyzacji i klimatu kampanii niż zwycięstw w każdej bitce z kolei (jak juz mniej innych, jednak nadal na tyle duzo by planować turnieje tego rodzaju). Nauka do sesji i pomoc w rozkręcaniu środowisk mordheimowych na dalekiej północy nie nadaje się więc chyba na określenie "emerytura" ;)
Caly czas mam nadzieję, że nim ta jego emerytura nadejdzie zdążę go sklepać w porządnej kampanii i toporem w realu obic lekko żebra :P
Cytuj
Nie przesadzał bym z ta dużą ilością graczy mającej pomalowane modele.
Z tego co wiem Ja i Paweł nie zagramy.. Warszawa raczej nie przyjedzie.
Dlatego zostaje nam tylko kraków (okolice) + lublin.
Oscylował bym w swoich przypuszczeniach na ok. 12 graczy!

Cytuj
12? Nie pamiętam ile było osób w zeszłym roku ale 16 to było na pewno.

Dobrze rozumiem? Kłucicie się o ilość w chwili w której zastanawiacie się nad jakością, tak? ;) Good luck :D
url=http://www.najmita.net]Serwis społeczności Mordheim[/url]

Offline Nazroth

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 04, 2006, 06:03:11 pm »
Ja jestem ZA. Zmobilizje mnei to do pomalowania bandy Vadera - Istotną kwestią jest to, aby dopuszczać startowe rozpiski POMALOWANE i móc potem do nich dokładać tylko POMALOWANE figurki. Bo o to się zwłaszcza rozchodzi:) Zdanie takie wypływa z poczucia estetyki i chęci "miłej i klimatycznej gry" a nie z faktu uprzywilejowanej pozycji, bo mam w domu 5-7 pomalowanych band... po prostu zależy mi na tym, aby grali ludzie, którzy staraja się tak jak ja... "no more, no less"
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 04, 2006, 07:17:04 pm »
Ale zakaz gry niepomalowanymi bandami nie zachęca do wystąpienia na turnieju. Na TP II miałem 2 pomalowane modele, na Feriach kilka było niedomalowanych i to strasznie obciachowe uczucie dla mnie, taką bandą grać, dlatego mam teraz w całości pomalowany Kislev i śpię spokojnie.
Wolałbym jednak (jak pewnie większość), jak najwięcej graczy...

Offline Mistrz wałków :)

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 04, 2006, 08:30:25 pm »
Dzięki Karol za wyjasnienie.. :)

Cytuj
Dobrze rozumiem? Kłucicie się o ilość w chwili w której zastanawiacie się nad jakością, tak?  Good luck


To nie tak.. Szczerze obawiam sie jedynie ze przy tych oboszczeniach, może diametralnie spaść liczba graczy. Przy założeniu jednodniowego turnieju mogą byc spore problemy z przyjezdnymi. A jak wiadomo wszystkim, połaczenie tego problemy z obowiązkiem wymalowanych band (patrz Lublin) może ograniczyć to spotkanie do kilku osób i będa nici z prawdziwego stacia Lublina vs Krakow.

W poprzednich oMTH brały udział takie osoby jak.. Rafikowie (małżeństwo), Przyjezdni z Częstochowy, Krzysiek Rudkowski, Ja, Paweł, Heruldaio ktorzy nie wykazują już takiego zainteresowania grą i raczej się nie pojawią. Co oznacza że liczba z 17 spada do poziomu 10 osób na terenie Krakowa.
Dlatego z byt ostre oboszczenia, mogą zniechęcić przyjezdnych którzy i tak wystawioni są na mocną prube jaka jest jednodniowy turniej.

Naszczęście sa jeszcze nowi gracze (wływ ostatniej kampani) tacy jak Marcin Oleszkiewicz, Maciek Poniedziałek, Bartek Brózda, Michał Dzikowski którzy mają POMALOWANE bandy.
POMALOWANE=na wysokim poziomie :)

Dlatego głośno myśląc moze żeczywiście to się uda.. Turniej pomalowanych band.
Kamil. (miszczu)

Offline Ludwik

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 04, 2006, 09:50:26 pm »
Dobra mam pytanie: Kiedy będzie ustalona data waszych mistrzostw?
 ... im wcześniej tym lepiej ( rezerwacja czasu itp).

 Co do pomalowanych band to dla mnie ma to małe znaczenie( choc moja własna jeszcze nie pomalowana  :roll: ) i nie odczuwam z tego powodu jakiegos " obciachu" jak Musley  8)  ale postaram się ja sam pomalować!  :D
pozdro

Offline Nazroth

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 04, 2006, 10:44:33 pm »
Do puli grających dochodzi tez moja trzódka i kilka osób, które w kampanii udziału NIE BRAŁY:) Ja myślę, że drobna selekcja graczy nam nie zaszkodzi- to zmobilizuje na przyszłość tych leniuchów i niezdecydowanych wybieraczy coraz to nowszych band do podjęcia wiążących decyzji, mogących na trwałe umilić grę innym. :)

Pozdrawiam.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Zielony

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 04, 2006, 11:31:31 pm »
widzę ze mnie i musleya nie traktujecie juz jako przyjezdnych tylko za krakowiaków 8)
IMP  :O

Offline nahar

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 05, 2006, 01:24:51 am »
Ja tam mam nadzieję ze przyjdzie dużo osób, szczegolnie młodych.
Tylko - jak zwykle bedzie problemem wjazd - 15 pln. Juz 5 pln za kampanie było kłopotem (ja tam tego nie rozumiem ale jest jak jest).

Spróbujcie jak zwykle zapewnic trochę nagód pocieszenia - słodycze i takiem tam.

A i przydałe by sie sędzia co nie gra - moze Kamil sie podejmie (za słodycze...?).
paweł

Offline MiSiO

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 05, 2006, 08:20:07 am »
Cytuj
Niezależnie od tego czy gracze by się pojawili czy nie jestem za. Jesli są nagrody to dla tych co sie starają a nie dla tych, którzy na ostatnią chwilę skleili kolejną bandę "nie do zgięcia". Dzieki temu ludzie częściej grać będą starymi bandami do których wciąż czują sentyment a i ludzie chcący postawić na liczebne bandy będa musieli się trochę bardziej nagimnastykować. I tu nie chodzi tylko o wasz turniej a o ogólny standard, który juz dawno powinien byl się pojawić. Malowanie nie musi być piękne, może być nawet dziecinne, ale być powinno... takem rzekł.


To również moje zdanie.


Co do liczebności to do tej pory nie było z nią problemu. Postaram się ludzi przyciągnąć atrakcyjnością turnieju. Wtedy o 15 zł nie będzie problemem. Już TH nad tym myśli!

Kampania wrześniowa w połowie października?! Takie cuda są tylko na wydziale Architektury :D:D

Cytuj
Ja tam mam nadzieję ze przyjdzie dużo osób, szczegolnie młodych.


TH zrobi wszystko aby tak się stało. Pełna lista atrakcji pojawi się do piątku. Taki jest plan.


KILKA OGŁOSZEŃ:


- Termin - Do piątku powinna być informacja o tym jak będą oMTH wyglądały  ;)  ... termin, wodotryski, nagrody, atrakcje itp.

- Niegrającym sędzią będzie SEBA.


Czy są jeszcze jakieś uwagi co do regulaminu?