Autor Wątek: Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006  (Przeczytany 40730 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nahar

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 12, 2006, 12:37:34 am »
Jak bede w Polsce (a okazało się ze być może będę) to służę autem marki Opel. Blaty na 100 wejdą na dach.

Co do planszówek - jak będę wezmę swoje. Bardowe gry oczywiście uatrakcyjnią znacznie niedzielę.
paweł

Offline MiSiO

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 12, 2006, 08:40:51 am »
Cytuj
Ponadto jeżeli tylko w sobote nei będzie żadnego turnieju, oraz organizatorzy przedstawią jakiś sensowny sposób transportu stołów dokończonych i opiaskowanych - to mamy blaty od Barda. Bard napisał także do GW z prośbą o przysłanie nagród do kampani Mordheima i na oMTH Very Happy... pogadałem i powinni nam coś przysłaćSmile


Cudownie. Ja jeszcze z 2 sponsorami rozmawiam. Powinno być dobrze.

Planszówki - weź z Bard'a. Z tego co wiem Nahar też jakieś chce wziąć. Ja mogę komplet Magii i Miecz wziąć.

Ja również będę dysponował autem [muszę mu pakę zmierzyć]. Transport stołów umówimy już po moim powrocie. Jednak na 99,9% będę mógł pomóc. Dzięki Naz za pomoc.

W niedzielę odbędą się pokazy Mordheim. W nocy [i może w Niedzielę] chętnie pokażę również Necromundę [tu ukłon w stronę Rzeszowa - chłopaki nie mogli przeboleć jeszcze kilka tyg temu, że na oMTH nie będzie czasu zagrać]. Może uda się i  z Naharem zagrać. W końcu niedawno wyszły oficjalne zasady redempcji.

:D

Offline Nazroth

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 12, 2006, 08:42:17 am »
wiesz - opiaskowane stoł na dach, to będzie jeden na drugim jeździł...obawiam się, że w takim przypadku możemy wziąść tylko te bez piasku... cały problem rozchodzi się o to, że trudno jest transportować opiaskowane stoły, a za zniszczenia odpowiadamy WSZYSCY i trzeba by było naprawiać uszkodzenia.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline MiSiO

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 12, 2006, 08:51:48 am »
Spoko. moim na pewnie nie będzie wożenia na dachu :P Oby "do tyłu" weszły. Wrócę to sprawdzę.

Tak czy siak naprawienie przypadkowych uszkodzeń, w przypadku piasku na stołach, to dość prosta sprawa. Dobrze by było mieć wypasione stoły. Chyba nawet wezmę swoje miasto na turniej.

Da Maćku znać jak bedizesz coś wiedział o nagrodach z GW/Bard'a.

Offline MiSiO

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 14, 2006, 02:20:52 pm »
Powoli pojawia się coraz więcej informacji o turnieju. W przyszłym tygodniu będziemy wiedzieć ile dokładnie wyniesie koszt wejściówki. Pojawi się również regulamin całej imprezy, a nie tylko sobotniego turniej.


Offline Mistrz wałków :)

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 14, 2006, 06:15:38 pm »
Widże ze tylko na razie jednego sponsora się udało załatwić :(.

Co z Jamą??
Kamil. (miszczu)

Offline Wercyngetoryks

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #96 dnia: Wrzesień 14, 2006, 07:19:18 pm »
Cytat: "Mistrz wałków :)"
Widże ze tylko na razie jednego sponsora się udało załatwić :(.

Co z Jamą??


Kamilu o nagrody sie nie martw, bo już mamy sporo rzeczy, a sponsorzy to tylko dodatek;) Więcej optymizmu, w końcu TH robi ten turniej:P

Offline Mistrz wałków :)

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #97 dnia: Wrzesień 14, 2006, 07:29:11 pm »
Troche sie zle wyraziłem.. Wygladało to jakbym nażekał na was.
Chodziło mi o to dlaczego nie ma Jamy a co za tym idzie modeli reapera.. (które tak lubię:))

Cytuj
Więcej optymizmu, w końcu TH robi ten turniej:P


W to ze będzie to niezapomniany turniej, nie wątpie z faktu że Ty go organizujesz :)
Dlatego Seba "nie bój zaby" w Ciebie zawsze wierzyłem  :D  :D

I kiedy słyszę, że Ty sie za coś bierzesz juz jestem emocjonalnie na wakacjach  8)
Kamil. (miszczu)

Offline Mistrz wałków :)

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #98 dnia: Wrzesień 14, 2006, 07:32:23 pm »
Troche sie zle wyraziłem.. Wygladało to jakbym nażekał na was.
Chodziło mi o to dlaczego nie ma Jamy a co za tym idzie modeli reapera.. (które tak lubię:))

Cytuj
Więcej optymizmu, w końcu TH robi ten turniej:P


W to ze będzie to niezapomniany turniej, nie wątpie z faktu że Ty go organizujesz :)
Dlatego Seba "nie bój zaby" w Ciebie zawsze wierzyłem  :D  :D

I kiedy słyszę, że Ty sie za coś bierzesz juz jestem emocjonalnie na wakacjach  8)
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #99 dnia: Wrzesień 15, 2006, 09:14:10 am »
Turniej robi klub TH. Tak jak napisał Seba. Pisane, że odpowiedzialna jest jedna osoba umniejsza wkład innych zainteresowanych.

Po drugie, jak widzisz na plakacie, sponsorów jest 2ch. Nie tylko 1. Na razie.

Zresztą, jak napisał Seba, nagród mamy już trochę - jednak dopiero na turnieju gracze dowiedzą się cóż to takiego. W końcu jakaś niespodzianka musi być ;)

Offline Mistrz wałków :)

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #100 dnia: Wrzesień 15, 2006, 09:22:58 am »
Cytuj
Turniej robi klub TH. Tak jak napisał Seba.


Tego nie podważałem.. Dla mnie jednak waznym faktem jest to, że właściwa organizacja zajmuję sie Sebastian, który jesli do czegoś przykłada swoja "beastmenska łapkę" to mozna byc pewnym że będzie to zrobione dobrze :).

Cytuj
Po drugie, jak widzisz na plakacie, sponsorów jest 2ch. Na razie.


Masz na mysli Klub TH?? Ok. Kupuje to.. Lecz Spytam sie nieskromnie a co sponsorujecie?? No wiesz warto to zareklamować..

Ale juz przstaje pytać i drążyc.. Dla mnie jest OK.
Zapowiada się niezły turniej, na który powinnienm mieć czas przyjsc i wam pokibicować :)
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #101 dnia: Wrzesień 15, 2006, 09:44:20 am »
Cytuj
Masz na mysli Klub TH??


Logo klubu widnieje obok logo QW.

Cytuj
Ok. Kupuje to.. Lecz Spytam sie nieskromnie a co sponsorujecie?? No wiesz warto to zareklamować..


Właśnie logo na plakacie jest tą formą reklamy.W zupełności wystarczającą.

P.S.
Rozumiem, że możesz mieć ugruntowane zdanie o sponsorowanych przez TH nagrodach ... jednak z wyrażaniem swoich opinii poczekaj do zakończenia imprezy. ;)

Offline Nazroth

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #102 dnia: Wrzesień 15, 2006, 09:55:40 am »
Dziś rozstrzygnie się sprawa stołów i planszówek - mam już termin o.MTH, dlatego przedstawię sprawę Szefostwu i dostane jasną odpowiedź...a że czasu mamy sporo - to bard bankowo nic nei zaplanuje na koniec paxdziernika. Tylko które planszówki zabrać? Dungeoneer, Pirates cove?...czy coś chcecie konkretnie? To je zaklepię wtedy.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Wercyngetoryks

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #103 dnia: Wrzesień 15, 2006, 09:02:37 pm »
Ostateczny plan imrpezy, a konkretniej niedzieli pojawi sie w czwartek lub piątek kolejnego tygodnia;)

Mam nadzieje, że gdy to nastąpi zgłoszeń zacznie przybywać. :D

Offline Motorek

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #104 dnia: Wrzesień 18, 2006, 12:18:06 pm »
Ja się zgłoszę/niezgłoszę jak będę znał plan zjazdów, narazie złożyłem papiery na studia, nie wiem jeszcze czy mnie przyjmą bo musze jeszcze na dyplom poczekać miesiąc, ale jestem dobrej myśli. Jeżeli nie będę miał zjazdu to przyjadę na 100%.

 

anything