Autor Wątek: Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006  (Przeczytany 40290 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 01, 2006, 01:31:37 pm »
Można by też przetestować system oceny hobbystycznej, proponowany swego czasu przez Naza, tak, że każdy może praktycznie samemu dokonać oceny. Cała banda pomalowana? 1 pkt. Ileś % konwersji - 1 pkt. Wykończone podstawki - 1pkt. WYSIWYG - 1pkt. Itd.

Offline vader_NH

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 01, 2006, 03:19:16 pm »
Cytat: "MiSiO"
Z nową bandą się nie wyrobię ale z nową rozpiską ... TAK :D

Słuchajcie... co powiecie o obowiązku posiadania pomalowanej bandy?


Sam mogę sie na tym przejechać, ale ja podpisuje sie pod tym rękami i nogami. Nienawidze grać z czarnymi figurkami przeciwnika. W szczególnosci jak jest to taka cała banda. Mi brakuje jedynie najemników i paru rezerwowych modeli na powiekszanie druzynki. Podstawowy składzik już ma przynajmniej trzy kolorki :D. ale wszystko w rękach Naza

Offline MiSiO

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 01, 2006, 03:47:47 pm »
W końcu to już 3 edycja turnieju. Zakładam, że spora część graczy pamiętająca 1 edycję doczekała się pomalowanej bandy :D:D

Mamy też już tereny w klubie. Dlatego jak na stole latają czarnuszki to ręce opadają.

Widzę, że już Vader się szykuje na turniej. Świetnie. Twój bardzo ładny Kislev będzie miłym widokiem na stole.


Musley. Ten system jest średnio dobry gdy wymagasz pomalowanej bandy. Chyba dodam tę informację od regulaminu! Czas podnosić standard!!!

Offline vader_NH

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 01, 2006, 06:56:08 pm »
Cytat: "MiSiO"


Widzę, że już Vader się szykuje na turniej. Świetnie. Twój bardzo ładny Kislev będzie miłym widokiem na stole.


wiesz jezeli z początkiem paździerkina dalej bedę na obecnych studiach i do tego z czystym sumieniem będę zaczynał drugi rok nauki (zaliczona kampania wrzesniowa) to wręcz napewno wpadnę :).

Szkoda tylko ze jak ja zdecydowałem sie na Kislev to nikt nim nie grał, a teraz narazie są dwie konkurencyjne bandy

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 01, 2006, 07:46:41 pm »
W sensie, że ja!? :o  ;)

Spox, mam nadzieję, że się spotkamy przy stole - to by była miła konfrontacja, myślę :).

Offline vader_NH

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 01, 2006, 09:16:46 pm »
Cytat: "Musley"
W sensie, że ja!? :o  ;)

Spox, mam nadzieję, że się spotkamy przy stole - to by była miła konfrontacja, myślę :).


To ja juz obstawiam, że przy czymś takim to podzielimy sie łupami i na czas kiedy na innych stołach będą sie wyżynać my zaszyjemy siue gdzies w jakimś najmniej zniszczonym domku. Ja przyniosę troche kumysu i gorzałki a ty załatw sól :D Jak na prawdziwych kislevitów przystało  :badgrin:

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 01, 2006, 09:54:36 pm »
Nie inaczej!
Turniej jest jednodniowy, a niedźwiedzie są dwa!

Offline MiSiO

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 04, 2006, 10:43:34 am »
Dobre Musley... zapowiada się niezła ilość uczestników... ciekawe jak sobie z miejscem poradzimy :D Będzie trzeba kilka blatów dostawić. Może być największy oMTH "w historii' :P

Offline vader_NH

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 04, 2006, 10:53:10 am »
Cytat: "MiSiO"
Dobre Musley... zapowiada się niezła ilość uczestników... ciekawe jak sobie z miejscem poradzimy :D Będzie trzeba kilka blatów dostawić. Może być największy oMTH "w historii' :P


MOze w koncu uda mi sie wygrać wiecej niz jedna bitwe w kampanii  :badgrin:

Offline MiSiO

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 04, 2006, 11:01:07 am »
Wiesz. Praktyka czyni mistrza ... Trochę jednak zeszliśmy z tematu. Może zapytam oficjalnie.

Czy ktoś miałbym coś przeciwko dopuszczeniu do turnieju TYLKO pomalowanych band? Oczywiście będzie trzeba usunąć z hobbystycznych "0" za niepomalowanie bandy ale to kosmetyka.

Offline Wojtek_Krz

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 04, 2006, 11:02:35 am »
Już wyraziłem swoje zdanie ale powtórze, że moglibyscie dopuścić z 2 modele nie pomalowane na bande.

Offline MiSiO

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 04, 2006, 11:05:25 am »
Tylko zastanawiam się jakim dużym problemem będzie domalowanie przed turniejem tych 2 czarnych modeli :D Rozumiem - 2 regimenty.  ;) Na szczęście od jakiegoś czasu każdy CHCE mieć pomalowaną bandę. Bardzo dobrze. Coraz mniej osób podchodzi do tego jak prawdziwy hobbysta a nie tylko "Gracz".

W każdym razie "twój głos został zarejestrowany". Czekam na innych i wtedy będę mógł coś więcej powiedzieć.

Offline Motorek

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 04, 2006, 12:42:07 pm »
Ja mam pytanko orientujecie się ile może jechać bus do Krakowa z Lublina, bo wg moich tajnych wyliczeń zajmie to jakieś 5 godzin, czyli teoretycznie najwcześniej przyjechalibyśmy na 10-11 czyli ciut za późno :?

Offline MiSiO

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 04, 2006, 12:46:42 pm »
Słuchajcie. Jak przyjedziecie w piątek wieczorem to spokojnie Was u siebie przenocuję. Oczywiście nie 20 osób ale kilka na pewno. Potem rano pojedziemy na turniej.  Ile jedzie bus - 4,5h. Cena - studencki: ok. 30zł, cały: ok. 40zł. Najlepiej zadzwonić i wcześniej zarezerwować. Często jest więcej chętnych niż miejsc w busach! Rezerwacja: +48 607 77 77 66 lub 2ga firma [mniej polecana - czemu? Nie wiem]: +48 604 50 48 04

W sprawie malowania:

Gumol: ZA



Dzisiaj zadzwonię na Strych. Może już ktoś tam będzie. Postaram się ustalić co z terminem.

Offline Motorek

Otwarte Mistrzostwa MORDHEIM klubu Treasure Hunters 2006
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 04, 2006, 01:26:23 pm »
No ok będziemy coś kombinować, puki co jeszcze chyba nie ma daty turnieju, co do oceny malowania jestem na NIE, mam ładnie pomalowane figurki przez Romana, ale nie chcę za to punktów z prostej przyczyny mój wkład w pomalowanie tych figurek to 200 zł dla Romka.