Autor Wątek: Dark Messiah of Might and Magic  (Przeczytany 6284 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dziex

Dark Messiah of Might and Magic
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 22, 2006, 11:41:12 pm »
Cytat: "VegoSayan"
Cytat: "Nehan"
Wychodzi Twój brak doświadczenia. (ach te noce przy Tomb of VARN! Zgroza! :o )


lol, to moze mi powiesz co tu ma do rzeczy doswiadczenie?

W Tomb of Varn można go troche zdobyć.

Offline VegoSayan

Dark Messiah of Might and Magic
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 22, 2006, 11:42:18 pm »
Nadal nie rozumiem co tu ma do rzeczy doswiadczenie. Odpowiem za Ciebie. NIC. Jednemu to sie podoba innemu co innego. Dla mnie nie ma roznicy czy HoMM sa powiazane czy nie. Chyba ze mowisz o kampaniach, w te skolei wogole nie gralem. Nie lubie kampani, poniewaz wole gre z innymi graczami. Za to wlasnie kocham Heroes'ow 8)

btw. ostrzezenie niby za co? To moze mi powiesz ze nie mozna wypowiadac sie na jaki chce sie temat? :evil:

Cytat: "Dziex"
Cytat: "VegoSayan"
Cytat: "Nehan"
Wychodzi Twój brak doświadczenia. (ach te noce przy Tomb of VARN! Zgroza! :o )


lol, to moze mi powiesz co tu ma do rzeczy doswiadczenie?

W Tomb of Varn można go troche zdobyć.


Nie wiem co to za Tomb of Varn ale raczej ma to niewiele wspolnego z doswiadczeniem.

Offline Nehan

Dark Messiah of Might and Magic
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 22, 2006, 11:43:07 pm »
Tam można przede wszystkim dostać srogiej klaustrofobii.

O, miszczu napisał coś, to od razu dopowiem:
Cytuj

btw. ostrzezenie niby za co? To moze mi powiesz ze nie mozna wypowiadac sie na jaki chce sie temat?

Oczywiście że nie można! Nie wiedziałeś o tym? W końcu żyjemy w czwartej eRPe!

Coen: marchewki już próbowaliśmy, teraz przyszedł czas na kij (taki gruby, z kolcami). :o

Cytuj

Nie wiem co to za Tomb of Varn ale raczej ma to niewiele wspolnego z doswiadczeniem.

O, chopie, to Ty nic w życiu jeszcze nie widziałeś! :shock:

gość1

  • Gość
Dark Messiah of Might and Magic
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 22, 2006, 11:43:35 pm »
Cytat: "Nehan"
Niech ktoś da mu ostrzeżenie! zanim puszczą mi nerwy i sam dostanę


jeszcze nie zasluzyl, ale kto wie... xD musi troche podejscie zmienic, a ja w niego wierze.

a co do DMoMM to bedzie niejako kontynuacja HoMM5, wiec zapowiada sie niezle. moze sie skusze ^^

Offline Dziex

Dark Messiah of Might and Magic
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 22, 2006, 11:47:23 pm »
Cytat: "VegoSayan"
Nadal nie rozumiem co tu ma do rzeczy doswiadczenie.

Ja bym się z tym tak nie obnosił.
Cytuj

Odpowiem za Ciebie. NIC.

Oczywiście Twoim zdaniem.
Cytat: "VegoSayan"

Nie wiem co to za Tomb of Varn

Wychodzi Twój brak doświadczenia.

Offline Vekhr

Dark Messiah of Might and Magic
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 22, 2006, 11:51:13 pm »
Cytat: "VegoSayan"
Cytat: "Nehan"
Wychodzi Twój brak doświadczenia. (ach te noce przy Tomb of VARN! Zgroza! :o )


lol, to moze mi powiesz co tu ma do rzeczy doswiadczenie? Chciales zablysnac trafnym stwierdzeniem ale chyba Ci za bardzo nie wyszlo.


Coz przyjacielu! Gdybys zagral np poza HoMM3 w MM6, 7, lub 8 zobaczylbys jak niesamowicie te powiazane gry uzupelniaja fabule Hirolsow, i lacza ich z HoMM2 i HoMM4.  Docenilbys to zapewne, gdyz zrozumialbys fabule samego HoMM3 lepiej, a takze mialby duzo wieksze pojecie o waznych dla fabuly postaciach, o samym swiecie nie mowiac! ogolnie rzecz biorac wiec lepiej zrozumialbys gre! Niesamowite prawda? Coz, chyba, ze tak doswiadczonego wyjadacza jak Ty nie interesuje fabula, ani swiat gry...
You know what killed off the dinosaurs? We did. In one barbecue."
                                            Great Cthulhu

Offline VegoSayan

Dark Messiah of Might and Magic
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 23, 2006, 12:23:08 am »
Ja nie jestem zadnym tam doswiadczonym wyjadaczem ani nic podobnego. Gram w gry w ktore lubie grac. Gra to przyjemnosc a doswiadczenie nie ma tu WOGULE do gadania.

@Vekhr
Ja gram w Heroesow tylko z graczami, nigdy z komputerem. Nie gram takze w kampanie. A fabula mnie nie interesuje. Heroes to super strategia a ze ja uwielbiam strategie dlatego nie pominalem tego tytulu. A ze jest to jedna z najlepszych strategii wszechczasow dlategoz pewnie w nia gram. Proste.

@Dziex
Ja tez bym sie z tym tak nie obnosil ale nie daje mi spokoju tamte stwierdzenia z doswiadczeniem. A jezeli twoim zdaniem brak doswiadczenia opiera sie na nieznajomosci Tomb of Varn to wspolczuje ci (wam) z calego serca. Powodzenia.

@Nehan
Jezeli na tym forum nie mozna to niestety musze cie zmartwic my hero, bede sie wypowiadal tam gdzie mi sie zachce.

Offline fin

Dark Messiah of Might and Magic
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 23, 2006, 07:09:20 am »
Cytat: "Vekhr"

Chociaz - skoro panowie od HoMM5 robili wczesniej Etherlordsow, gdzie odwazyli sie dodac frakcje technologow, Syntetykow, to moze i w serii M&M sie cos takiego pojawi? Nie sadze jednak, by stalo sie to juz w "Mesjaszu". Zbyt wczesnie. Conajwyzej jak sadze zrobia grunt, pare niedomowien pod futurystyczne elementy w kolejnych grach z serii.


Ale Herosa5 robiło Nival a DMoM&M robi chyba jakies inne studio.

Dajcie Miszczowi bana  :shock:
Niech PB go zbanuje!

chodzilo o punkbuster :o

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Dark Messiah of Might and Magic
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 23, 2006, 07:12:18 am »
PAX Panowie...

Nie ma się co gorączkować, nie chciałbym wskakiwać w środek dysputy z nożyczkami i innymi koszmarnymi narzędziami moderatury (żelazne dziewice, stoły do łamania i rozpalone pogrzebacze). Zostawcie ten nieszczęsny brak doświadczenia na boku i pogadajcie o Dark Messiah.

O powiązaniach między wszystkimi grami z serii M&M pogadajcie w innym wątku (jest chyba takowy).

I nie krzyczeć mi tu na siebie...

Offline Vekhr

Dark Messiah of Might and Magic
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 23, 2006, 10:44:05 am »
Cytat: "fin"
Cytat: "Vekhr"

Chociaz - skoro panowie od HoMM5 robili wczesniej Etherlordsow, gdzie odwazyli sie dodac frakcje technologow, Syntetykow, to moze i w serii M&M sie cos takiego pojawi? Nie sadze jednak, by stalo sie to juz w "Mesjaszu". Zbyt wczesnie. Conajwyzej jak sadze zrobia grunt, pare niedomowien pod futurystyczne elementy w kolejnych grach z serii.


Ale Herosa5 robiło Nival a DMoM&M robi chyba jakies inne studio.

Dajcie Miszczowi bana  :shock:
Niech PB go zbanuje!

chodzilo o punkbuster :o


Swiat jest jednak ten sam, jedna fabula zas wynika z drugiej, zas nastepni hirolsi zapewne beda kontynuacja Mesjasza. Stad nadzieja, ze obie grupy wplywaja na siebie pod tym wzgledem, i ze jednak conico moze sie pojawic.
You know what killed off the dinosaurs? We did. In one barbecue."
                                            Great Cthulhu

Offline VegoSayan

Dark Messiah of Might and Magic
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 23, 2006, 02:27:34 pm »
Dla mnie ban niby za co? :lol:  8)  :badgrin:

 

anything