trawa

Autor Wątek: Imperium VIIed.  (Przeczytany 140009 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shakin' Dudi

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1095 dnia: Sierpień 21, 2007, 12:55:24 pm »
ustawiasz sie w rogu z tym klockiem ;) i strzelasz z działek ;) Nic nie podjeżdza bo się boji. Zastawiasz tylko Działa tak aby nie mógł w nie szarzowaci jest spoko :)
)

Offline Ten Gobo

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1096 dnia: Sierpień 21, 2007, 04:05:27 pm »
moj kumpel wystawia z reguly 20... do eog mag i bsb albo capitan ;) ale ten oddział to niezła plewa ;) jak dla meni ma klimat i smaczek, ale w walce jest nie oplacalny...wystrzelaja Ci go a potem rozjada kawaleria :( to takie mniejsze i gorsze Black Orki ;D
trzeżcie się gniewu zielonego motłochu! // kupie limitowane modele!! w szczególności:

bsb bretki
bsb lizaków
bsb szczurków ;]

Offline WilkKutno

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1097 dnia: Sierpień 21, 2007, 06:01:24 pm »
Cytat: "Ten Gobo"
ale ten oddział to niezła plewa ;) jak dla meni ma klimat i smaczek, ale w walce jest nie opłacalny...wystrzelają Ci go a potem rozjadą kawaleria :D


może i masz racje ale zawsze w coś innego strzelają (bo się boją ) niż w tanka czy kawę ,...a we wszystko strzelać sie nie da :badgrin: , a zatem strzelasz w GS  bo siekacze, bądź walisz w tanka , lub w kawe ...coś dojedzie dojdzie i maślakujemy wroga:d
Three things make The Empire great – faith, steel and gunpowder!"

Offline pelcu

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1098 dnia: Sierpień 22, 2007, 08:04:01 am »
Cytat: "WilkKutno"
coś dojedzie dojdzie i maślakujemy wroga:d


:) :) :) optymista.... :)
Chwała dla Urlica, a stos dla Sigmara..."
--KILLING BLOW-- http://www.killingblow.prv.pl/
Cytuj
I'm the Lord, the master of the sword...

Offline Finn

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1099 dnia: Sierpień 22, 2007, 12:30:04 pm »
Cytat: "WilkKutno"
może i masz racje ale zawsze w coś innego strzelają (bo się boją ) niż w tanka czy kawę ,...a we wszystko strzelać sie nie da :badgrin: , a zatem strzelasz w GS  bo siekacze, bądź walisz w tanka , lub w kawe ...coś dojedzie dojdzie i maślakujemy wroga:d

Jak przeciwnik ma głowę na karku, to najpierw wystrzela kawę i ST, a potem sam zmaślakuje  :lol: (niezłe słówko) biednych GS w dowolny sposób. Niestety GS szybkością marszu nie grzeszą i jeśli sam gram przeciw Imperium, to GS przeciwnika zostają zazwyczaj na koniec, bo GS to dotrą do mnie przeważnie w 3 turze, a jak robię uniki to i w 4 dopiero.
Sam GS nie wystawiam, bo punktowo rozbiliby mi rozpiskę, ale gdy czasami ich wystawiałem, to w środku lądował WP z wyposażeniem zależnym od ilości punktów, które mi pozostały: dostawał albo Sigil of Sigmar albo Icon of Magnus. Nic ponadto nie jest potrzebne, szczególnie, że GS pojawiali się u mnie tylko wtedy, gdy wystawiałem Arcymaga, nie bałem się więc strat od magii, tylko od strzelania. Więc dawałem 1-2 żołnierzy więcej, by nie tracić pełnego bonusu za szeregi, nie dawałem żadnej magicznej szmaty, czasem tylko War Banner. I tak wychodziła koszmarnie droga jednostka, ale sporo przeciwników się jej obawia w podobnej konfiguracji, choć jej zachowanie w walce bywa różnie.

Offline WilkKutno

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1100 dnia: Sierpień 22, 2007, 07:05:09 pm »
Po dłuższych rozważaniach również doszedłem do wniosku , iż to droga i nie do końca skuteczna jednostka. Ma natomiast coś co mi niezmiernie odpowiada .... klimat. Studiując kodeks także doszedłem do wniosku, iż należy się im warior priest w oddziale z great hammerem(przeżuty trafień 1 tura walki) z icon of magnus.. stubborn nie wystarcza czasami :badgrin:  :) Miejsce na ten unit na pewno znajde ;)
Three things make The Empire great – faith, steel and gunpowder!"

Offline WilkKutno

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1101 dnia: Sierpień 26, 2007, 03:08:11 pm »
Takie małe  rysuneczki wstawiam dla zobrazowania pytania:



ooooo
ooooo



xxxxx  yyyyy   xxxxxx
       


o szarżuje na imperialne y :p x to 2 detachmenty strzelców. Strzelcy robią stand and shot na szarże wroga. Ubijają 2 o(czerwone) . Pytanie gdy o dobiegną do zwarcia z y to czy uderza 3 wojowników czy 5? (tych 2 zabitych reasumując jest od razu zastępowanych przez nowych, czy może  w szarży zginęło 2 to uderzy 3?)


 :roll:
Three things make The Empire great – faith, steel and gunpowder!"

Offline Shakin' Dudi

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1102 dnia: Sierpień 26, 2007, 03:54:03 pm »
Cytat: "WilkKutno"
Takie małe  rysuneczki wstawiam dla zobrazowania pytania:



ooooo
ooooo



xxxxx  yyyyy   xxxxxx
       


o szarżuje na imperialne y :p x to 2 detachmenty strzelców. Strzelcy robią stand and shot na szarże wroga. Ubijają 2 o(czerwone) . Pytanie gdy o dobiegną do zwarcia z y to czy uderza 3 wojowników czy 5? (tych 2 zabitych reasumując jest od razu zastępowanych przez nowych, czy może  w szarży zginęło 2 to uderzy 3?)


 :roll:


haha ;) to normalne strzelanie, tylko w walce wręcz ściągasz z pierwszego szeregu (tak jakby) ;) wiec bije 5 wojowników :D
)

Offline WilkKutno

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1103 dnia: Sierpień 26, 2007, 06:52:12 pm »
Szkoda łudziłem się że detachment coś jednak kombinuje inaczej. :badgrin:
Three things make The Empire great – faith, steel and gunpowder!"

Offline Rakso_The_Slayer

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1104 dnia: Sierpień 26, 2007, 07:41:51 pm »
Za dobrze by Ci było... to by było lepsze niż ASF high elfów... ;)
hat's the way I like it babe... I don't want to live forever.

http://www.coolminiornot.com/artist/Rakso

www.zankaraz.republika.pl

Offline Soulles_Being

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1105 dnia: Sierpień 27, 2007, 01:26:30 am »
Witka, taka sprawe mam wymagajaca klaryfikacji a zadnego tematu FAQ tutaj nie widze.

Powiedzcie mi czy jak w opisie sprzetu np magicznej zbroji pisze 'can be combines with other armour' to mozna go laczyc z innym magicznym sprzetem czy musi byc napisane czarne na bialym 'can be combined with other magical armour'.
Jakos chodze po armybookach i nie widze zeby cokolwiek mialo taka adnotacje :?
In the midst of genetically engineered super-beings, alien killing machines, warrior mystics, and technology that approaches sorcery in its sophistication, the Imperial Guard are mere soldiers.

'If brutal force isn't working you're not using enough!'

Offline Rakso_The_Slayer

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1106 dnia: Sierpień 27, 2007, 09:22:58 am »
mozesz łaczyć z innym magicznym sprzętem
hat's the way I like it babe... I don't want to live forever.

http://www.coolminiornot.com/artist/Rakso

www.zankaraz.republika.pl

Offline Piotr 'Szmaja' Szmajewski

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1107 dnia: Sierpień 27, 2007, 10:00:41 am »
Cytat: "Soulles_Being"
Witka, taka sprawe mam wymagajaca klaryfikacji a zadnego tematu FAQ tutaj nie widze.

Powiedzcie mi czy jak w opisie sprzetu np magicznej zbroji pisze 'can be combines with other armour' to mozna go laczyc z innym magicznym sprzetem czy musi byc napisane czarne na bialym 'can be combined with other magical armour'.
Jakos chodze po armybookach i nie widze zeby cokolwiek mialo taka adnotacje :?


W 7 edycj mozna miec tylko jeden przedmiot z działu Magiczne Zbroje. Więc nie można łączyć.
url=http://www.rogaty-szczur.prv.pl]
www.rogaty-szczur.prv.pl[/url]

Offline Rakso_The_Slayer

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1108 dnia: Sierpień 27, 2007, 10:11:18 am »
jak to nie? a shield magiczny?
hat's the way I like it babe... I don't want to live forever.

http://www.coolminiornot.com/artist/Rakso

www.zankaraz.republika.pl

Offline Nehan

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1109 dnia: Sierpień 27, 2007, 11:02:15 am »
nie można

 

anything