Autor Wątek: Imperium VIIed.  (Przeczytany 139440 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Shino

  • Gość
Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1110 dnia: Sierpień 27, 2007, 11:30:35 am »
Cytat: "Rakso_The_Slayer"
jak to nie? a shield magiczny?
nie mozna... zadnego chyba, ze ma w opisie wyraznienapisane, ze oprocz niego mozna miec drugi taki sam item z takiej samej kategorii (chyba takich nie ma )... nie potrzeba tu uscislania.

Offline Rakso_The_Slayer

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1111 dnia: Sierpień 27, 2007, 11:39:34 am »
ale jeśli jest zapis że można kombinowac z innymi pancerzami? z resztą mi to nie przeszkadza, nawet lepiej jak nie mozna... ja i tak sobie składam runy i robie takie pancerze jak chce :)
hat's the way I like it babe... I don't want to live forever.

http://www.coolminiornot.com/artist/Rakso

www.zankaraz.republika.pl

Offline Soulles_Being

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1112 dnia: Sierpień 27, 2007, 03:43:29 pm »
Cytat: "Rakso_The_Slayer"
ale jeśli jest zapis że można kombinowac z innymi pancerzami? z resztą mi to nie przeszkadza, nawet lepiej jak nie mozna... ja i tak sobie składam runy i robie takie pancerze jak chce :)


Niestety jest tak jak podejrzewalem. Ten zapis z laczeniem tyczy sie dorzucania do tego zwyklej tarczy albo np zbroji + tarczy jak masz magiczny helm.

No coz, przynajmniej charaketrki nie beda tak przegiete jak by to pozwalal ekwipunek :lol:

Pozdr
In the midst of genetically engineered super-beings, alien killing machines, warrior mystics, and technology that approaches sorcery in its sophistication, the Imperial Guard are mere soldiers.

'If brutal force isn't working you're not using enough!'

Offline WilkKutno

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1113 dnia: Wrzesień 15, 2007, 03:58:35 pm »
Jak rozgrywacie walki z użyciem steam tanka? Mam na myśli sytuacje gdy np:
2 tura w szarżowałem ST w orki orki ustały
orki w swojej turze walą automatycznie
3 tura moja deklaruje punkty pary i co dalej jeżdżę sobie czy walka jest rozgrywana po inicjatywie itd? Reasumując jeśli tank jest uwiązany w walce a nie szarżował  to wróg w mojej turze może uderzyć pierwszy gdy ma wysoką inicjatywę?? Bo tank inicjatywy nie ma???
Three things make The Empire great – faith, steel and gunpowder!"

Offline Ten Gobo

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1114 dnia: Wrzesień 15, 2007, 06:44:30 pm »
tank wali d3 hitów za kazdy punkt pary....traktrawne jak imapcy, czyli wali jak pierwszy ;) potem oddaje przeciwnik i znowu liczysz CR, w turze przeciwnika Ty nie atakujesz, a w Twojej znowu wypacasz grindy z ptk pary :)
trzeżcie się gniewu zielonego motłochu! // kupie limitowane modele!! w szczególności:

bsb bretki
bsb lizaków
bsb szczurków ;]

Offline Ten Gobo

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1115 dnia: Wrzesień 15, 2007, 06:45:56 pm »
Cytat: "Shino"
Cytat: "Rakso_The_Slayer"
jak to nie? a shield magiczny?
nie mozna... zadnego chyba, ze ma w opisie wyraznienapisane, ze oprocz niego mozna miec drugi taki sam item z takiej samej kategorii (chyba takich nie ma )... nie potrzeba tu uscislania.


w 6ed taka zasade mial euchanted shield, ale mu w 7 zabrali :(
trzeżcie się gniewu zielonego motłochu! // kupie limitowane modele!! w szczególności:

bsb bretki
bsb lizaków
bsb szczurków ;]

Offline WilkKutno

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1116 dnia: Wrzesień 16, 2007, 07:41:24 am »
Cytat: "Ten Gobo"
tank wali d3 hitów za kazdy punkt pary....traktrawne jak imapcy, czyli wali jak pierwszy ;) potem oddaje przeciwnik i znowu liczysz CR, w turze przeciwnika Ty nie atakujesz, a w Twojej znowu wypacasz grindy z ptk pary :)


Wiem co i jak robi ST :p zastanawiały mnie natomiast te te kolejne tury wszystko jasne choć poprosiłbym o poparcie cytatem z booka gdzie jest napisane ze tank w kolejnych fazach bije jako impact hity dalej???
Three things make The Empire great – faith, steel and gunpowder!"

Offline Grand Admiral Thrawn

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1117 dnia: Wrzesień 19, 2007, 07:50:06 pm »
Poszukaj zasad impact hist w BRB.
Historia jest w ruchu, kapitanie. Ci, którzy nie nadążają, pozostaną w tyle by oglądać ją z daleka.
A ci, którzy staną nam na drodze nie będą mieli okazji żeby ją obejrzeć."
- Grand Admiral Thrawn

Offline Ten Gobo

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1118 dnia: Wrzesień 22, 2007, 02:24:20 pm »
w rulebooku sa impacty przy rydwanach opisane, ale duzo to nie da przy interpretacji zasad, ja wiem tylko ze wszedzie ludzie grindy w kolejnych turach traktuja jak impacty...
trzeżcie się gniewu zielonego motłochu! // kupie limitowane modele!! w szczególności:

bsb bretki
bsb lizaków
bsb szczurków ;]

Offline Shakin' Dudi

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1119 dnia: Wrzesień 22, 2007, 07:37:18 pm »
bo to są impakty? ;]
)

Offline WilkKutno

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1120 dnia: Wrzesień 28, 2007, 03:31:29 pm »
Panowie coś na bretonialną rozpiskę na 1200 pkt co wystawic ??
Czy:
tank
2x pegazy
1x mag z 2xds
gretswordzi
dzialo
swordsmeni brzmi rozsadnie??

koleś gra na trebuszu 40 skautach łucznikach i reszta to kawaleria + 2 czarodziejki

w magie nie ide z bretonia wogole w szranki bo i tak ma je..go worda to wole sie bronic i caksetem cos tam mu wyssac
2 pegazy do zaj....a tego wrednego skirmischu tank i tak od klopy zejdzie ale odwroci uwage gs i miecze z detkami by jakos kawe utrzymac na jakis czas, dzialo a nuż uda sie trebucha zdjąc, ma to sens czy inaczej na 1200 to widzicie???
Three things make The Empire great – faith, steel and gunpowder!"

Offline Ten Gobo

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1121 dnia: Wrzesień 28, 2007, 04:50:53 pm »
hardcorowy gosc.... 40 lucznikow w skirmishu? on to daje w 1 oddział? <wow> czy Cie kantuje i wystawia 4x10 ;D

mi sie rozpa podoba...tylko mnei zastanawia po co bretonni te 2 czarodziejki? ja tam wole wystawic duza lance...albo 2 male... ;D mysle, ze masz duzoe szanse..ale powinienes jakos GS ulepszyc :) wsadzic BSB...albo chociaz bohatera...mzoe wywal jednak tego aga u siebie? breta nei am ajksi silnych czarow, zeby Ci zaszkodzic...
trzeżcie się gniewu zielonego motłochu! // kupie limitowane modele!! w szczególności:

bsb bretki
bsb lizaków
bsb szczurków ;]

Offline WilkKutno

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #1122 dnia: Wrzesień 29, 2007, 07:20:54 am »
Pytanko:
przedmiot rod of power przechowuje nam kości jako armijne czy jako kości maga posiadającego ten item??

Gracie na generałach na Gryfie (z laurem i innym śmiecie ) powinien dawać niezłe osiągi co??? Gra ktoś w ten sposób??
Three things make The Empire great – faith, steel and gunpowder!"