Autor Wątek: Imperium VIIed.  (Przeczytany 139098 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zinczuk

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 25, 2006, 01:55:07 pm »
a mi się wydaje że górki powoli odchodzą w przeszłość, wystarczy popatrzeć co się dzieje na turniejach[/img]
ALFLINGI (WFB) - każdy model, każdą ilość kupię

Offline Gotrek

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 25, 2006, 02:17:32 pm »
Kurde, znowu się okaże, że krasnoludy są najbardziej zacofaną nacją :? Sorry, ale według fluffu krasie jeszcze są bardziej zaawansowane od Imperium :x Szkoda tylko, że na fluffie się kończy i army listy są już zupełnie z innej bajki... :(

A tak chciałbym zobaczyć Imperium w postaci hord piechoty, odrobiny kawalerii i maszyn. Tak jak to powinno wyglądać... :)
lach Baal Quich!!

TAK! - zasadom szarżowania na skirmish po prostej :)

Dawno dawno temu, aby zobaczyć pupe dziewczyny trzeba było rozchylić bielizne.
Teraz aby zobaczyc bielizne trzeba rozchylić pupe...

Offline LuinThorondor

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 25, 2006, 02:43:21 pm »
Jest tak jak napisales Gotrek. Fajnie by bylo gdyby kazdy mial jakis umiar i bardziej sie liczyl z realiami. Jest jednak inaczej, wiekszosc chce po prostu wygrac. A szkoda...
Fluffowe armie i bitwy wychodza najczesciej tylko w gronie znajomych.

Offline TheViking

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 25, 2006, 03:47:03 pm »
panowie zasady zasadami - ale moze ktos ma choc blad pojecie jak wygladaja nowe figsy? Bo ja juz i tak wiem ze moja pierwsza VIIed armia bedzie Imperium :P Tylko chialbym je zobaczyc :)
#1043;ей, горiлко, бiла-бiла,
Я б тебе лижкою їла!

Offline Grand Admiral Thrawn

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 25, 2006, 04:16:46 pm »
Cytat: "TheViking"
panowie zasady zasadami - ale moze ktos ma choc blad pojecie jak wygladaja nowe figsy? Bo ja juz i tak wiem ze moja pierwsza VIIed armia bedzie Imperium :P Tylko chialbym je zobaczyc :)



Podobno Greatswords mają być , o zgrozo, plastikowi. Jeśli podoba Ci się ta jednostka to kupuj teraz. Ostatnio sobie trójkę dokupiłem i mam już 25 (to jest maks jak dla mnie). Ozdoba mojej armii.  8)

Jeszcze tylko pudełko detachment-u i koniec na razie. Będę czekał na nowy AB i figórki.
Historia jest w ruchu, kapitanie. Ci, którzy nie nadążają, pozostaną w tyle by oglądać ją z daleka.
A ci, którzy staną nam na drodze nie będą mieli okazji żeby ją obejrzeć."
- Grand Admiral Thrawn

Offline Grant

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 25, 2006, 04:23:24 pm »
Cytuj
ale moze ktos ma choc blad pojecie jak wygladaja nowe figsy?

W opini wszystkich, którzy je jak dotąd widzieli, zarowno piechota jak i pistoliersi, nowy generał oraz bohaterowie specjalni są rewelacyjni. Piechota ma bardzo żywe pozy, wygląda jakby była w wirze walki, pistoliersi mają lekkie, płytowe pancerze, płaszcze przypominajace płaszcze cowboy'ów, i imperialne hełmy, a wyglądają, według tych co ich widzieli, wspaniale, a imperialny generał i bohaterowie specjalni są rewelacyjni z nieznanych przyczyn. Ogolnie jak na razie wszyscy w tej dziedzinie tryskają optymizmem.

Offline MariuszGGG

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 25, 2006, 05:42:40 pm »
Cytat: "Zinczuk"
a mi się wydaje że górki powoli odchodzą w przeszłość, wystarczy popatrzeć co się dzieje na turniejach[/img]


Górki odeszły w przeszłość już jakiś czas temu
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex

Offline sir_stafford

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 25, 2006, 05:51:59 pm »
Cytat: "Grant"
imperialne hełmy


czyli jakie?
W Nim moja tarcza i moja moc, nie jestem sam."

Offline Husiat

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 25, 2006, 06:38:29 pm »
Jak tak dalej pójdzie to niedługo imperialni żołnierzy będą poruszać się w maszynach z WH40k  :?

Offline FRED THE KILLAH

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 25, 2006, 08:10:05 pm »
Cytat: "Husiat"
Jak tak dalej pójdzie to niedługo imperialni żołnierzy będą poruszać się w maszynach z WH40k  :?


A co byś chciał ? zacofaną armię ugusów rzucającą kamieniami ?? :D
Apropos to można już ich porównać bo kawaleria w średniowieczu była odpowiednikiem czołgów :P


A pozatym"MEDIEVAL TANKS

The principle of an offensive vehicle was used almost 500 years before the first tanks appeared by the Hussite captain Jan Žižka of Trocnov at the Battle of Malešov in 1424." :P


PZDR
Fred
url=http://www.sloganizer.net/en/][/url]

Offline QUASSIMODO

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 25, 2006, 09:37:29 pm »
Cytat: "LuinThorondor"
Jest tak jak napisales Gotrek. Fajnie by bylo gdyby kazdy mial jakis umiar i bardziej sie liczyl z realiami. Jest jednak inaczej, wiekszosc chce po prostu wygrac. A szkoda...
Fluffowe armie i bitwy wychodza najczesciej tylko w gronie znajomych.


w zasadzie hordowo piechotne imperium,z domieszka maszyn,5 kawy i 5 pistolierow i czolgiem(na 2k) to ta wersja imperium ktorej najbardziej sie obawiam
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline TheViking

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 26, 2006, 06:16:03 am »
Cytat: "sir_stafford"
Cytat: "Grant"
imperialne hełmy


czyli jakie?


Pewnie chodzilo mu o Hiszpanskie moriony :P
#1043;ей, горiлко, бiла-бiла,
Я б тебе лижкою їла!

Offline FRED THE KILLAH

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 26, 2006, 08:11:46 am »
Cytat: "TheViking"
Pewnie chodzilo mu o Hiszpanskie moriony :P


Takie pasują do pikinierów :) Czy ktoś ma jakieś foty nowych pistolierów skoro już były widziane ? Czy są już jakieś takie przecieki ? :>


PZDR
Fred
url=http://www.sloganizer.net/en/][/url]

Offline pelcu

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 26, 2006, 11:21:21 pm »
Cytat: "LuinThorondor"
Fajnie by bylo gdyby kazdy mial jakis umiar i bardziej sie liczyl z realiami. Jest jednak inaczej, wiekszosc chce po prostu wygrac.


Zapraszam do Ożarowa... Na turniej  z seri "Miecz o dwuch ostrzach". Zobaczysz tam rozpiski, jakich nie ma na innych turniejach. Zresztą nikt nie piętnuje Chaosu za znak Khorna, a górka imperialna jest nudna i nieskuteczna...
Jedna panika i oddziały wieją...
Chwała dla Urlica, a stos dla Sigmara..."
--KILLING BLOW-- http://www.killingblow.prv.pl/
Cytuj
I'm the Lord, the master of the sword...

Offline Grant

Imperium VIIed.
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 27, 2006, 10:44:52 am »
Plotki z warseera (http://www.warseer.com/forums/showthread.php?t=45226&page=24, piąty post na stronie):

 :arrow: Archlector i kapłani zostaną znacznie polepszeni, bedą mieli lepsze modlitwy i wieksze możliwości rozpraszania czarów, podobne do runelorda i runepriesta (delej jest coś, czego dobrze nie zrozumialem, coś w rodzaju "Możes dołączyć więcej oddziałów flagellantów na takiej samej zasazie, jak dzięki bohaterom slayerow możesz dołączyć więcej oddziałów slayerow"; przyznam, że nie znam takiej zasady).

 :arrow: Flagellanci zostaną polepszeni. Nieznacznie potanieją i dostaną zasadę, dzięki ktorej bedą zabójczy w walce wręcz, a bedzie ona prosta. Niestety T spadnie do 3...

 :arrow: Oslabiony (nerfed) będzie Steam Tank, zasady helblastera podobne dędą do leadbleacherów (nie będzie autohitów).

 :arrow: Tańsza piechota, detechmenty zostają.

 :arrow: Osłabieni (nerfed) będa White Wolfi, zamiast mlotów o specjalnych zasadach będa mieli zwykłe Great Weapony (czyli tylko +1 do siły i zasada "zawsze ostatni").

 

anything