trawa

Autor Wątek: Di Gi Charat  (Przeczytany 2967 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline steelie

Di Gi Charat
« dnia: Październik 03, 2006, 01:25:29 pm »
Oglądał ktoś to anime? Ja jestem świeżo po obejrzeniu szesnastoodcinkowej pierwszej serii. Kolorowe, głupie i nieśmieszne. Słyszałem jednak także pozytywne opinie, a Di Gi Charat doczekało się pokaźnej liczby kontynuacji, musiało więc zdobyć popularność. Czy na forum ukrywają się fani Dejiko? I czy następne serie są lepsze od pierwszej? Choć żeby mnie skusić do obejrzenia to musiałyby być lata świetlne różnicy...

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Di Gi Charat
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 03, 2006, 03:50:58 pm »
Powiem szczerze, że oglądałem to jakieś 5 lat temu i poza tym że głupie, krótkie i fajne niewiele więcej pamiętam ;)

grzybek

  • Gość
Di Gi Charat
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 03, 2006, 05:24:15 pm »
A mi sie podobalo, bo krotkie to bylo chyba 12 min i mozna bylo sobie obejrzec na przyklad podczas sniadania.

 No i "cieply parujacy ryz" :)

pozdrawiam
Grzybek

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Di Gi Charat
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 03, 2006, 06:22:14 pm »
Cytuj
A mi sie podobalo, bo krotkie to bylo chyba 12 min i mozna bylo sobie obejrzec na przyklad podczas sniadania.


Ale za to ile tego było, jakieś speciale, filmy z okazji świąt, wakacji, bonusy...

Poziom humoru był całkiem absurdalnie zakręcony, a w połączeniu ze stylem rysowania głównych bohaterów ala mega-kawaii wyszło wręcz otępiająco.

Najlepiej zapamiętałem

EYE BEAM!

MOUTH BAZOOKA!
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline AEnema

Di Gi Charat
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 11, 2006, 10:50:17 pm »
haha :D

uwielbiam DGC! głównie za to, ze to anime poprawia mi humor w nawet najczarniejsze dni

głupiutkie to-to, fakt ale jakie słodkie ;)

nyuuuu...  :lol:

Offline nolifesking

Di Gi Charat
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 12, 2006, 08:53:13 am »
Cytuj
głupie, krótkie i fajne

Skoro wy tak mówicie tz, że musi być naprawde dobre:D
Zauważyłem tą dziwną tendencjie jak jest cos gupie i fajne trzeba oglądnąć jak jest coś z przekolorwanymi postaciami i płaską fabułą mimo to oglądneliście to też warto oglądnąć....
Hmm jestem ciekaw jak wygląda wasze rozwodzenie się nad doskonałym (wg was) anime:D

Offline koji

Di Gi Charat
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 02, 2006, 10:44:10 pm »
Digi Charat ^^ swietne jest :D
tak glupie ze hmm w/g mnie nie mozna sie zakochac :D w sumie zgadzam sie z opinia pewnej osoby ktora pisala recenzje tego anime... bylo tam cos takiego: "dla tych ktorym podobala sie pierwszcza czesc Dragon Ball'a i dla ludzi ktorzy obejrza wszystko co japonskie"

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Di Gi Charat
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 09, 2006, 04:28:42 pm »
Di Gi Charaty oglądałam jak byłam świeża w temacie anime (tak, Knurek mi krzywdę robił i mnie spaczał tym i Excel Sagą). Poryczałam się ze śmiechu i wkurzałam rodzinę nieustannym "gema" :P. Ale fakt, trza mieć nastrój.
No, ale ja w końcu jestem skrzywiona, bo pierwsze świadomie obejrzane anime to było Puni Puni Poemi (tu krzywdę zrobił mi Baloo, świeć Panie nad jego tuszą).
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Hamtaro666

Di Gi Charat
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 10, 2006, 05:33:02 pm »
To Baloo nie żyje?

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Di Gi Charat
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 10, 2006, 05:47:07 pm »
Żyje, ale przydało by mu się nieco słoneczka, więc tak sobie o tuszy napisałam :) Tęsknię za draniem, nie odzywa się ostatnio :P
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

 

anything