trawa

Autor Wątek: O Kaworu  (Przeczytany 33422 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pelios

Re: ...
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 30, 2007, 12:17:08 pm »
Cytat: "obik"
Cytuj

He ? O.o

mu chodzi o to że Rei ma dusze anioła i w sumie jest aniołem
Cytuj
Rei zaś jest klonem człowieka (Yui) zatem dzieckiem Lilith

ma Dusze lilith i jest jej dzieckiem lol xD


Rei ma duszę Lilith, którą można zdaje się nazwać dugim aniołem. To jednak nie czyni z Rei drugiego anioła. Anioł to istota pochodząca od Adama, alternatywa człowieka. Rei zaś jest człowiekiem, kontenerem na duszę Lilith.

Tak samo Kaworu ma duszę Adama ale jest jego dzieckiem, gdyż pochodzi od Adama jak sam stwierdza.
n order to gain anything one must sacrifice something of the same value - Rule of Aquivalent Trade(Fullmetal Alchemist)

Offline Amarant

O Kaworu
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 30, 2007, 02:30:05 pm »
Amarant zastanawia się...

Kaworu pochodzi od Adama, ponieważ ma jego duszę, sztucznie stworzone ciało nie ma tu większego znaczenia... Rei ma duszę Lilith i nie jest KLONEM Yui, gdyż Gendo stworzył ją z dna swojej żony i dna Adama.... W takim razie pochodzenie ciała również nie jest aż tak bardzo istotne, jest to jednak ciało drugiego anioła.
A to, iż Lilith była matką demonów... zadaje to trochę kłam podziałowi "ludzie od Lili, Anioły od Adama" to raczej wszystkie osiemnaście aniołów pochodziło od tej właśnie pary, bez specjalnego podziału.

Amarant pragnie podziękować za odpowiedź na jego post.
 Dlatego właśnie byłoby dobrze, gdyby wszyscy umarli... "
http://going-nowhere.blog.onet.pl/

Offline @

O Kaworu
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 30, 2007, 03:29:45 pm »
Cytuj
gdyż Gendo stworzył ją z dna swojej żony i dna Adama....

ke?

Offline Dino

O Kaworu
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 30, 2007, 06:51:49 pm »
Cytat: "Amarant"
Rei ma duszę Lilith i nie jest KLONEM Yui, gdyż Gendo stworzył ją z dna swojej żony i dna Adama....


O_O

Rei ma duszę Lilith a jej ciało jest sklonowane z Yui. A skąd Ty tam wziąłeś DNA Adama???

Cytat: "Amarant"
A to, iż Lilith była matką demonów... zadaje to trochę kłam podziałowi "ludzie od Lili, Anioły od Adama" to raczej wszystkie osiemnaście aniołów pochodziło od tej właśnie pary, bez specjalnego podziału.


A co kogo w NGE obchodzi że u nas Lilith jest jakąs mityczną matką demonów?? W NGE z Lilith są ludzie, z Adama Anioły. Ludzie, każdą rzecz trzeba na siłę przeinaczać???

Offline Amarant

O Kaworu
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 30, 2007, 07:13:37 pm »
Nie trzeba.... Amarant lubi po prostu szukać dziurek w całym....
Co do powstania ciała Rei, wiele wiarygodnych moim zdaniem stron podaje za pewne, że było to DNA Yui odzyskane z LCL i DNA Adama. Przyjęłam to, gdyż wyjaśnia mi to dlaczego Rei nie jest całkiem do Yui podobna, dlaczego Kaworu mówi 'we are alike' (wiem, wiem, do tych słów można podsunąć wszystko, ja myślę tak. Zresztą wątpię by z samego LCL dało się odzyskać cały łańcuch DNA, Gendo pewnie dodał część genetycznego materiału Adama, by mu tak Lilith zechciała zamieszkać. Myślicie, że chciałaby całkiem ludzkie ciało...?)
 Dlatego właśnie byłoby dobrze, gdyby wszyscy umarli... "
http://going-nowhere.blog.onet.pl/

Offline Dino

O Kaworu
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 30, 2007, 07:21:30 pm »
Skoro uważasz że strony, które podają że ciało Rei jest z DNA Yui i Adama są wiarygodne to sorry

Kaworu mówi że on i Rei są podobni w sensie że oboje mają dusze Aniołów w ludzkim ciele (upraszczając). Dlatego są podobni a nie dlatego że Rei jest z DNA Adama.

Offline Amarant

O Kaworu
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 30, 2007, 07:24:35 pm »
Amarant miał jedynie chęć wypowiedzieć swoją opinię, nie wskoczy, niestety, i nie sprawdzi składu odzyskanego LCL.... To tylko moje opinie, mogą być bzdurne, nie złość się na mnie, Dino.
 Dlatego właśnie byłoby dobrze, gdyby wszyscy umarli... "
http://going-nowhere.blog.onet.pl/

Offline @

O Kaworu
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 30, 2007, 10:46:26 pm »
Cytuj
Co do powstania ciała Rei, wiele wiarygodnych moim zdaniem stron podaje za pewne, że było to DNA Yui odzyskane z LCL i DNA Adama.

Dopuki nie podaje dego NGE, nie są wiarygodne, bo aktualnie omawiane jest NGE Anno, a nie NGE by nonymous webmaster


Cytuj
dlaczego Kaworu mówi 'we are alike' (wiem, wiem, do tych słów można podsunąć wszystko, ja myślę tak. Zresztą wątpię by z samego LCL dało się odzyskać cały łańcuch DNA, Gendo pewnie dodał część genetycznego materiału Adama, by mu tak Lilith zechciała zamieszkać. Myślicie, że chciałaby całkiem ludzkie ciało...?)

:
Kaworu mówi że on i Rei są podobni w sensie że oboje mają dusze Aniołów w ludzkim ciele (upraszczając). Dlatego są podobni a nie dlatego że Rei jest z DNA Adama.
Sam dodam, że obaj jeszcze są albinosami  :roll:

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
O Kaworu
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 31, 2007, 07:50:28 am »
A dlaczego są albinosami? Gdzieś była wyjaśniona ta kwestia? Czy to po prostu niedoskonałości klonowania w świecie NGE?

Offline Kaileena

O Kaworu
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 31, 2007, 08:00:11 am »
A właściwie po co Seele wysłali do Nervu Kaworu. Żeby połączył się z Adamem i co potem? A dlaczego Kaworu zrezygnował, gdy okazało się, że to Lilith wisi na krzyżu?

Offline @

O Kaworu
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 31, 2007, 08:34:20 am »
Cytat: "Wilk Stepowy"
A dlaczego są albinosami? Gdzieś była wyjaśniona ta kwestia? Czy to po prostu niedoskonałości klonowania w świecie NGE?

Chyba właśnie niedoskonałość klonowania z tego co pamiętam

Offline obik

O Kaworu
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 31, 2007, 09:11:19 am »
Cytat: "@"
Cytat: "Wilk Stepowy"
A dlaczego są albinosami? Gdzieś była wyjaśniona ta kwestia? Czy to po prostu niedoskonałości klonowania w świecie NGE?

Chyba właśnie niedoskonałość klonowania z tego co pamiętam
jest też opcja że Gendo mógł chcieć mieć ją taką  ;)

Offline Dino

O Kaworu
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 31, 2007, 11:23:51 am »
Cytat: "obik"
Cytat: "@"
Cytat: "Wilk Stepowy"
A dlaczego są albinosami? Gdzieś była wyjaśniona ta kwestia? Czy to po prostu niedoskonałości klonowania w świecie NGE?

Chyba właśnie niedoskonałość klonowania z tego co pamiętam
jest też opcja że Gendo mógł chcieć mieć ją taką  ;)


I Kaworu też takiego chciał? xD Najprawdopodobniej to właśnie niedoskonałość klonowania chociaż jak patrzę na Rei to słowo "niedoskonałość" mi tu nie pasuje ^_^

Offline Amarant

O Kaworu
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 31, 2007, 02:33:00 pm »
Cytat: "Kaileena"
A właściwie po co Seele wysłali do Nervu Kaworu. Żeby połączył się z Adamem i co potem? A dlaczego Kaworu zrezygnował, gdy okazało się, że to Lilith wisi na krzyżu?

Pisałam już wcześniej, jak moim zdaniem jest- Kaworu szukał ciała Adama, nie Lilith, (może chciał po prostu wrócić do siebie...  :roll: ) Seele wykorzystało jego niewiedzę i chciało wykorzystać go do wywołania Third Impact. Jak Kaworu przekonał się, że to ciało Lilith pozwolił się zabić, by jego dusza znów wróciła do ciała (embrionu w tym wypadku).
 Dlatego właśnie byłoby dobrze, gdyby wszyscy umarli... "
http://going-nowhere.blog.onet.pl/

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
O Kaworu
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 31, 2007, 02:47:30 pm »
Czytajcie tematy - na to pytanie (i wile innych) udzielono już kilkakrotnie odpowiedzi :)

Przydałoby się zrobić jakieś FAQ albo zbiorczy temat, w którym byłyby informacje wyciągnięte z tematów.