trawa

Autor Wątek: O Kaworu  (Przeczytany 32717 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline obik

O Kaworu
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 31, 2007, 03:30:18 pm »
tylko jak zrobić takie coś :] i kto to przeczyta xD

Offline Amarant

O Kaworu
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 31, 2007, 03:32:58 pm »
a tak to możecie pouczać młodszych fanów... :roll:
(czyli mnie...)
 Dlatego właśnie byłoby dobrze, gdyby wszyscy umarli... "
http://going-nowhere.blog.onet.pl/

Offline @

O Kaworu
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 31, 2007, 05:12:59 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"

Przydałoby się zrobić jakieś FAQ albo zbiorczy temat, w którym byłyby informacje wyciągnięte z tematów.

Masz moją zgodę, więc do roboty ;)

Offline Pelios

O Kaworu
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 31, 2007, 06:53:21 pm »
Cytuj
Wilk Stepowy napisał:

Przydałoby się zrobić jakieś FAQ albo zbiorczy temat, w którym byłyby informacje wyciągnięte z tematów.

Masz moją zgodę, więc do roboty Wink


Dokładnie, bo przekopywanie się przez te wszystkie tematy staje się już nierealne :P.
Czyżby robota dla nowego Moda ? ;D
n order to gain anything one must sacrifice something of the same value - Rule of Aquivalent Trade(Fullmetal Alchemist)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
O Kaworu
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 31, 2007, 08:16:53 pm »
Wypchajcie się :p Będzie trzeba podzielić tematy na osoby. Zbieram zapisy :)

Offline @

O Kaworu
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 31, 2007, 09:57:32 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"
Wypchajcie się :p Będzie trzeba podzielić tematy na osoby. Zbieram zapisy :)

Mamy już pierwszego ochotnika widzę 8)
1) Wilk Stepowy
2) @ //Ale tu małe ale - matura

Offline Revan

O Kaworu
« Odpowiedź #96 dnia: Wrzesień 01, 2007, 03:40:29 pm »
Cytat: "Dino"
Cytat: "obik"
Cytat: "@"
Cytat: "Wilk Stepowy"
A dlaczego są albinosami? Gdzieś była wyjaśniona ta kwestia? Czy to po prostu niedoskonałości klonowania w świecie NGE?

Chyba właśnie niedoskonałość klonowania z tego co pamiętam
jest też opcja że Gendo mógł chcieć mieć ją taką  ;)


I Kaworu też takiego chciał? xD Najprawdopodobniej to właśnie niedoskonałość klonowania chociaż jak patrzę na Rei to słowo "niedoskonałość" mi tu nie pasuje ^_^

Myślę, że embrion będący ciałem Kaworu miał po prostu w genach albinizm (co mogło sie przenieść na klony w dumny plug), co do Rei możliwe, ze błąd, ale stawiam na działanie Gendo: jego żona nie żyje, trochę dziwne i zbyt podejrzane (zwłaszcza dla SEELE) by to było, gdyby był widziany z nastolatką wyglądającą jak młodsza wersja Yui (córki nie ma, więc nie może zwalić, ze podobna do matki).

Co do pomysłu DNA Yui+DNA Adama=Rei krótko nie. Z LCL-u nie dało sie wyciągnąć DNA, poza tym czemu nie dodać DNA Lilith

Offline Amarant

O Kaworu
« Odpowiedź #97 dnia: Wrzesień 21, 2007, 09:03:59 pm »
Wiecie co- przyszedł dziś do mnie zamówiony artbook z NGE. Wszystko ok, pięknie, ale jak zobaczyłem pierwsze szkice Kaworu to zdębiałem i z krzesła spadłem, co się naturalnie przecież wyklucza....
A gdzie ta jego czuprynka??? Sic!  :shock:
Cieszę się, że ktoś to tak zgrabnie zmienił :roll:
A przy okazji arta 100% Newtype Collection polecam wszystkim fanom, ja z natury takich pozycji nie lubię, ale te wszystkie szkice i planowanie wyglądu postaci to raj dla oczek i dobry przykład dla początkującego rysownika.
 ;)
 Dlatego właśnie byłoby dobrze, gdyby wszyscy umarli... "
http://going-nowhere.blog.onet.pl/

Offline Zeromus

O Kaworu
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 08, 2007, 07:41:39 pm »
Cytat: "Kaileena"
A właściwie po co Seele wysłali do Nervu Kaworu. Żeby połączył się z Adamem i co potem? A dlaczego Kaworu zrezygnował, gdy okazało się, że to Lilith wisi na krzyżu?

Jest to dobre pytanie.Tabris chciał połączyć się z Adamem nie Lilith, Gaghiel zdaje się też[po to atakował flotę pacyfiku transportującą embrion Adama].Co te anioły chciały osiągnąć przez fuzje z Adamem nie wiem i o ile pamiętam anime nie zawiera odpowiedzi na to pytanie[wychodzę z założenia ze jeśli Adam różni się od Lilith to wynik fuzji z poszczególnymi z nich będzie różny].
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline obik

O Kaworu
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 08, 2007, 08:07:31 pm »
Cytat: "Zeromus"

Tabris chciał połączyć się z Adamem nie Lilith, Gaghiel zdaje się też[po to atakował flotę pacyfiku transportującą embrion Adama].Co te anioły chciały osiągnąć przez fuzje z Adamem nie wiem i o ile pamiętam anime nie zawiera odpowiedzi na to pytanie
Anioły chciały sie połączyć z Adamem/lilith ponieważ chciały by nastąpił third ipact... nie opchodziło ich co sie stanie z ludźmi [oprócz tabrisa]  
Cytuj

[wychodzę z założenia ze jeśli Adam różni się od Lilith to wynik fuzji z poszczególnymi z nich będzie różny].

i tak i nie
wyglądało by to troche inaczej ale w każdym razie i tak powstał by Third Impact

Offline Zeromus

O Kaworu
« Odpowiedź #100 dnia: Listopad 09, 2007, 02:51:19 pm »
Możliwe ze zarówno w wyniku fuzji anioła z Lilith jak i z Adamem nastąpiło by trzecie uderzenie ale musiało być też coś poza tym-w końcu Tabris chciał się połączyć z Adamem gdy zobaczył Lilith zrezygnował.Wynika z tego ze Adam mógł dać mu coś czego Lilith nie mogła.Gaghiel taż atakował flote pacyfiku  z zamiarem dobrania się do Adama choć mógł zaatakować właściwie bezbronne wówczas tokyo-3[Unit 00 był niesprawny po walcze z Ramielem ,do Unitu 01 nie było pilota{był na pacyfiku} a Unit 02 nie dotarł jeszcze do Japonii]. Czego te anioły chciały od fuzji z Adamem-powtarzam nie wiem.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline obik

O Kaworu
« Odpowiedź #101 dnia: Listopad 09, 2007, 03:47:49 pm »
Cytat: "Zeromus"
Możliwe ze zarówno w wyniku fuzji anioła z Lilith jak i z Adamem nastąpiło by trzecie uderzenie ale musiało być też coś poza tym-w końcu Tabris chciał się połączyć z Adamem gdy zobaczył Lilith zrezygnował.
Gdy zobaczył Lilith dało mu do myślenia i zmienił swoją decyzje... Na pacyfiku był wtedy ADAM
Anioły nie są wszechwiędzące i zapewne nei wiedzą co robili ich poprzednicy  ;)

Offline Zeromus

O Kaworu
« Odpowiedź #102 dnia: Listopad 09, 2007, 04:30:07 pm »
Wszechwiedzące,zgadzam się,na pewno nie były ale np.taki Ramiel był coś dobrze przygotowany:namierzał Eve zanim ta została wypuszczona-oberwała nim zdołała się ruszyć.Wiedział też gdzie kopać-trafił tam jak po sznurku.
Zakładam ze przynajmniej niektóre anioły miały sporą wiedzę lub w jakiś sposób obserwowały walki poprzedników.Taki Areal mógł bez kłopotu obserwować wydarzenia z orbity i wejść do gry gdy uzna to za stosowne-nie twierdze ze tak było ale ze mogło być.Prawdę anioły zabrały ze sobą do grobu.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline obik

O Kaworu
« Odpowiedź #103 dnia: Listopad 09, 2007, 06:48:48 pm »
Cytat: "Zeromus"

Zakładam ze przynajmniej niektóre anioły miały sporą wiedzę lub w jakiś sposób obserwowały walki poprzedników.Taki Areal mógł bez kłopotu obserwować wydarzenia z orbity i wejść do gry gdy uzna to za stosowne-nie twierdze ze tak było ale ze mogło być.Prawdę anioły zabrały ze sobą do grobu.

wykryli by go  :roll:  
anioły atakowały niezależnie od siebie

Offline @

O Kaworu
« Odpowiedź #104 dnia: Listopad 09, 2007, 09:13:38 pm »
Ja też nie widzę zależności między kolejnymi atakami. Puki ktoś nie udowodni że ona istnieje, to jej nie ma