trawa

Autor Wątek: Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.  (Przeczytany 97672 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline @

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpień 30, 2006, 03:15:28 pm »
kto zamalował tego Dread'a? :evil:
I nie widze efektów waszej pracy...

Offline Ryba

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpień 30, 2006, 03:21:03 pm »
Ale to pogiete  :? Nawet nie wiem jak sie w tym maluje  :?

Offline @

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpień 30, 2006, 03:22:42 pm »
JUŻ tłumaczyłem...  :o


Jeden z nich zamieni się może w mój AVEK...
 :lol:

Offline Nikolas

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpień 30, 2006, 04:27:29 pm »
Cytuj
Jeden z nich zamieni się może w mój AVEK...


Po co?... ten który masz jest najlepszy...
ogi nie ma nogi : (

Offline Krova

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpień 30, 2006, 06:44:17 pm »
Aktualność - z minutę temu skończyłem oglądać Green Green. Ta seria była akurat tym, czego się spodziewałem, a to zawsze działa na plus. Im dalej, tym lepiej - na początku dawałem jej jakieś 2/10, teraz świeżo po obejrzeniu - takie 7-/10. No i jak na 12 epizodów całkiem nieźle wciągnęła.


 A za kilka minut skończy się...kupować(;)) Cat Soup. Jestem baaardzo ciekaw tego anime.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline raseku

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #140 dnia: Sierpień 30, 2006, 07:30:59 pm »
Cóz kochani, pozowle sobie na offtopa w tym pięknym miejscu i zamiast sie powitać to sie pożegnam ( nie na zawsze, a na czas mniej lub bardziej określony )

Właśnie tone we własnych ciuchach usiłując zastanawiać sie nad tym co zabrać a co nie.
Wszystko wskazuje na to ze zaczynam nowy etap, nie wiem czy sie boje więc pewnie nie. Moze nie do konca zdaje sobie sprawe z tego że jade sama w świat.

Bez żadnej ściemy, będe tesknic za Wami, i wpadać tu jak tylko i kiedy tylko bede mogła.

Pewnie łatwiej bedzie mnie złapac tu: raseku@wp.pl

Offline Frey Ikari

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #141 dnia: Sierpień 30, 2006, 07:32:39 pm »
Nowości dnia dzisiejszego.
Kupiłem dysk z złączem SATA II, 160 GB, ogolna radość w mych oczach. Doszedłem do domu podłączam i..., NIC w biosie go nie ma... :shock:  Drobny telefon do kolegi i znalazłem opcję  w biosie ktora pozwoliuła mi kozystać z tegą złacza, no ale żeby nie była za dobrze to Ultra ATA mi znikł, trochę babrania w biosie o znalazł się  z powrotem... Kolejny restart, nie ma napędow, Cd i DVD... Kolejne babrania nie przyniosły rezultatow..., zirytowany sięgnełem po instrukcję i zrobiłem tak jak trzeba..., wszystko jest na swoim miejscu... Urochomiłem windowsa, znalazł dysk wchodzę w moj komputer i..., dysku ni ma... Sprawdzam menadzer urządzeń zasysam aktualizację sterownikow do płyty i ..., dalej nic... Skończyło się na tym że napisałem do suportu, żeby problem rozwiązał. Ciąg dalszy zapewne nastąpi... :?

Offline Dreadorus Maximus

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #142 dnia: Sierpień 30, 2006, 07:42:23 pm »
Raseku, masz moralny obowiązek pisać regularnie! Bo zbanuję!

Z mojej strony, to też będe szczerze tęsknił.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

***

  • Gość
Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #143 dnia: Sierpień 30, 2006, 07:43:11 pm »
Komputery są rzeczą, które zarazem kocham, jak i nienawidzę :? Wilk powinien wiedzieć, o co mi chodzi ;)

Offline Krova

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #144 dnia: Sierpień 30, 2006, 07:49:26 pm »
Raseku nie odchoooodź! Jesteś takim optymistycznym duszkiem tego forum, bez Ciebie zamienimy się w nienawistnych psychopatów!  :(


 


    Obejrzałem Cat Soup. Poszperam w necie, wtedy nastąpi przemyśleń c.d. Bo póki co nic nie rozumiem
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpień 30, 2006, 08:04:57 pm »
raseku, wracaj kiedy tylko będziesz mogła i zaglądaj jak najczęściej. Będę czekał :)

Norse, heh  :)  Ja też mam wieczne problemy ze sprzętem. Starczy powiedzieć, że kompów miałem już z 6 i żaden nie działał bezproblemowo. W najnowszym na dzień dobry miałem walnięty ram i dvd :?  Potem płyta padła 2 razy (odrobinę jej pomogłem ;) ), mysza zdechła, monitor dziwnie się zachowuje i do chorego stadka subwoofer dołączył >< Zmowa !!! Uknuły to podłe hardwera'y :(

Offline @

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #146 dnia: Sierpień 30, 2006, 08:11:58 pm »
O, Wilk, nowy avek? co to, można spytać?

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpień 30, 2006, 08:14:43 pm »
Nie poznajesz tych okularków i czerwonych ślepi? ;) Norse pwinien wiedzieć :)

Offline Krova

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpień 30, 2006, 08:26:18 pm »
Wilk - muszę przyznać, że i mi kilka sekund zajęło odgadnięcie, co przedstawia Twój av.. jakaś kolorystyka dziwna (:
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Nikolas

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpień 30, 2006, 08:26:50 pm »
Do raseku:  

wstyd mi to mówić zapomniałem gdzie jedziesz....wydaje mi się że do francji.Jeżeli tak to może spotkasz moją ciotkę, studiuję tam i pracuję  :)



co do komputerów to ja nie mam problemów ze sprzętem( ostatnio)....A że mam strasznego grata, na którym o HEROSAH IV bez zacinania mogę zapomnieć, o V już nie wspominając, mogę zacytować pewien fragment z bajki " świat według Ludwiczka". Andy Anderson: -" Jeżeli chcesz się przejechać prawdziwym samochodem, wyprubuj mojego starego Landrera."
ogi nie ma nogi : (

 

anything