Autor Wątek: Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.  (Przeczytany 98397 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krova

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #1455 dnia: Wrzesień 23, 2006, 10:53:57 pm »
Haczi i jego posty...

 steelie, a powiedz kilka razy

   amsięnaanimeniezn


 ;)
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Nikolas

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #1456 dnia: Wrzesień 23, 2006, 10:55:51 pm »
Cytuj
A tak a propos Toma & Jerry'ego



piękne.

ten avek jest na jakiś czas....postaram się włożyć jakieś swoje dzieło.

Cytuj
I nici ze 101 stron Wink Rolling Eyes


co wy się tak strasznie podniecacie tym, ile stron zostanie zapisane...wyluzujcie.
a moi rodzice pojechali też na ślub przyjaciół...i  całą noc mam wolną...

ps:jiha.
ogi nie ma nogi : (

Offline steelie

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #1457 dnia: Wrzesień 23, 2006, 10:59:23 pm »
Cytuj
jedynym celem, dla którego wypowiadam się na forach internetowych, jest nadzieja na przynależenie do społeczności, którą będę w stanie polubić i która będzie w stanie polubić mnie. Czego niestety nie potrafiłem dotąd osiągnąć w realnym życiu. Przepraszam za patos. Jeżeli zaś faktycznie nikt by mnie tu nie lubił, nie pozostałoby mi nic poza opuszczeniem tego miejsca.

I właśnie dlatego zdziwiło mnie, gdy wziąłeś taki avatar (który jednak, według ciebie, uduchowiony jest). Bierzesz wszystko zbyt poważnie. Ijon napisał w żarcie, a ty od razu zawrzasnąłeś głosem straszliwym "O nie, kolejna społeczność, w której mnie nie akceptują". Jeśli trzymasz się podstawowych zasad kulturalnej rozmowy, nie klniesz, nie obrażasz, nie piszesz beztreściowych jednolinijkowców (joł, spamerzy!) to nie ma powodu, dla którego miałby się u ciebie zjawić przedstawiciel Forum M&A i powiedzieć "Sorry, Hachi, nie lubimy cię, odejdź w dtronę zachodzącego słońca".
Cytuj
Gdybym miał wybierać, to zdecydowałbym się z tego forum na... a nie powiem.

I w ten sposób zasiałeś ziarno niepokoju w sercach wszystkich facetów na tym forum ;)
Cytuj
Zaleta bycia miłym. Prawda, steelie?

Czemu ja? Czy tylko ja napisałem w uzasadnieniu dla strzału o twojej nieprzeciętnej uprzejmości? Poza tym SE to temat na luzie. Twoja grzeczność nie jest czymś, co śni mi się po nocach. To był tylko żartobliwy przytyk.

Cytat: "Krova"
steelie, a powiedz kilka razy

amsięnaanimeniezn

A ty znowu zaczynasz? Nie chcę cię znać! Obyś się smarzył w piekle (lub zgnił w rynsztoku, wersja dla ateistów)!

Offline Krova

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #1458 dnia: Wrzesień 23, 2006, 11:21:09 pm »
Cytat: "steelie"
smarzył



Od kiepskich anime zacząłeś już błedy robić :roll:
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline steelie

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #1459 dnia: Wrzesień 23, 2006, 11:25:39 pm »
Cytat: "Krova"
błedy

Ty też.

Offline Miyamoto Hachimaro

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #1460 dnia: Wrzesień 24, 2006, 01:45:55 am »
steelie...

Widzę, że bardzo serio podszedłeś do mojego postu. Chwała Ci za to, gdyż - wybacz dygresję - mało kto znajduje czas na wgłębianie się w wiadomości wysyłane przez inne osoby. Wracając do tematu, w moim poście dostrzegłeś żal, rozgoryczenie i smutek. Ujrzałeś nihilizm, defetyzm i ogólny pesymizm, którymi ocieka. Ale nie zwróciłeś uwagi na autoironię i zwyczajne zmęczenie, zarówno życiem, jak i wczorajszym dniem i tygodniem, które bardzo mocno wpłynęło na jego treść. Krótko: tym razem to Ty podszedłeś do sprawy zbyt poważnie, roztrząsając moje wypociny, na których treść większy wpływ od myślenia miała letnio-wiosenna chandra i - cholerny patos - przejmujące uczucie samotności. Innymi słowy - taki już jestem.

Cytat: "steelie"
Cytuj
jedynym celem, dla którego wypowiadam się na forach internetowych, jest nadzieja na przynależenie do społeczności, którą będę w stanie polubić i która będzie w stanie polubić mnie. Czego niestety nie potrafiłem dotąd osiągnąć w realnym życiu. Przepraszam za patos. Jeżeli zaś faktycznie nikt by mnie tu nie lubił, nie pozostałoby mi nic poza opuszczeniem tego miejsca.

I właśnie dlatego zdziwiło mnie, gdy wziąłeś taki avatar (który jednak, według ciebie, uduchowiony jest). Bierzesz wszystko zbyt poważnie. Ijon napisał w żarcie, a ty od razu zawrzasnąłeś głosem straszliwym "O nie, kolejna społeczność, w której mnie nie akceptują". Jeśli trzymasz się podstawowych zasad kulturalnej rozmowy, nie klniesz, nie obrażasz, nie piszesz beztreściowych jednolinijkowców (joł, spamerzy!) to nie ma powodu, dla którego miałby się u ciebie zjawić przedstawiciel Forum M&A i powiedzieć "Sorry, Hachi, nie lubimy cię, odejdź w dtronę zachodzącego słońca".

W tym sęk, że jestem tutaj, pisząc te 4,32 postów dziennie, ponieważ społeczność Gildii jest dotąd jedyną, która przyjęła mnie z otwartymi ramionami i w której czuję się naprawdę dobrze i piszę całkowicie swobodnie. W mym poważnym i patetycznym poście było ukryte podziękowanie, patetyczne do obrzydliwości i niemożliwe do dosłownego i bezpośredniego przytoczenia ze względu na iście kretyńskie brzmienie. Skierowane zaś - a jakże! - do całej społeczności forum. Domyślacie się zapewne jego treści, więc nie będę Was nią zanudzał. Powiem krótko: dziękuję.

Cytat: "steelie"
Cytuj
Gdybym miał wybierać, to zdecydowałbym się z tego forum na... a nie powiem.

I w ten sposób zasiałeś ziarno niepokoju w sercach wszystkich facetów na tym forum ;)

Nawet gdyby zachciało mi się wiązać z którymś z Was, raczej nie było by się czego obawiać. Jestem z natury osobą bardzo delikatną i nieśmiałą, poza tym pragnę praktycznie wyłącznie bliskości i ciepła drugiej osoby - wszystko mieści się w granicach platonizmu. Mówiłem już, że jestem bardziej kobiecy niż męski?

Cytat: "steelie"
Cytuj
Zaleta bycia miłym. Prawda, steelie?

Czemu ja? Czy tylko ja napisałem w uzasadnieniu dla strzału o twojej nieprzeciętnej uprzejmości? Poza tym SE to temat na luzie. Twoja grzeczność nie jest czymś, co śni mi się po nocach. To był tylko żartobliwy przytyk.

Ależ rozumiem, rozumiem. Wspomniałem o Tobie, bo pierwszy mi na myśl przyszedłeś - jakoś tak wryłeś mi się w pamięć. Pamiętam jeszcze mniej więcej tekst Dreada, resztą nie chce mi się głowy zaśmiecać. Rozumiem, że Twój komentarz przy strzale, podobnie jak innych, był żartobliwy, niemniej dotknął czułej struny mojej osobowości (patrz podpis) i nie dziw się, jeśli będę wielokroć do niego nawiązywał. Uprzedzając pytanie: tak, jestem nadwrażliwy.

Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej nocy, zmierzając w kierunku łóżka, bo padam już na pysk ze zmęczenia, a dzisiaj czeka mnie mnóstwo nauki. Jeszcze tylko napiszę "dobranoc" najbliższym znajomym na GG...

Trzymajcie się!
A.

P.S. steelie, jest różnica między błędem ortograficznym a literówką tudzież brakiem kreseczki, ogonka czy czego tam jeszcze w odpowiednim miejscu. Poza tym, nie tylko ateiści nie wierzą w Piekło.

P.P.S. Mikołaju, ja się jakoś licznikiem nie podniecam :P


Klasyka to to, co wszyscy chcieliby przeczytać i czego nikt nie czyta. – Mark Twain

Offline Ryba

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #1461 dnia: Wrzesień 24, 2006, 08:50:04 am »
Panowie, pamietajcie, ze na dzis musi starczyc ta 99 i 100 strona. :x  :p

Offline @

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #1462 dnia: Wrzesień 24, 2006, 08:54:47 am »
Dzień Dobłły! ;)
Zaraz uciekam na rower, ale najpierw wczytałem się w klocka Hachiego i muszę przyznać, że wybaczam Ci jego długość :lol:

PS Hachi - mniej "trudnych" słówek ;)  :roll:  :lol:

Offline Clayman_

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #1463 dnia: Wrzesień 24, 2006, 08:56:48 am »
Cytuj
Jeśli trzymasz się podstawowych zasad kulturalnej rozmowy, nie klniesz, nie obrażasz, nie piszesz beztreściowych jednolinijkowców (joł, spamerzy!)
yo!!!
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Ryba

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #1464 dnia: Wrzesień 24, 2006, 09:16:29 am »
Cytat: "Clayman_"
Cytuj
Jeśli trzymasz się podstawowych zasad kulturalnej rozmowy, nie klniesz, nie obrażasz, nie piszesz beztreściowych jednolinijkowców (joł, spamerzy!)
yo!!!


Czesc jednolinijkowiec. Mysle, ze twoj post nic a nic nie wniosl do rozmowy, wiec nie wiem nawet po co on tu sie pojawil. Inni tak nie robia, wiec ty teztak nie rob.  ;)

Offline Clayman_

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #1465 dnia: Wrzesień 24, 2006, 09:22:16 am »
Cytuj
Mysle, ze twoj post nic a nic nie wniosl do rozmowy,

o
to zupelnie tak jak wiekszosc postow innych osob w tym temacie
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline @

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #1466 dnia: Wrzesień 24, 2006, 09:24:28 am »
To jest tania prowokacja żeby dojść do 100 strony za szybko! :shock:

Offline Ryba

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #1467 dnia: Wrzesień 24, 2006, 09:25:11 am »
Cytat: "Monkey10_PL"
To jest tania prowokacja żeby dojść do 100 strony za szybko! :shock:


Dobra nie piszmy dalej bo bedziemy skazani na gg  :shock:  :shock:

Offline Chemik89

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #1468 dnia: Wrzesień 24, 2006, 09:42:51 am »
gg -GoodGame  8)

aaaa Shool rumbe fajne jest xD

hi all :)

Offline Ryba

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #1469 dnia: Wrzesień 24, 2006, 09:58:06 am »
Cytat: "Chemik89"
gg -GoodGame  8)


Gadu-Gadu  ;)

 

anything