Autor Wątek: Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.  (Przeczytany 96943 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shi

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 27, 2006, 04:12:00 pm »
Cytat: "Dread"
Tym razem nie będę niczego przenosił, odnośnikował i dzielił, bo znów coś zniknie i mnie upieczecie  ;)


Dziękuję, o to mi włąsnie chodziło... Uspokoiłeś mnie...  ;)

Cytuj
"Moja aureola idzie pocztą"  


Oświeć nas!!! :)
ttp://www.koparki.pl/
Wszystko jest dla ludzi...

Offline Dreadorus Maximus

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 27, 2006, 04:19:01 pm »
Cytuj
Oświeć nas!!!

Popytaj chłopaków z komiksu Amerykańskiego ;)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Nikolas

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 27, 2006, 05:36:28 pm »
MOnkey:

ja powiedziałem terier- wyglądałodobnie, a nie znam się na rasach psów, więc wybacz mi tą pomyłkę

ps: witam ryuu.


ps2:szkoła coraz bliżej

ps3: JIHAAAAAAAA!!!!!!

ps4: idę dalej ćwiczyć- samo się nie rozegra....
ogi nie ma nogi : (

Offline Ryba

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 27, 2006, 05:46:17 pm »
Cytat: "Nikolas"

ps4: idę dalej ćwiczyć- samo się nie rozegra....

Cwiczyc co??

Offline Dreadorus Maximus

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 27, 2006, 07:00:12 pm »
Obstawiam to, co ma w podpisie. W końcu ma być sławnym klarnecistą.

Ja się dzisiaj obijałem przez dzień cały. Przeszedłem parę plansz w starusieńkiego Mytha (wszystkie częsci gry + dodatki za 22 złote? Toż to darmocha, skandalem było nie kupić) i posłuchałem sobie starych płyt Armii. Nostalgia mnie dizś bierze.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Nikolas

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 27, 2006, 07:04:15 pm »
Cytuj
Obstawiam to, co ma w podpisie. W końcu ma być sławnym klarnecistą.



bingo.


Cytuj
Ja się dzisiaj obijałem przez dzień cały. Przeszedłem parę plansz w starusieńkiego Mytha (wszystkie częsci gry + dodatki za 22 złote? Toż to darmocha, skandalem było nie kupić) i posłuchałem sobie starych płyt Armii. Nostalgia mnie dizś bierze.


ja tak miałem od całego mijającego tygodnia. Dopiero dzisiaj się "trochę" wziełem za siebie.  ;)

ps: JIHAAAAA!!!!!!!!!!!


ps2: mój sens życia powinien powrócić w przyszłym tygodniu  :roll:



EDIT:

DLA MONKEY:

http://images2.fotosik.pl/141/a8a38b1f12c87480.jpg - masz swoje żywioły- starałem się  ;)
ogi nie ma nogi : (

Offline @

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 27, 2006, 08:02:19 pm »
liczyłem na coś eee ambitniejszego :lol:

gość1

  • Gość
Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 27, 2006, 10:07:49 pm »
Człowiek wybywa na jedną noc, prześpi pół dnia, na drugie pół wyłączają prąd, a tyle rzeczy się dzieje =p

Odnośnie liczb: kto zgadnie skąd 39? => A konklawe musi być. Obecnie miałem ochotę na małego flejma w gronie zamkniętym, ale zostałem powstrzymany /tak samo w przypadku topicu o Gothic/ =F Zresztą pare osób się o flame war`a prosi ^^

Offline Miyamoto Hachimaro

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 27, 2006, 10:26:43 pm »
Wykorzytując okazję, witam oficjalnie Ryuu :)

Cytat: "Hunter Killer"
35 to jest tajne forum moderatorskie. Wiecie takie konklawe modów, zbierają się i dyskutują kogo by tu dziś zbanować. :lol:

Żałuję, że nie widzę, co Dread tam wypisuje :lol: Sam jestem modem na stosunkowo poważnym forum Kwasowej Groty, ale to, co wyprawia się w tamtejszej moderatorni, przechodzi ludzkie pojęcie. Dyskusje zaś są lekko... schizofreniczne.

Cytat: "Dreadorus Maximus"
Regularnie przecież banuję :lol:

Może poprosisz o zamianę napisu "ostrzeżenie" na "egzorcyzm", zaś "ban" na "ekskomunika"? ;) To by bardziej do Ciebie pasowało.

Cytat: "Monkey10_PL"
ej nie pamiętam kto napisał że mój pies to terrier, ale za to się ginie...
toć to SZNAUCER! Miniatura w dodatku :p

A mój to kundel i się nie chwalę. Jego matka puściła się z jakimś przybłędą i dzięki temu miałem go za dwie dychy. Dobrze, że na mnie trafił... poprzedni "właściciel" niezbyt kochał zwierzątka.

Cytat: "Ryuu"
Szukam ludzi z Sanoka oraz okolic którzy interesują się mangą oraz anime. Do wspulnego założenia ,,Sanockiego (lub podkarpackiego) Klubu Mangi & Anime".
/Można by było zrobić taki mini konwent;)/

Tak się składa, że mieszkam na Pomorzu, więc na mnie raczej nie licz ;) Niemniej, mój przyjaciel pochodzi z okolic Rzeszowa - spytam się, może wyrazi chęć. Chociaż niczego nie gwarantuję.

Cytat: "Dreadorus Maximus"
Ja się dzisiaj obijałem przez dzień cały. Przeszedłem parę plansz w starusieńkiego Mytha (wszystkie częsci gry + dodatki za 22 złote? Toż to darmocha, skandalem było nie kupić) i posłuchałem sobie starych płyt Armii. Nostalgia mnie dizś bierze.

To Ty w Mytha grasz?... Popatrz, popatrz... Kiedyś nawet dwie części przeszedłem... Płytki i save'y straciłem, ale niedawno kupiłem Antologię. Niestety, wysiadłem na którejś tam misji - trochę mnie już znudziło powtarzanie tego samego co przed kilku laty. Może wkrótce spróbuję z kimś posieciować?... Hmm...

Cytat: "Nikolas"
szkoła coraz bliżej

Zwłaszcza dla Ryby - on już nazajutrz do niej idzie. Nawiasem, wkrótce po rozpoczęciu roku szkolnego powinienem dostać od mojego przyjaciela (pozdrowienia dla Michała!) kolekcję piętnastu płyt DVD z anime. Zaprawdę, mnóstwo czasu będę wtedy miał na ich oglądanie - pierwszy rok w liceum :lol: Ale co tam. I tak się cieszę.

Pozdrawiam serdecznie, życząc wszystkim dobrej nocy i miłego dnia
A.


Klasyka to to, co wszyscy chcieliby przeczytać i czego nikt nie czyta. – Mark Twain

Offline Dreadorus Maximus

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 27, 2006, 10:56:14 pm »
Cytuj
Odnośnie liczb: kto zgadnie skąd 39?

Czy to jest to słynne tajne forum GGK, gdzie każdy użytkownik ma uprawenienia moderatorskie i dlatego ksywki mają zielone, chociaż niczego nie moderują ;) ?

Cytuj
Żałuję, że nie widzę, co Dread tam wypisuje

Nie masz czego żałować. Na tamtym forum jest prawie tak samo jak tutaj - też się wszyscy dziwią i cieszą jak Coen coś napisze :lol: :lol:

Cytuj
To by bardziej do Ciebie pasowało.

Raczej "łam kołem" i "zetnij łeb".

Cytuj
To Ty w Mytha grasz?

Stare dobre czasy. Jak na razie tylko jedynka. Dwójkę kiedyś chciałem odpalić, ale wymagała 32 Mb RAMu. Przejdę jedynkę, potem dwójkę a EW na deser.

Cytuj
pierwszy rok w liceum :lol: Ale co tam. I tak się cieszę.

Ech, pamiętam te czasy. Stare czasy, stare dobre czasy, które nigdy już nie wrócą.
A ja mam niby jeszcze miesiąc, ale już zaczynam się przestawiać na tok nauki. Musze coś pozbierać do magisterki.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

gość1

  • Gość
Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 27, 2006, 11:08:40 pm »
Cytat: "Dreadorus Maximus"
Cytuj
Odnośnie liczb: kto zgadnie skąd 39?

Czy to jest to słynne tajne forum GGK, gdzie każdy użytkownik ma uprawenienia moderatorskie i dlatego ksywki mają zielone, chociaż niczego nie moderują ;) ?


A miałem dopisać, że Ty się nie bawisz =p I nie takie znowu tajne ^^ Z tymi zielonymi ksywkami to jakaś aluzja odnośnie Spidey`a? =>


EDIT:

Cytat: "Dread"
Nie masz czego żałować. Na tamtym forum jest prawie tak samo jak tutaj - też się wszyscy dziwią i cieszą jak Coen coś napisze


Bo na forum modów to w każdym topicu flejma można zrobić i aż mnie korci, żeby coś napisać, tylko, że każdy się później przyczepi =D Zresztą tutaj pisze, bo jest fajna atmosfera i fajni ludzie /tak samo jak na forach GGK prócz paru wyjątków/ ^_^ A na forum modów to z kim mam rozmawiać? Nie dość, że tematy nudne, to jeszcze nudą wieje /chociaż jeden z ostatnich jest ciekawy ^^/. Cieszę się, że się cieszysz i mam nadzieję, że inni też się cieszą, że się cieszymy. Cieszcie się! xD

Offline Miyamoto Hachimaro

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 27, 2006, 11:25:18 pm »
Cytat: "Dreadorus Maximus"
Nie masz czego żałować. Na tamtym forum jest prawie tak samo jak tutaj - też się wszyscy dziwią i cieszą jak Coen coś napisze :lol: :lol:

Hmm, tam (na Smoczym Forum) się dziwią i cieszą, a czasami też denerwują (bo wpadam rzadko), gdy ja coś napiszę... Niestety, coraz bardziej oddalam się od tamtejszej społeczności i chyba będę musiał podać się do dymisji :/ Z drugiej strony, mój nowy stolik jest tak spokojny i czyściutki, że po prostu nie ma czego moderować. Problem w tym, że i wypowiadać się nie sposób - pisze tam co prawda maksimum pięciu userów, ale posty są nieraz dłuższe od moich sławetnych kloców. A roztrząsanie serii Might and Magic (na poziomie dokładniejszym niż tutaj NGE) mało mnie ostatnio pociąga...

Cytat: "Dreadorus Maximus"
Raczej "łam kołem" i "zetnij łeb".

A gdzie spalenie na stosie, panie inkwizytorze? Najlepiej poprzedzone szarpaniem gorącymi (by uniknąć szoku termicznego) kleszczami. To przecież takie wesołe. Nieprawdaż? ;)

Cytat: "Dreadorus Maximus"
Stare dobre czasy. Jak na razie tylko jedynka. Dwójkę kiedyś chciałem odpalić, ale wymagała 32 Mb RAMu. Przejdę jedynkę, potem dwójkę a EW na deser.

Jedynka i dwójka bardzo przyjemne, trójki na razie niewiele próbowałem. Szczególnie sympatycznie jest, gdy nasz Warlock w dwójce powala kulą ognistą kolejną grupę sztywniaków. A gdy pod nimi jest pole minowe, no to już palce lizać. Oczywiście nie dosłownie.

Cytat: "Dreadorus Maximus"
Ech, pamiętam te czasy. Stare czasy, stare dobre czasy, które nigdy już nie wrócą.

Melancholia? Znowu? Trzeba z żywymi naprzód iść itd. Niemniej, z moich dotychczasowych obserwacji wynika, że liceum faktycznie jest jednym z milszych okresów w życiu człowieka. Szczerze mówiąc, cieszę się (i to nawet bardzo), że wreszcie rozpocznę w nim naukę. Tym bardziej, że zostawiam za sobą gimnazjum, będące bodaj najgorszym etapem mojej edukacji i nieustannym polem bitwy pomiędzy mną (czasem ze wsparciem rodziców) a uczniami, nauczycielami i dyrekcją.

Cytat: "Dreadorus Maximus"
A ja mam niby jeszcze miesiąc, ale już zaczynam się przestawiać na tok nauki. Musze coś pozbierać do magisterki.

Słusznie, słusznie. Jak się chce osiągnąć dobre wyniki, to zawsze warto popracować w wakacje. Wiem coś o tym. Prawie zawsze obijałem się przez te dwa miesiące, a potem w roku szkolnym musiałem zapierdzielać jak dziki osioł :lol:

Okay, mleko się już chyba zagrzało... Więc mykam się czegoś napić. Wracam później, bo wykończony raczej jestem. Raz jeszcze - dobranoc wszystkim.

Pozdrawiam serdecznie
A.


Klasyka to to, co wszyscy chcieliby przeczytać i czego nikt nie czyta. – Mark Twain

Offline Dreadorus Maximus

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 27, 2006, 11:37:50 pm »
Cytuj
A miałem dopisać, że Ty się nie bawisz

Nie muszę. Ja mam pełnoprawnie zieloną ksywę.

Cytuj
Z tymi zielonymi ksywkami to jakaś aluzja odnośnie Spidey`a? =>

Miedzy innymi. Jak jakiegoś złowię to też podam do raportu ;)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

gość1

  • Gość
Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 27, 2006, 11:40:51 pm »
Akurat edytowałem posta, jak się dopisałeś ^^.

Cytat: "Dread"
Cytuj
A miałem dopisać, że Ty się nie bawisz

Nie muszę. Ja mam pełnoprawnie zieloną ksywę.


Ja też! ^^ I jestem z tego dumny! =D


Cytat: "Dread"
Cytuj
Z tymi zielonymi ksywkami to jakaś aluzja odnośnie Spidey`a? =>

Miedzy innymi. Jak jakiegoś złowię to też podam do raportu ;)


Planujesz jakiegoś bana a`la Spidey? => Dla kogo? =D

Offline Dreadorus Maximus

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 27, 2006, 11:56:49 pm »
Zielonych poza mną, Grzybem, Tobą, Norsem i raz jeden Solem raczej tu nie zauważyłem. Echhh, co za czasy, nie ma kogo banować...

Acha, jak obstawiacie, czy Anfan wytrzyma w swym postanowieniu i się nawróci? ;)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

 

anything