Autor Wątek: Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.  (Przeczytany 96942 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dreadorus Maximus

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 29, 2006, 09:18:41 am »
Raseku, ja nie przytulę, może pogłaskać jak zwykle <głask, głask> ;)

Wilku, spróbuj umieścić avatara na zewnątrz forum i daj odnośnik. To nie obciąża Gildii i się nie czepia o nieprzepisowy rozmiar. Bo rozmiar został ograniczony tylko po to, żeby nie zapchać serwera gildiowego. U mnie co prawda coś nie chce działać, ale jak próbowaliśmy kiedys z Pacoolem, to dało radę.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline flowingwater

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 29, 2006, 09:22:40 am »
zewnętrzne linki też nie działają, gdy rozmiar większy niż 8 czy jak tam jest...

Offline @

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 29, 2006, 09:51:53 am »
Fajny kot-zabójca :lol:

Edit
Pada deszcz więc idę pomoknąć :o

Offline Shi

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 29, 2006, 01:03:33 pm »
Sporo osób pokazuje swoje zwierzaki... Może chcecie zobaczyć mojego królika? :p

Hachi
Zuzia jest śliczna! Bardzo lubię koty, ale chociaż przepadam za rudymi, do czarnych też mam sentyment... :)

Raseku
Głowa do góry, po każdej burzy musi wyjść słoneczko!!! Trzymaj się, jesteśmy z Tobą!!!

Qrcze, a tak w sumie, to sama powinnam się do tego zastosować, ale jak wiadomo najtrudniej się słucha swoich własnych rad...

Z aktualności:
Postanowiłam zrealizować swoje marzenia. Jutro albo dzisiaj idę nabyć skarbonkę i będę odkładać co miesiąc trochę grosza na koparkę. Za 30 lat może sobie kupię przy pomyslnych wiatrach, hihihihi...
Chyba łatwiej byłoby się zatrudnić jako operator...  ;)
ttp://www.koparki.pl/
Wszystko jest dla ludzi...

Offline NawIbo

Parę pytań od nowego.
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 29, 2006, 03:03:27 pm »
Przesunięte do działu powitań

Witam. Jako że dopiero co wstąpiłem do forum (choć czytam je dość regularnie) mam parę pytań. Oglądam anime od dobrych paru lat czasem z większymi lub mniejszymi przerwami i powoli kończą mi się tytuły.
Ostatnio zaczołem oglądać Bleach, jest OK. (nawet bardzo) choć liczba odcinków mnie powoli przeraża (choć lubię te postaci i klimat wiec jakoś specjalnie nie narzekam, może ktoś wie ile ich będzie?) ale czy mogli byście podać jakieś tytuły w tym stylu (sporo walki, heroiczne akcje jak w odcinku gdzie Ichigo ratuje Rukie itp.)

Moi faworyci jeżeli chodzi o anime to Berserk, FMA, Trigun no i teraz Bleach wiec pod tym kontem także możecie mi doradzać.

Sprawa druga, czy znacie (no na pewno znacie ; ) ) jakieś ładnie animowane hentaie? może cos w stylu Front Innocent albo G Spot Express.

P.S. Pewnie takie porady zdarzają się co parę postów ale liczę na waszą wyrozumiałość i pomoc.

grzybek

  • Gość
Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 29, 2006, 04:37:53 pm »
Jak Berserk to moze i Bastard ?

Ladne animowane hentai'e ? Anfan by wiedzial :)

pozdrawiam
Grzybek

Offline Ryba

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 29, 2006, 04:44:19 pm »
Jest! Wkoncu!! Koniec przerywajacego neta!! Dzis byl technik i juz wszystko dziala.  8)  :lol:

Offline misio141

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 29, 2006, 05:15:08 pm »
jedynym hentaiem który obejrzałem był "Black Bible", wszystkie inne wyłączałem po pierwszej minucie. Animacja jest tam bardzo ładna i nawet ma fabułe (co sie nieczęsto zdaża w tego typu produkcjach).
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Dreadorus Maximus

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 29, 2006, 06:22:58 pm »
Cytuj
Postanowiłam zrealizować swoje marzenia.

Witaj w klubie. Ja odkładam na Hondę CBR, albo Suzuki GSX. Mi wyjdzie szybciej niż 30 lat, bo o ile mnie nie zwolnią wcześniej, to od lutego będę miał umowę na czas nieokreślony i kredyt będę mógł wziąć.

Zaraz, ja i kredyt? Na mnie? Jaki ja stary jestem...

Cytuj
Głowa do góry, po każdej burzy musi wyjść słoneczko!!! Trzymaj się, jesteśmy z Tobą!!!
Qrcze, a tak w sumie, to sama powinnam się do tego zastosować, ale jak wiadomo najtrudniej się słucha swoich własnych rad...

Ja mam dobrą radę, którą dała mi moja koleżanka, dzięki czemu wylizałem się z deprechyi stałem się takim Dreadem jakim jestem teraz. Ale nie przytoczę, bo zawiera niecenzuralne słowo.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline raseku

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 29, 2006, 06:41:31 pm »
Shi spełniaj marzenia spełniaj  kiedys musi sie udać!

Dread Za nieprzytulenie rządam pomachania mi jak bede jechac do Żabojadowa, mój autobus jedzie przez Wrocław, więc domagam sie tym bardziej :)

a i prosze o złotą myśl na PW moze i mi pomoze

Offline Dreadorus Maximus

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 29, 2006, 07:13:43 pm »
Cytuj
Dread  Za nieprzytulenie....

Nie przytulam. Katem jestem. Wybacz.

Cytuj
rządam pomachania mi jak bede jechac do Żabojadowa, mój autobus jedzie przez Wrocław, więc domagam sie tym bardziej

Z międzylądowaniem? Bo jeśli tak to nawet z kwiatkiem stanę*.

Cytuj
a i prosze o złotą myśl na PW moze i mi pomoze

Ostrzegam, że będzie strasznie banalne.

*o ile nie będę w pracy, albo nie bedzie to noc ciemna**

** co to jest Noc Ciemna, kto wie? Jak ktoś zgadnie bez googlowania to ma ode mnie wiekopomny szacun.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Nikolas

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 29, 2006, 07:41:23 pm »
Miyamoto Hachimaro:


Masz super kota, moja babcia ma zupełnie takiego samego ( czarna sierść, takie same oczy )


Aktualności:
0% białego chleba, 0% słodyczy-kocham mojego ojca.
2. dzisiaj byłem z Matką w galeri, żeby sobie kupić koszule na rozp. roku. I w pewnym momencie zauważyłem dzieciaka ( dałbym mu ok. 6 lat) który udawał że liże różne intymne części ciała Kobiety-Manekina w samej bieliźnie. Skończył gdy go rodzice odciągneli siłą. Do czego ten świat zmierza  :roll:  ;)



HOAH!



Nikolas
ogi nie ma nogi : (

Offline @

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 29, 2006, 08:14:37 pm »
Nie fajnie...
Jakaś pała w radiu wrzuciłą techno... net się przylagował [pewnie zmiana IP w sieci], a na dodatek jest mi zimno!
Aktualnie słucham tego co się nagrało z radia wcześniej :
Coldplay: Trouble - bardzo podoba mi się pianio :p

A tak ogólnie:  :cry:

Offline Dreadorus Maximus

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 29, 2006, 08:25:20 pm »
Cytuj
A tak ogólnie:  :cry:

A tam narzekasz. Mi dziąsło napuchło do rozmiarów melona a wizyta u dentysty na piątek dopiero. Jak na razie leczę piwem ;)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

gość1

  • Gość
Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 29, 2006, 08:26:51 pm »
Cytat: "Dread"
A tam narzekasz. Mi dziąsło napuchło do rozmiarów melona a wizyta u dentysty na piątek dopiero. Jak na razie leczę piwem ;)


Czytaj: Dread stosuje znieczulenie miejscowe to czasu usunięcia ^_-