Autor Wątek: Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.  (Przeczytany 96947 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline @

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 26, 2006, 10:37:35 pm »
Ok, trza by z psem wyjść... tak żeby nikomu się nie nudziło jak mnie nie będzie przez te 10 min to dam jego fotę :o
Crespo, albo fryc, :P

Offline Nikolas

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 26, 2006, 10:40:29 pm »
fota nie działa.
ogi nie ma nogi : (

Offline @

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 26, 2006, 10:42:44 pm »
już działa... :lol: pomyliłem się w linku o jeden /

Offline Nikolas

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 26, 2006, 10:56:18 pm »
fajny taki malusi terierek- ale ja wolę koty...
ogi nie ma nogi : (

Offline Dreadorus Maximus

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 26, 2006, 11:22:00 pm »
Najlepsze było to:
Cytuj
ja nazywam się mikołaj....sławny Mikołaj Mlonek z warszawy


Szacun za "sławnego"! :lol:

Cytuj
?e... narazie forum się zawiesza przy 100 stronach

Nie forum się zawiesza, tylko pomyśl sobie, jak chcesz wyświetlić wszystkie posty z tematu na jednej stronie w jednym okienku. To chce robić phpbb, gdy daję na przykład "podziel temat". Ja tego nie robię ze względu na samo forum, tylko ze względu na mój Panel Kontrolny Moderacji ;)

Nadal nikt nie zareagował na Prawdziwie Święte Liczby 14 i 53. Kto zgadnie co to takiego? (co to 23 wiedzieć nie musicie, a co to 35 wiedzieć nie możecie)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Krova

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 27, 2006, 12:03:08 am »
Nikoooolaaaas... gdybym to był ja na Twoim miejscu, to...(siedziałem ze 3 minuty i myślałem nad tym, czy napisać to, co miałem zamiar napisać, ale Dread by mnie upomniał. Bądź co bądź chodziło o dziewczę, które do Ciebie napisało). Te myśli przez to że zasysam i oglądam Green Green - głupie, ale sympatyczne  :D


 14 - tyle lat miałem 2 lata temu.
 53 - tyle lat będę miał za 37 lat  :)  Proste!

===============
 EDIT
===============
 Kto oglądał "Black Cat"? Fajne? Warte ścią...kupna? Bo tak już raz medytowałem nad tą serią wart oczy niewarto a o dziwo w necie recek jak na lekarstwo...
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Miyamoto Hachimaro

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 27, 2006, 03:12:43 am »
Cytat: "Nikolas"
chodzi ci o moje zachowanie?....to ona zaczęła tą dziwną konwersację, więc te prawa przysługują mi, a nie jej XD

Niemniej, szacunek należy się każdemu. Faktycznie źle to rozegrałeś. Sorry za szczerość, ale mogłeś być odrobinkę milszy ;)

Cytat: "Monkey10_PL"
Ok, trza by z psem wyjść... tak żeby nikomu się nie nudziło jak mnie nie będzie przez te 10 min to dam jego fotę :o

Faktycznie, milusi piesek. Jak będzie mi się chciało (a raczej nie zapomnę), to może dam jutro zdjęcie mojego kundelka. Albo lepiej kotki - chodzi teraz o, z taaakim brzuchem. A raczej leży. Oczywiście, na moim łóżku.

Cytat: "Dreadorus Maximus"
Ja tego nie robię ze względu na samo forum, tylko ze względu na mój Panel Kontrolny Moderacji ;)

Innymi słowy, jest to podejście typu "bo tak mi wygodniej". I słusznie.

Cytat: "Dreadorus Maximus"
Nadal nikt nie zareagował na Prawdziwie Święte Liczby 14 i 53. Kto zgadnie co to takiego? (co to 23 wiedzieć nie musicie, a co to 35 wiedzieć nie możecie)

Hmm, czternastka kojarzy mi się przede wszystkim z dwukrotnością liczby doskonałej, czyli siódemki. Poza tym w pokoleniach na początku Mateusza jest trzy razy wymieniona. Do tego dochodzi jeszcze wesołe piętnaste stulecie (czyli lata 1401-1500), obfitujące w takie ciekawostki, jak znany bimrownikom rok 1410 oraz odkrycie Ameryki przez Kolumba w 1492, jak również rok 1914, ważny z historycznego (rozpętanie pierwszej wojny) i religijnego (koniec Czasów Pogan wg rewelacji Russela) punktu widzenia.

Pięćdziesiątka trójka od razu przywodzi mi na myśl rok 1953, kiedy to stary Józek nareszcie wyciągnął kopyta. Natomiast w połączeniu z czternastką daje... 1453, czyli datę zdobycia Konstantynopola przez Turków (koniec średniowiecza). Sumy cyfr nie są jakieś szczególne (pięć, osiem i trzynaście), więc nie patrzę na nie. Jednakże, być może któryś z moich strzałów okazał się jednak celny?

Pozdrawiam serdecznie
A.

P.S. Raz jeszcze - dobranoc wszystkim. Jestem wykończony, a wstać trza o dziewiątej. Nie wiem, jak to przeżyję, ale spróbuję. Trzymajcie się i wytrzymajcie jakoś beze mnie. Pojawię się zapewne dopiero pod wieczór, ewentualnie na chwilkę z samego rana. Miłego dnia życzę.

P.P.S. Mućka, jeśli jeszcze tej strony nie sprawdzałeś, to masz tutaj trochę informacji. Oceny nawet w miarę, ja bym się bliżej przyjrzał, o ile oczywiście miałbym czas. Możesz zawsze obejrzeć jakiś AMV, jak się spoilerów nie boisz. Albo "kupić" na próbę jeden odcinek.


Klasyka to to, co wszyscy chcieliby przeczytać i czego nikt nie czyta. – Mark Twain

Offline Ryba

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 27, 2006, 08:00:41 am »
Monkey fajny piesek :) Witam wszystkich w nowym temacie, siebie tez witam  :p , uciekliscie mi z temetem i nie wiem o co pyka, ale was nadgonie  :lol:  8)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 27, 2006, 09:09:33 am »
Cytat: "Krova"

 Kto oglądał "Black Cat"? Fajne? Warte ścią...kupna? Bo tak już raz medytowałem nad tą serią wart oczy niewarto a o dziwo w necie recek jak na lekarstwo...


Nie warto. Manga o niebo lepsza.

Offline Dreadorus Maximus

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 27, 2006, 09:38:09 am »
Cytuj
14 - tyle lat miałem 2 lata temu.
53 - tyle lat będę miał za 37 lat

Oraz post Hachiego, którego cytować nie będę...

Niet, nie trafiliście. 14 i 53 to święte liczby Gildii Mangi i Anime. Czternastka jest od MiA, a 53 od Evangeliona.
http://www.forum.gildia.pl/viewforum.php?f=14
i
http://www.forum.gildia.pl/viewforum.php?f=53

Na dwadzieścia trzy swego czasu byłem codziennie, obecnie mam lekki zastój. A co to forum 35 to wam nie powiem ;)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Ryba

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 27, 2006, 10:03:49 am »
Cytat: "Dreadorus Maximus"
A co to forum 35 to wam nie powiem ;)


Cytat: "Informacja po wpisaniu tego"
Wybrane przez Ciebie forum nie istnieje


Hmm czy to jest to ukryte forum??

Offline Hunter Killer

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 27, 2006, 10:35:06 am »
35 to jest tajne forum moderatorskie. Wiecie takie konklawe modów, zbierają się i dyskutują kogo by tu dziś zbanować. :lol:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Ryba

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 27, 2006, 10:49:48 am »
Cytat: "Hunter Killer"
35 to jest tajne forum moderatorskie. Wiecie takie konklawe modów, zbierają się i dyskutują kogo by tu dziś zbanować. :lol:


Tak myslalem. He he.

Offline Dreadorus Maximus

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 27, 2006, 10:50:36 am »
Buehehehehehehe*



*śmiech diaboliczny.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Ryba

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 27, 2006, 10:58:14 am »
Cytat: "Dreadorus Maximus"
Buehehehehehehe*



*śmiech diaboliczny.


Mamy diabla  :shock:  :shock: