Autor Wątek: Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.  (Przeczytany 96944 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dreadorus Maximus

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 27, 2006, 12:05:54 pm »
Cytuj
Mamy diabla

Raczej pogromcę diabłów. Rangi mojej nie widziałeś? ;)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Ryba

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 27, 2006, 12:10:31 pm »
Cytat: "Dreadorus Maximus"
Cytuj
Mamy diabla

Raczej pogromcę diabłów. Rangi mojej nie widziałeś? ;)


A co to znaczy pogromco?? (Powinno byc pogromco duchow, kiedys byl taki film  ;) )

Offline Dreadorus Maximus

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 27, 2006, 12:19:39 pm »
Egzorcysta. Samo akuma oznacza demona albo diabła.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Ryba

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 27, 2006, 12:26:51 pm »
Cytat: "Dreadorus Maximus"
Egzorcysta. Samo akuma oznacza demona albo diabła.


 :shock:  :shock: Mamy egzorcyste  :shock:  :shock: Oddal od nas diablow  :lol:  8)

Offline Dreadorus Maximus

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 27, 2006, 12:43:36 pm »
Regularnie przecież banuję :lol:
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline @

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 27, 2006, 12:58:22 pm »
ej nie pamiętam kto napisał że mój pies to terrier, ale za to się ginie...
toć to SZNAUCER! Miniatura w dodatku :p

A egzorcysta to pasuje do Dreada  :lol:

Offline Ryuu

Poszukuje ludzi...
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 27, 2006, 01:22:02 pm »
Szukam ludzi z Sanoka oraz okolic którzy interesują się mangą oraz anime. Do wspulnego założenia ,,Sanockiego (lub podkarpackiego) Klubu Mangi & Anime".
/Można by było zrobić taki mini konwent;)/
ajleprze moim skromnym zdaniem:
-Chrono Cross
-Gto
-Green green
-Midori no hibi
Konwenty na których byłem:
-YUKARIcon

Offline Ryba

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 27, 2006, 01:45:35 pm »
YY to nie dzial ogloszen  :?  :?  Jak chciales sie przywitac to witam  :lol:  8)

Offline Dreadorus Maximus

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 27, 2006, 01:53:18 pm »
Cytuj
YY to nie dzial ogloszen Jak chciales sie przywitac to witam

Ja tu przeniosłem tego posta. Lepsze miejsce, niż tworzenie nowego tematu. Kolega szuka ludzi, więc chce ich poznawać. A jak poznawać się to tuatj oczywiscie ;).
Miłego pobytu w naszym gronie, Ryuu :)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Shi

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 27, 2006, 03:05:06 pm »
Więc zaczynamy wszystko od początku...  :) Mam nadzieję jednak, że nie stanie się nic złego z tym tematem aktualnie zamkniętym, który teraz kontynuujemy i potomnośc jeszcze będzie miała szansę go poczytać...  ;)

Witam Ryuu :)

Wrócę jeszcze na chwilę do muzyki... O koncercie Loreeny w Polsce nawet nie myślałam, podobnie jak do niedawna o koncercie Duranów  :p , a teraz miotam sie na prawo i na lewo, żeby pojechać 23 września do Warszawy... W sumie to już nad tym pracuję intensywnie...

Hachi
Fajnie, że spodobały Ci się txty DD, mam nadzieję, że z muzyką też tak będzie, chcoć trzeba przyznać, że w początkowej fazie byli dość komercyjni, teraz zresztą też, niemniej mieli swój dobry okres w latach 90... :)

Co do zainteresowań wrzechstronnych to podzielam po części Twoje zdanie, aczkolwiek fajnie być dobrym w jakiejś wyspecjalizowanej dziedzinie. Ja robiłam wszystko, ale nigdy niczemu się nie poświęciłam w całości. Zazwyczaj jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego...

Wilk
Fajnie, że podzielasz moje zdanie...  ;) Sporo osób rozczarowało się pierwszą płytą Comy, na szczęście tą drugą jakoś się usprawiedliwili...  :)


W ogóle to jutro do pracy i bardzo mi się nie chce...  :x Mam dośc dużo do zrobienia, a weekend mi tak szybko przeleciał... Miałam jechać na działkę, ale nie wyszło i w rezultacie szlajałam się po nocach po osiedlu i rozwiązywałam problemy znajomych... Jaka ja jestem dobra!!!  ;)
ttp://www.koparki.pl/
Wszystko jest dla ludzi...

Offline Hunter Killer

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 27, 2006, 03:05:07 pm »
Witamy Ryuu.
Co do MiA to większych maniaków nie znajdziesz poza tym forum.;)
Miłego słania postów i powodzenia w zakładaniu klubu.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline @

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 27, 2006, 03:07:00 pm »
Maniacy do dopiero są na forum NGE, co nie Dread? :lol:

Offline Dreadorus Maximus

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 27, 2006, 03:17:27 pm »
Cytuj
Maniacy do dopiero są na forum NGE, co nie Dread?

Ależ skąd, to jakieś podłe insynuacje :lol:

Cytuj
i potomnośc jeszcze będzie miała szansę go poczytać...

Tym razem nie będę niczego przenosił, odnośnikował i dzielił, bo znów coś zniknie i mnie upieczecie ;)

Cytuj
Jaka ja jestem dobra!!!

"Moja aureola idzie pocztą" :)
skąd to cytat?

Co do muzyki, to własnie załatwiłem sobie "Ultima Thule" Armii. Łezka się w oku kręci, kiedyś to się ich słuchało non stop.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Ryba

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 27, 2006, 03:28:41 pm »
No to ja tez oficjalnie witam Ryuu, i przepraszam za takie niemile przywitanie  :cry:

Offline @

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 27, 2006, 03:40:00 pm »
ej ludziska, wiem że tutaj są osoby potrafiące coś namalować/narysować...
Potrzebuje obrazka 128x128 pikseli prezentującego 4 żywioły - wode, ogień, powietrze, ziemię. Jak ktoś mógłby zrobić coś takiego to było by bardzo miło...
Potrzebuję tego do map previev [Warcraft III], oczywiście, ksywka zostanie wymieniona w twórcach :p
To by było na tyle z ogłoszeń drobnych, a co do muzyki, lece z radia Headshot [metal] i leci aktualnie:

/me is listening to (Red Hot Chili Peppers - The Zephyr Song) at (Headshot Radio: HEADShot - Od Graczy Dla Graczy) using Screamer Radio v0.3.8

 

anything