Autor Wątek: Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.  (Przeczytany 96952 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gość1

  • Gość
Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 28, 2006, 08:37:19 pm »
Cytat: "Frey Ikari"
Uszkodził mnie się cały folder Cookies i teraz cały czas wyskakuje mi komunikat o tym z porada bym potraktował go CHKDSK...


Spróbuj zmienić przglądarke, może pomoże.

Offline Frey Ikari

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 28, 2006, 08:48:26 pm »
Cytuj
Spróbuj zmienić przglądarke, może pomoże.

Raczej nie bo EasyCleaner też sobie nie radzi. Uszkodzony sektor i tyle.

Offline Ryba

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 28, 2006, 08:50:44 pm »
Jaka uzywasz przegladarke??  :?

Offline Miyamoto Hachimaro

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 28, 2006, 08:59:24 pm »
(przez cholerny imageshack post ten mogę wysłać dopiero prawie godzinę po napisaniu >_<' proszę, jeśli możecie, potraktujcie go, jakby znajdował się pod ostatnią wiadomością Nikolasa... z góry dziękuję...)

Ja tam nastrój typu niech-mnie-ktoś-przytuli mam niemal na okrągło od jakichś czterech lat. Teraz jest trochę lepiej, choć wciąż czasami wpadam w melancholię. Niemniej, zwykle wystarczy mi wypisanie się (taa, wierszokletą jestem :lol: ) i rozmowa z przyjacielem (zwłaszcza z Maćkiem, pozdrawiam ^_^ ). Niestety, o przytulaniu mowy nie ma, bo niektórzy spośród przyjaciół są za daleko, a inni reagują na czułości uderzeniem mnie w głowę i słowami "spadaj, pedale!". Cóż, różni ludzie, różne potrzeby ;)

Pozdrawiam serdecznie, przytulając każdego, kto nie oponuje
A.

P.S. Jakby kogoś to interesowało, poniżej podaję linki do (dość starych już) zdjęć mojej kotki Zuzi. Trzeba przyznać, że jest średnio fotogeniczna - w rzeczywistości jest dużo ładniejsza, zwłaszcza teraz, gdy chodzi z taaakim brzuchem :D Niemniej, chyba nie ma nic przeciwko chwaleniu się nią, więc oto ona - w trzech wersjach:

Śpiąca i urocza jak zwykle.
Przeciągająca się, ze ślicznymi oczkami i wywalonym jęzorkiem.
Dbająca o higienę ^_^


Klasyka to to, co wszyscy chcieliby przeczytać i czego nikt nie czyta. – Mark Twain

Offline Ryba

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 28, 2006, 09:02:59 pm »
Tee oczy na drugie fotce sa zabojcze  :shock:  :shock:

***

  • Gość
Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 28, 2006, 09:36:05 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"
przytulam ciepło

raseku uważaj, z takimi wilkami to nigdy nic nie wiadomo ;) Chodzi taki po lesie, jakąś wściekliznę złapie... :p

Offline raseku

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 28, 2006, 09:38:51 pm »
dziekuje wszystkim

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 28, 2006, 09:40:03 pm »
Cytat: "Norsefir"
Cytat: "Wilk Stepowy"
przytulam ciepło

raseku uważaj, z takimi wilkami to nigdy nic nie wiadomo ;) Chodzi taki po lesie, jakąś wściekliznę złapie... :p


lepiej mi powiedz, gadzie w wampirzej skórze, czym tu zmniejszyć avka do akceptowanej na forum wagi, zamiast się wyzłośliwiać :p Bo jak robię avka w PSie to ni jak mi mniejszy od 16kb nie wychodzi ><

Offline raseku

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 28, 2006, 09:43:01 pm »
Cytat: "Norsefir"

raseku uważaj, z takimi wilkami to nigdy nic nie wiadomo ;) Chodzi taki po lesie, jakąś wściekliznę złapie... :p


szczerze mówiąc to jestem jak najbardziej za wscieklizną ,nawet rozszarpaniem  :cry:

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 28, 2006, 09:50:06 pm »
Cytat: "raseku"
Cytat: "Norsefir"

raseku uważaj, z takimi wilkami to nigdy nic nie wiadomo ;) Chodzi taki po lesie, jakąś wściekliznę złapie... :p


szczerze mówiąc to jestem jak najbardziej za wscieklizną ,nawet rozszarpaniem  :cry:


Czuję się nieswojo >< Takich życzeń to ja nie spełnię...

raseku, chyba pora nauczyć się zdrowego egoizmu. Wiem, że jest ciężko, ale postaraj się wykorzystać wolność jaką teraz masz. I najnormalniej myśl o sobie.

Offline raseku

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 28, 2006, 10:12:30 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"

raseku, chyba pora nauczyć się zdrowego egoizmu. Wiem, że jest ciężko, ale postaraj się wykorzystać wolność jaką teraz masz. I najnormalniej myśl o sobie.


Troche głupio być wolnym "z przymusu".
A o sobie zaczne myślec...jeszcze tylko troche pobecze...

Offline Miyamoto Hachimaro

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 29, 2006, 02:09:34 am »
Nie wiem za bardzo, o co chodzi, ale uniwersjalne rady mogę podać. Wypłacz się (najlepiej na czyimś ramieniu), wyśpij porządnie, wyżal komuś bliskiemu i zaufanemu i pomyśl, że teraz może być już tylko lepiej. Mi to zawsze pomaga ^_^

Jakby co, ja idę spać, a pojawię się dopiero gdzieś koło... piątej? Po południu, oczywiście. Zakładam, że nie będę musiał odespać tej nocy (muszę wstać o ósmej) i cudowny wiktuał zwany kawą postawi mnie rano na nogi :) Dobranoc wszystkim.

Pozdrawiam serdecznie
A.

P.S. Takie pytanko do znawców, czy Tokyo Babylon jest lekturą obowiązkową przed oglądaniem X? Bo tak się zastanawiam... Słyszałem, że bez oglądania tego pierwszego nie zrozumie się całej fabuły drugiego. Ile w tym prawdy? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.


Klasyka to to, co wszyscy chcieliby przeczytać i czego nikt nie czyta. – Mark Twain

Offline raseku

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 29, 2006, 05:44:27 am »
Strasznie was przepraszam za wczoraj.Pękła mi zyłka samokontroli.
 
HachimaroJa oglądałam X bez Tokyo Babylon i żyje :) jeśli chodzi o anime w fabule połapiesz sie bez problemu bo autorzy zasypią Cie toną retospekcji, tak ze zdążysz sie wgryźć, i przegryźć fabułe nawylot,bez względu na to czy bedziesz sobie tego życzył czy nie :)

Offline Ryba

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 29, 2006, 05:51:06 am »
Wilk Stepowy --> Jezeli zapisujesz avatar w formacie .jpg, to zmien jego jakosc. Powinnien gdzies byc ten suwak, ja nie wiem gdzie, ale pewnie przy zapisie. Nie wiem, bo nie uzywam PS tylko GIMP-a  :p

Offline flowingwater

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :) vol2.
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 29, 2006, 09:03:40 am »
Cytat: "Frey Ikari"

Uszkodził mnie się cały folder Cookies i teraz cały czas wyskakuje mi komunikat o tym z porada bym potraktował go CHKDSK... Tylko że nie mog ebo kiedy chcę to wyskakuje napoisz o braku bezposredniego dostępu do woluminu... Poczekam jak kupię nowy dysk to przeniose sobie pliki i walne niejlepsze lekarstwo na błędy..., format c:  ;)

 a próbowałeś usunąć wszystkie internetowe pliki tymczasowe, może to podziała. Masz IE czy Operę?