trawa

Autor Wątek: aktualne serie  (Przeczytany 3717 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wonap

aktualne serie
« dnia: Sierpień 28, 2006, 04:24:38 pm »
Która według was jest aktualnie najlepsza seria zeszytową na rynku Amerykańskim? moze polecicie cos dobrego bo mam aktualnie dostep do zagranicznych numerow

Offline kingquest

aktualne serie
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 28, 2006, 04:28:13 pm »
Hellblazer, Daredevil, Ex Machina, DMZ, Fables, 100 Bullets, Antoninshing X-Men- dla kazdego coś miłego  ;)

Offline donTomaszek

aktualne serie
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 28, 2006, 04:38:47 pm »
Sprecyzuj czego oczekujesz. Naparzanki, przygody, tajemnicy, horroru, czegos powaznego, lekkiego, humorystycznego. Dla kazdego cos milego 8)
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline wonap

aktualne serie
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 28, 2006, 06:28:02 pm »
interesuja mnie powazne serie, slyszalem ze Vertigo ma sporo dobrych pozycji wiec mozecie cos polecic
no i oczywiscie superbohaterowie rowniez, ostatnio czytalem WEAPON X vol. 2 i bardzo mi to odpowiada
natomiast mialbym pytania o aktualne wydania zwiazane z Batmanem czy warto je nabyc?
no i moze cos jeszcze na temat serii Ultimate z Marvela? ktore polecacie a ktore odradzacie

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
aktualne serie
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 28, 2006, 06:40:00 pm »
Z Batmana polecam obecnie jedynie trzy tytuły: Detective (zamknięte historie detektywistyczne. Niby klimat serialu animowanego z Batmanem, ale o wiele ostrzejsze), Batman (Morrison i jego Batman - bóg miłość z owłosioną klatą piersiową) i Catwoman (dobry poziom). Resztę mozna sobie odpuścić.

Z Utlimate zdecydowanie Ultimates i Spideya (szczególnie Spideya, bo Bendis jest teraz w wspanaiłej formie!). Tak "między dobre a złem" jest UF4, ale bardziej keiruje się w dobrą stornę (scenariusze na 4+). Kompletnym rozczarowaniem ostatnio są jedynie X-Meni.

Z DC natomaist polecam: nową Ligę Sprawiedliwości (numer zerowy bardzo dobry), Green Lanterna Johnsa, Supermana Busieka i 52 (aczkolwiek z tym radzę poczekać do wydania TPB).

Z Marvela? DD Bendisa i Brubakera, Punisher Ennisa, Moon Knight, Civil War, Wolverine, TASM, X-Factor, Spidey Davida, New Avengers, Astonishing X-meni Whedona i Cassadaya

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
aktualne serie
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 28, 2006, 06:48:54 pm »
Cytuj
interesuja mnie powazne serie, slyszalem ze Vertigo ma sporo dobrych pozycji wiec mozecie cos polecic


"Loveless"

Offline wonap

aktualne serie
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 28, 2006, 07:33:57 pm »
a cos ze starszych tytulow? ciekawa oferte posiada sklep
komiksy.hopfer.com.pl duzy wybor starych komiksow jak na Polske no i niskie ceny

Offline Perfect Strangler

aktualne serie
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 29, 2006, 05:14:25 am »
A ja z bieżących dorzucę jeszcze:

1). All Star Superman (Grant Morrison / Frank Quitely) - niestety, obecnie to praktycznie kwartalnik

2). Fell (Warren Ellis / Ben Templesmith) - miły kryminał i zarazem najtańsza seria na rynku :)

Obie mają te przewagę nad większością obecnych serii, że czytając/kupując każdy zeszyt dostajemy kompletną historię, a nie "Part 3 of 12" :)
WW.KOMIKSY.COM - sklep z amerykańskimi komiksami

Offline KoZZ

aktualne serie
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 29, 2006, 08:02:02 am »
Cytat: "Tiall"
"Loveless"
prawie jak Deadwood :lol:
Cytat: "Perfect Strangler"
2). Fell (Warren Ellis / Ben Templesmith) - miły kryminał i zarazem najtańsza seria na rynku :)
bardzo dobry komiks

i jest jeszcze Exterminators (Oliver/T. Moore), jeszcze nie czytałem (czekam...), ale po sieci krąża same dobre opinie tym komiksie.
FOR YOUR CONSIDERATION

Offline Perfect Strangler

aktualne serie
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 29, 2006, 11:33:09 am »
Cytat: "KoZZ"
Exterminators (Oliver/T. Moore), jeszcze nie czytałem (czekam...)

Dzisiaj powinno dojść... ;)
WW.KOMIKSY.COM - sklep z amerykańskimi komiksami

Offline KoZZ

aktualne serie
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 30, 2006, 05:15:33 pm »
Cytat: "Perfect Strangler"
Cytat: "KoZZ"
Exterminators (Oliver/T. Moore), jeszcze nie czytałem (czekam...)

Dzisiaj powinno dojść... ;)
jest, wielki dzięki :D

A komiks jest genialny. Fantastycznie napisany i narysowany, jeden z lepszych jaki ostatnio czytałem. :)
FOR YOUR CONSIDERATION

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Re: aktualne serie
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 02, 2006, 12:02:51 am »
Cytat: "wonap"
Która według was jest aktualnie najlepsza seria zeszytową na rynku Amerykańskim?


DMZ - interesujące, ale to Zee powinna być główną bohaterką :)
Loveless - fajne, choć głównie ze względu na warstwę graficzną
Supermarket, Local - pozycje bardziej dla fanów Wood'a

Natomiast mimo, że lubię Montoyę to jednak bardzo odrzuca mnie od 52. Taki misz masz o wszystkim i o niczym :/