trawa

Autor Wątek: Popularność WH40K  (Przeczytany 10460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wste

Popularność WH40K
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 22, 2003, 08:36:12 pm »
Strzelanie ? ? ? Ornance sa w moim mniemaniu zaaaaa potężne : ) Nie mówiąc, że wiele rozpisek bazuje na jednym rodzaju jednostki. I tyle. Jeszcze jakiś charakter i wystarczy (oczywiście tu przesadzam, ale jest to bardziej niż w WFB widoczne)

wste
edwo słoneczko uderzy
W okno złocistym promykiem,
Budzę się hoży i świeży
Z antypaństwowym okrzykiem.
(...)
Niech się ciężarem tym ze mną
Podzieli któryś z rodaków!
Mój Boże ile tam siedzi
Głupich endeckich pismaków.

Tuwim

Offline MiSiU

Popularność WH40K
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 22, 2003, 09:15:10 pm »
Jasne. Na przykład Lizardy z ośmioma Salamandrami, albo Helfy 4 bolce+4 magów. Stary - chyba nie wiesz o czym mówisz.

Offline SoCiu

Popularność WH40K
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 22, 2003, 09:15:30 pm »
tia chociażby wystawianie 2 X Hive tyrant +2X Carnifeks i rozwal to :(...wcale to nie przegięcie nic a nic...
ww.s.p.glt.pl

Offline Pokpoko

Popularność WH40K
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 22, 2003, 09:20:50 pm »
dwa tyranty i carnifexsy...błagam, bo umre ze śmiechu!.
bierzesz oddział(3) broadside tau i po sprawie(tyrki nie maja inv save, a rail ma twin linked i str 10 ap 1 i 72" zaśięgu, i spróbuj podejść :D )
albo devków z plasmą i laskami. albo swampujesz to 30 grotami, ew strzelasz z bright lance z guidem, albo odwalasz barrage z basiliska...każda armia oprócz max cc zdejmie to w 2 minuty...

Offline SoCiu

Popularność WH40K
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 22, 2003, 09:22:39 pm »
bazilisk ma ap 3 cwaniaku a oni Sv2+....a orkosami to ich uszkodzisz chyba tylko z zzap ganów podwarunkiem że hivy nie będą latać
ww.s.p.glt.pl

Offline Pokpoko

Popularność WH40K
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 22, 2003, 09:36:01 pm »
toc móie, orkosami sie ich swampuje. 30 grotów i nic sie nie ruszy do końca gry(a groty moga go jeszcze zabić, to podstępne dranie...wytrłukły oddzial terminator Wguard!)
co do basiliska,dobra ap 3 to przycwelujesz im z plasmy i lasek...ew.poczekasz aż wejda w zasięg i spuścisz im demolishera :D
tu nie ma tak jak w Batluże kawaleria chaosu overrunuje cała armie przeciwnika...na sposoby są sposoby....

Offline Iberales

Popularność WH40K
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 22, 2003, 10:44:40 pm »
Cytat: "MiSiU"
Jasne. Na przykład Lizardy z ośmioma Salamandrami, albo Helfy 4 bolce+4 magów. Stary - chyba nie wiesz o czym mówisz.


Te armie odchodza do lamusa - nie ma już ośmiu salamander a kazdy głupi jest w stanei sklepać HElfy na magach...
Więc średnio kuma...
Za to w battlu nie ma broni zdolnych jedym pociągnięciem spustu do piachu posłac cały regiment...
i]Pamiętajcie wy o mnie co sił! Co sił!
Choć przemknąłem przed wami jak cień!
Palcie w łaźni, aż kamień się zmienia w pył
Przecież wrócę, gdy zacznie się dzień[/i]

Offline Pokpoko

Popularność WH40K
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 22, 2003, 10:49:07 pm »
ale battl to inny system, inny setting.w tym settingu nie ma czołgów(prawie) i nie ma tyranidów...więc porów...a do diała nie chce mi sie pisać...cdn.

Offline jachu_ka

Popularność WH40K
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 22, 2003, 11:49:30 pm »
Cytat: "Pokpoko"
dwa tyranty i carnifexsy...błagam, bo umre ze śmiechu!.


bez komentarza...

Cytuj
bierzesz oddział(3) broadside tau i po sprawie(tyrki nie maja inv save, a rail ma twin linked i str 10 ap 1 i 72" zaśięgu, i spróbuj podejść :D )


po sprawie bo najdalej w drugiej turze beda mialy w ogrodku ze 20 hormagauntow- i nie zrobia nic, bo grubasy sie schowaja

Cytuj
albo devków z plasmą i laskami.


jw.

Cytuj
albo swampujesz to 30 grotami


buahahahhahahahahahahhahhahahaha... trzydziestu grotow to dwadziescia hormasi wycina w ciagu dwoch tur walki. poza tym chcialbym zobaczyc jak gonisz taka ekipa fruwajacego tyranta.

Cytuj
ew strzelasz z bright lance z guidem


oł dzizas! wbija nam jedna rane!! zostana nam tylko 3!! Hive Mind jest przerazony...

Cytuj
albo odwalasz barrage z basiliska...


... a grubas spokojnie rzuca save na 2+

Cytuj
każda armia oprócz max cc zdejmie to w 2 minuty...


masakrujesz swoja prznikliwoscia, mosci Teoretyku- grales kiedykolwiek z turniejowymi tyrkami?

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline jachu_ka

Popularność WH40K
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 22, 2003, 11:52:27 pm »
Cytat: "SoCiu"
a orkosami to ich uszkodzisz chyba tylko z zzap ganów podwarunkiem że hivy nie będą latać


a nie zapomniales o czyms? o takim pieknym wynalazku co sie nazywa ork Choppa? ;) nagle grubasowi robi sie z sejwa 2+ marne 4+... i bywa wtedy nieciekawie... no chyba ze ma sie 7 tafa jak moje kabany  :twisted:

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline jachu_ka

Popularność WH40K
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 23, 2003, 12:02:00 am »
Cytat: "Pokpoko"
toc móie, orkosami sie ich swampuje. 30 grotów i nic sie nie ruszy do końca gry(a groty moga go jeszcze zabić, to podstępne dranie...wytrłukły oddzial terminator Wguard!)


coraz bardziej mnie zadziwiasz- powiedz mi jak grotsy moga zrobic cokolwiek tyranowi?

Cytuj
aż wejda w zasięg i spuścisz im demolishera :D


wiesz, nie biore tego do siebie, ale chyba uwazasz, ze wszyscy gracze tyrkowi to skonczeni kretyni- zanim grubasy podejda w zasieg demola to on dostanie tyle strzalow z venomek ze bedzie cicho. a nawet jesli nie, to wystrzelisz sobie raz do latajacego tyranta, zadasz mu rane, a w nastepnej turze on sobie spokojnie podleci, wyplaci z blasta/venomki w jakies inne talatajstwo a potem bez pospiechu podrepcze w strone tego czolgasa i zwyczajnie wyrwie mu flaki.

Cytuj
tu nie ma tak jak w Batluże kawaleria chaosu overrunuje cała armie przeciwnika


moja rada: przejedz sie pare razy na turniej. i zagraj choc raz np. z Emanem.
druga rada: jak bedziesz z nim gral i Death Company i Honour Guardzi wpadna do combatu to usiadz sobie i popatrz jak znika cala twoja armia. wlasnie z overruna, ktory tu sie nazywa sweeping advance.

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline MiSiU

Popularność WH40K
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 23, 2003, 12:57:06 am »
Jednym słowem właśnie udowodniłeś, że turniejowe tyrki to przegięcie :D

Offline jachu_ka

Popularność WH40K
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 23, 2003, 07:35:43 am »
jasne ze tak- pod warunkiem ze sa dobrze zlozone i dowodzone. a jak myslisz, dlaczego z Vladderem juz nie gramy tak czesto robalami? to bylo zbyt nudne 8)
inna sprawa, ze jesli o tym mowa to przegietych jest tez sporo innych armii- WS, IW, BA, przeciwko wielu armiom IG:AC czy DE. a ja i tak nie narzekam, bo w ogole nie lubie narzekania ze cos jest przegiete :)

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

RAJ

  • Gość
Popularność WH40K
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 23, 2003, 07:58:23 am »
Cytat: "Vlad_VoytaS"
Gdy weszla 3 edycja Wh40k to ludzie zaczeli w nia grac, wtedy podejrzewam najwiecej osob przestawialo sie na ten system,


Chyba ci sie kolejnosc pomylila.
Po wejsciu III edycji WH40K w Polsce praktycznie umarl.
Mnostwo ludzi od niego odeszlo (ja np. przez 2 lata nie wzialem figurek do reki). I dopiero po pwenym czasie zaczal sie odradzac.

Offline Wardancer

Popularność WH40K
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 23, 2003, 08:07:57 am »
Witam

Nie żebym się czepiał ale tak dla porządku i basilisk i Demolisher maja AP 2.
Podobna dyskusja już tu sie chyba toczyła. Ja osobiście wolę system gdzie jeden szmaciarz z meltą jest w stanie ściągnąć większość napakowanych bohaterów.

Pozdr