Autor Wątek: Yu-Gi-Oh!  (Przeczytany 4981 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline steelie

Yu-Gi-Oh!
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 01, 2006, 09:39:39 pm »
Podejrzewam, że Tommix nie uważa Yu-Gi-Oh za prawdę objawioną. Te dwie sprawy mają zbyt róźną wagę, aby wiara mogłe tu być dobrym przykładem.

Offline reizen

Yu-Gi-Oh!
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 01, 2006, 10:41:26 pm »
Przetrawiłem swoje i wasze posty w tym temacie i niestety muszę swemu sumieniu i wam wszystkim powiedzieć: "przepraszam". Widząc topic "Yu-Gi-Oh" puściły mi wszystkie hamulce i zachowałem sie jak ćwierć-mózgi ork goniący swoją zdobycz. Taka sytuacja nie miała prawa zaistnieć i dlatego jestem zobowiazany wobec siebie, oraz was wszystkich(a w szczególnosci Tommix-a) w jakiś sposób się zrehabilitować.

Otóż moją opinię na temat tego anime(co prawda wyrażoną tak prostacko, że aż mam do siebie żal) już znacie. Należy ono do tych z gatunku Shonen-ai, których moim zdaniem, jedynym zadaniem jest nabicie kabzy autorów łatwą kasą(pochodzącą z licencji sprzedawanej setką firm produkującym chipsy i napoje gazowane). Zawsze można powiedzieć, że to jest zadanie nawet takich anime jak GitS czy NGE(bo przecierz jest :roll: ), ale na Boga... Gainax nie wciska Eva-kapsli do paczek Laysów. No i wrażenia wizualne(to akurat GitS) i fabularne stoją na o niebo wyższym poziomie. Swoją drogą Yu-Gi-Oh jest przeznaczone dla hmm... dzieci, a one potrzebują łatwej i dobrej zabawy więc... więc doszedłem do wniosku, że nie mam najmniejszego prawa czepiać sie "Yugiego" jako serialu. Trudno swoje własne odczucia schowam w kieszeń, a napady złości wywale do kosza i zabiorę sie do ogladania Ewci, a Poke/Digi/Yugi-mony zostawiam dla ludzi do których te anime trafiają.  ;)
size=10]"This body holding me reminds me of my own mortality.
Embrace this moment. Remember. we are eternal.
all this pain is an illusion."
[/size]

Offline Pokpoko

Yu-Gi-Oh!
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 01, 2006, 11:08:11 pm »
Cytuj
Shonen-ai
:shock: ....ło jezusicku, i ktoś to w polsce puscił?

Offline reizen

Yu-Gi-Oh!
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 01, 2006, 11:26:35 pm »
Cytuj
....ło jezusicku, i ktoś to w polsce puscił?

Jakiś błąd? Jakiś błąd? k@#!/%!!! Jeżeli coś przekręciłem, to przepraszam.  ;)
size=10]"This body holding me reminds me of my own mortality.
Embrace this moment. Remember. we are eternal.
all this pain is an illusion."
[/size]

Offline steelie

Yu-Gi-Oh!
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 02, 2006, 12:18:10 am »
Jak najbardziej przekręciłeś. Shounen-ai to mangi i anime o gejowskiej miłości, tyle że bez scen erotycznych. A tobie chodziło raczej o shounen.
No, chyba że z tego jednego odcinka nie udalo mi się wywnioskować, o czym ta seria naprawdę jest i w innych pojawiają się wątki, hmmm, romansowe ;)

Offline reizen

Yu-Gi-Oh!
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 02, 2006, 12:26:40 am »
Cholercia... wychodzi na to, że lepiej pisać posty krótsze o trzy znaki. :lol:
size=10]"This body holding me reminds me of my own mortality.
Embrace this moment. Remember. we are eternal.
all this pain is an illusion."
[/size]

Offline Tommix95

Yu-Gi-Oh!
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 02, 2006, 06:37:04 pm »
Cytat: "reizen"
Cholercia... wychodzi na to, że lepiej pisać posty krótsze o trzy znaki. :lol:

Wiedziałem, że tego nie zrozumiesz. Jak widać nie przeczytałeś mojego posta dokładnie.

Zacytuje Ci go
Cytat: "Tommix95"
Szkoda, że w polsce pokazali tylko pierwszą serie więc wiekszość z was kto nie oglądała Yugiego na RTL 2 może mieć o nim wybrakowane zdanie.


Jeśli widziałeś tylko kilka odcinków, najsłabszej pierwszej cześci, to się lepiej nie wypowiadaj.

Offline reizen

Yu-Gi-Oh!
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 02, 2006, 07:47:21 pm »
Cytuj
Jeśli widziałeś tylko kilka odcinków, najsłabszej pierwszej cześci, to się lepiej nie wypowiadaj.


Anime ogladałem na RTL II i to raczej kilka ostatnich odcinków. ;)

Cytuj
Cytuj
Cholercia... wychodzi na to, że lepiej pisać posty krótsze o trzy znaki.

Wiedziałem, że tego nie zrozumiesz. Jak widać nie przeczytałeś mojego posta dokładnie.


Nie rozumiem o co ci chodzi źą. :lol:
size=10]"This body holding me reminds me of my own mortality.
Embrace this moment. Remember. we are eternal.
all this pain is an illusion."
[/size]

Offline Ryuu

Yu-Gi-Oh!
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 02, 2006, 08:35:06 pm »
Moim zdaniem to anime nie jest za dobre, poprostu nielubie takich anime.

Są gusta i guściki!
ajleprze moim skromnym zdaniem:
-Chrono Cross
-Gto
-Green green
-Midori no hibi
Konwenty na których byłem:
-YUKARIcon

Offline Tommix95

Yu-Gi-Oh!
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 03, 2006, 08:20:39 am »
Cytuj
Anime ogladałem na RTL II i to raczej kilka ostatnich odcinków. ;)


Jak oglądałeś kilka ostatnich odcinków to raczej ci sie zdanie nie poprawi. Jak byś obejrzał całą serie to byś zmienił swoją opinię.  :D

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Yu-Gi-Oh!
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 03, 2006, 08:42:52 am »
Wątpię, by oglądnięcie całości zmieniło moje odczucie odnosnie kreski, opowiadanej historii i bohaterów. Może jakbym miał 10 lat mniej to myślałbym inaczej, ale teraz najnormalniej to anime mi się nie podoba.

Offline Tommix95

Yu-Gi-Oh!
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 04, 2006, 02:49:08 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"
Wątpię, by oglądnięcie całości zmieniło moje odczucie odnosnie kreski, opowiadanej historii i bohaterów. Może jakbym miał 10 lat mniej to myślałbym inaczej, ale teraz najnormalniej to anime mi się nie podoba.


No to chyba mogłem załozyć temat pisząc na końcu że jest dla dzieci(poniżej 10 lat).  :lol: