trawa

Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze  (Przeczytany 139402 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Robweiller

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 640
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pan Pirat
    • Kolorowe Zeszyty
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1455 dnia: Marzec 03, 2007, 05:50:13 pm »
Pasek mangarooma wpisuje się w ferwor ostatniej debaty o kształcie przestrzeni twórczej.

Offline Jaszcząb

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1456 dnia: Marzec 03, 2007, 06:23:09 pm »
Cytat: "Robweiller"
Pasek mangarooma wpisuje się w ferwor ostatniej debaty o kształcie przestrzeni twórczej.


i ja go niestety zupełnie nie kumam :?

Na razie Czopek i 291 wywołali u mnie falę spazmatycznego brechtu.

Offline 291

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1457 dnia: Marzec 03, 2007, 06:28:50 pm »
szczerze też nie czaje tego paska...
może jednak jestem jakiś nie kumaty

Offline Robweiller

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 640
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pan Pirat
    • Kolorowe Zeszyty
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1458 dnia: Marzec 03, 2007, 06:51:38 pm »
Cytat: "Jaszcząb"


i ja go niestety zupełnie nie kumam :?


No to jest nas trzech.

Offline PrzedPaństwem

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1459 dnia: Marzec 03, 2007, 06:59:14 pm »
Cytat: "Czopek Piotrek"
PrzedPaństwem, delfin to nie ryba ;)


Wiemy, wiemy - element pomysłu ;)
rzedPaństwem =
toniu - rysunek/scenario
maras - scenario

Offline Dem

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1460 dnia: Marzec 03, 2007, 07:53:04 pm »
Aga & Harek - zajebiste :lol:

Offline 291

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1461 dnia: Marzec 04, 2007, 06:50:05 am »
karmacoma - używaj jakiś czytelniejszych czcionek i staraj sie mieścić w kadrze i dymkach

Offline Julek_

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1462 dnia: Marzec 04, 2007, 09:43:02 am »
Kusownicy mnie strasznie rozbawili, w jednym z pasków.
 :D

Offline graves

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1463 dnia: Marzec 04, 2007, 09:55:16 am »
Cytat: "Dem"
Aga & Harek - zajebiste :lol:

Podchodzące pod zoofilię :roll:
W końcu delfin to nie ryba 8)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline karmacoma

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1464 dnia: Marzec 04, 2007, 11:00:52 am »
Cytat: "291"
karmacoma - używaj jakiś czytelniejszych czcionek i staraj sie mieścić w kadrze i dymkach


zgadzam sie z tym co mowisz -  to jeden z tych paskow na ktore masz  pomysl ale jestes po imprezie, jest 2 w nocy a Ty zasypiasz nad ekranem i juz Ci wszystko jedno ;)


BTW, nie tylko ja na niego wpadlam.  Macie tak, ze wpadacie na jakis pomysl, zaczynacie go obrabiac graficznie, a w miedzyczasie ktos wrzuca pasek o takiej samej puencie?
verything in its right place

Offline harek

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1465 dnia: Marzec 04, 2007, 11:05:30 am »
Cytat: "graves"
Podchodzące pod zoofilię :roll:

Jaka tam zoofilia?
Zwykła przyjaźń męsko-męska, tfuu męsko-delfinia.

Offline cASTORtROY

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1466 dnia: Marzec 04, 2007, 10:01:30 pm »
dawno nic nikt nie komentowal :D

PERKELE - hm...ten pasek jest az tak debilny ze mnie rozbawil. technika mnie miazdzy, a zwlaszcza ten lizak ktory robi za postac glowna. kiedy ogladam to zjawisko to lezka w oku sie kreci i wracam wspomnieniami do hi-techowych wyczynow c14...

SZAWEŁ - taki dowcip juz byl wiec pozostawie pasek bez komentarza.....
nie wysililes sie tym razem przyjacielu......

DEM & VIGOR - dowcip jest naprawde kiepski zeby nie powiedziec zenujacy. oczywiscie napewno znajdzie uznanie w czyichs oczach, poniewaz rozne to ludzie posiadaja rozne poczucie humoru, jednak dla mnie jest on na poziomie filmu "Job" ktory jest poprostu jawna kpina z polskiego kina........

291 - powoli wyrabia ci sie kreska, zmierzasz graficznie w dobra strone ale niestety zniszczy cie negatywne podejscie do obrobki cyfrowej, poniewaz bez niej twoje paski sa strasznie niechlujne przez co ich ocena w moich oczach diametralnie leci w dol. o pomysle sie nie wypowiadam poniewaz, tak jak zreszta 3/4 paskow w tej edycji, jest poprostu drętwy....

OH!KITCHEN BIZMO - nigdy nie przepadalem za twoja tworczoscia. nie inaczej jest w tym przypadku. zlapala mnie za serce naiwnosc tego paska, jego beznadziejne oczojebne kolory i wogole nadaje sie raczej jako ilustracja do elementarza pod literke D jak delfin. i jeszcze jedno...naucz sie zmniejszac rozmiary swoich prac, bo jest to naprawde wkurzajace...nie jest to wielka filozofia, a napewno wszystkim ulatwilaby zycie.....

LUKATOR - znowu ivan i delfin. niedobrze. spodziewalem sie po tobie czegos z wiekszym polotem, a tu taka kaszanka. graficznie jak zwykle sredniawka, aczkolwiek nie wiem czemu ale ten pasek prezentuje sie nadwyraz dobrze na tle pozostalych....

MANGAROOM - tutaj widze zalazek trzeciej ewentualnosci w toczacym sie wlasnie glosowaniu. jest to jeden z paskow ktorych szczeze mowiac absolutnie nie czaje wiec moze powstrzymam sie od slow krytyki....

PRZEDPANSTWEM - graficznie prezetuje sie nie najgorzej (w porownaniu z innymi) to tresciowo jest poprostu do bani. absolutny brak pomyslu, nie widze w tym nic interesujacego......

CZOPEK - takie o! warsztat wiadomo, prezentuje wysoki poziom. scenariusz przecietny. ze niby ta dupa to bialy delfin? stac cie na wiecej kolego....

HAREK - urocze......

HAREK & AGA - zwyciesca tej edycji wedlug mnie. ciekawa satyra cale to dziadostwo ktore prezentuje soba ta wywłoka.....

G_S - ????????????????????????????????????????????????????????????

JASZCZ - ten delfin wyglada troche jak jakis chlopczyk ktorego tatus za bardzo ciagnal za ucho :D jeden z lepszych paskow tej edycji.....

MAZOL - to samo co do bizmo. ROZMIAR CZLOWIEKU!! nie bede sobie tym tapetowal pokoju, zlituj ze sie. poza tym dobry pasek. absurdalnie poj**any (oczywiscie w pozytywnym znaczeniu tego slowa). graficznie tez spoko, mimo ze nie przepadam za akwarelowymi paskami....

KARMACOMA - przecietne, bardzo przecietne. jedynym plusem jest dosyc nietypowa gra słów.......

MEMLING - przykro mi - ni w ząb nie kapuje.....

MHW - troche przewrotne, jednak slabiutko tym razem.......

no coz, edycja baaaaardzo przecietna, jedna z najslabszych jakie do tej pory byly................jedyne paski ktore moim zdaniem sie wybily to Mazola i Harka&Agi.......................
...kto jest bez winy niech pierwszy weźmie kamień i pierd***ie się nim w łeb..."

Offline mazol

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1467 dnia: Marzec 05, 2007, 12:24:12 am »
dzieki Castorze. Bardzo mi milo.
co do uwagi:
- rozmiar jest taki by miescila sie na ekranie rowno polowa paska co ma zapewnic silniejszy efekt zaskoczenia.

ps. To tusz nie akwarela.

Offline Oh!Kitchen Bizmo

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1468 dnia: Marzec 05, 2007, 03:06:46 pm »
OH!KITCHEN BIZMO - nigdy nie przepadalem za twoja tworczoscia.

No to przynajmniej z wzajemnością. W każdym razie wolę robić obrazki do elementarzy niż być kolejnym epigonem "Osiedla Swoboda" i to tego zeszytowego, a nie z Produktu, albo, o zgrozo, Andrzejem Janickim.
A paski umiem zmniejszać, czego nieliczne dowody na moim Digarcie. Podobnie jak u Mazola, rozmiar paska mial do końca chronić final. Co do kolorów to wiem, powinny być komputerowe.

Serdeczne pozdrowienia.

PS. Pisze się "Zwycięzca", a nie "Zwycięsca". To tak przy okazji.

Offline Memling

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1469 dnia: Marzec 05, 2007, 04:33:56 pm »
no tak, scenariusz to wciąż moja najsłabsza strona działalności komiksowej...
http://polskikomiks.info/ - informacje o polskim komiksie