Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze  (Przeczytany 139510 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 4-staczterdzieściicztery

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 05, 2006, 04:37:48 pm »
Przyznam, że z tych pasków ranty, bardziej podobał mi się ten do bólu dydaktyczny, niż ten co został, z podtekstem erotycznym.

Skoro, już podrzucilście mi konkurs paskowy pod nos na Gildii ( na Wrak-u juz nie chciało mi się do niego zaglądać ), to chyba wrócę do oceniania. Ostatnio wystawiłem punktację w temacie "Świnia" ( ho, ho, to było pół roku temu...  ).
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline graves

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 05, 2006, 04:48:52 pm »
Cytat: "Titos2k"
:roll: ojej...

Chyba czas napisać REGULAMIN  :shock:

Przecież jest :shock:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline ranta

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 05, 2006, 06:11:54 pm »
Cytat: "Titos2k"
:roll: ojej...

Chyba czas napisać REGULAMIN  :shock:

co "ojej"? nie śledziłem tego konkursu na WRAKu. mam prawo nie wiedzieć. teraz jest regulamin, więc wiem. uprasza się o zluzowanie cyców.  8)


Cytuj
Przyznam, że z tych pasków ranty, bardziej podobał mi się ten do bólu dydaktyczny, niż ten co został, z podtekstem erotycznym.

to może zróbmy tak, że tamten zostaje w konkursie, a tutaj można luknąć na wersję do bólu dydaktyczną.

Offline Maciej

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 06, 2006, 02:56:54 pm »
No, njusyi wici widzę że poszły.
Na digarcie niestety njusa odrzucono. Zawiść ludzka nie zna granic.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline warjacya

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 06, 2006, 10:37:51 pm »
A podali przynajmniej powod dlaczego odrzucili na digarcie ?
ww.hedonizm.prv.pl

Vinnie

  • Gość
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 06, 2006, 10:53:01 pm »
Digart śmierdzi, zwłaszcza po tej ostatniej przemianie. Ostatnio prawie tam nie bywam.

A co do konkursu paskowego to fajnie, że reanimowaliście go na Gildii może i ja czasem wezmę udział  8)

Offline asu_swing

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 07, 2006, 11:22:13 am »
trudno się ustosunkować do prac które nie są paskami:

Cytat: "regulamin"
paskow w ukladzie pionowym lub poziomym.
2 do 4 kadrow


pzdr
asu

Offline Vigor

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 07, 2006, 12:11:54 pm »
skoro konkurs przezywa teraz najwieksze zmiany to proponuje takze drobna ingerencje w strukture regulaminu.  obecnie mowi on o koniecznosci ustawiania od 2 do 4 kadrow w ciagu pionowym lub poziomym. ja proponuje modyfikacje w postaci ograniczenia od 2 do 4 kadrow ale z dowolnoscia ich kompozycji tzn. moga byc ulozone w kwadrat, w kolo, w trojkat czy jakakolwiek koncepcja pojawi sie w glowie danego autora.

bo tak naprawde jestem w stanie realnie sie przyczepic do tego czy pionowy uklad kadrow dalej stanowi "pasek komiksowy"  czy tez moze juz jest to "wierza komiksowa" czy "slupek komiksowy". w moim mniemaniu, skoro odeszlismy od prawdziwie klasycznego "paska komiksowego", to w konsekwencji powinnismy odkrywac dalej czym moze byc "pasek komiksowy".

tak wiec jeszce raz, aby uniknac niepotrzebnych sporow i skupic sie na samych paskach, apeluje o powyzsza modyfikacje w regulaminie, czyli dowolna kompozycja od 2 do 4 kadrow.

pozdrawiam
Vigor
amator kanapek.

Offline warjacya

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 07, 2006, 12:25:43 pm »
Moze byc pasek pionowy lub pasek poziomy  8)


Ja osobiscie jestem za taka wersja jak byla dotychczas.
ww.hedonizm.prv.pl

Offline asu_swing

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 07, 2006, 12:50:34 pm »
z tym że pionowe to już nie paski to przesada lekka;p

a jak zmienimy tak jak proponuje Vigor to już nie będzie to "konkurs na pasek" czy "konkurs paskowy"

nie wiem - taki problem jest w fotoszopie pociąć i ułożyć poziomo/pionowo?

paski wywodzą się z gazet, gdzie miały zajmować w miarę mało miejsca i zawsze były to jakieś kolumienki bądź poziome paski.

plansze tracą ten urok.

takie moje zdanie

pzdr
asu

Offline Vigor

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 07, 2006, 01:17:16 pm »
Asu sayz:
Cytuj
z tym że pionowe to już nie paski to przesada lekka;p


nie napisalem, ze pasek o pionowym ukladzie kadrow to nie "pasek komiksowy". napisalem, ze uklad pionowy ewidentnie nie jest ukladem poziomym a uklad poziomy jest tym naprawde klasycznym i od niego odeszlismy.

poza tym kilka razy cialem swoje "kwadraty" i nie sprawialo mi to trudnosci i nie mam z tym problemu

mysle, ze proponowana przeze mnie modyfikacja regulaminu nikomu nie zaszkodzi bo (wedlug moich obserwacji) wiekszosc uczestnikow uskutecznia z wlasnej woli klasyczny, poziomy uklad kadrow.

co zlego z tej modyfikacji moze wyniknac? w najgorszym wypadku nikt nie bedzie z niej korzystal. a mi osobiscie to pozwoli pozostawic kwadraty B&B w pierwotnej (mam sentyment do pierwotnych form) formie

pozdrawiam
Vigor
amator kanapek.

Offline Maciej

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 07, 2006, 01:41:01 pm »
To nie jest konkurs na planszę, tylko na pasek.
Proszę o stosowanie formy. Pion lub poziom.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Vigor

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 07, 2006, 02:11:51 pm »
otworz sie na moje argumenty kolego
amator kanapek.

Offline Maciej

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 07, 2006, 02:31:27 pm »
Gdy trzeba było, Asu dla świętego spokoju i zgodności z regulaminem przekomponował swój pasek REMIS, aby był paskiem ewidentnym (a nie planszą).

Jeśli chcesz, przypomnij sobie dyskusję jaka toczyła się na WRAKU u zarania konkursu.


Cytat: "Vigor"

bo tak naprawde jestem w stanie realnie sie przyczepic do tego czy pionowy uklad kadrow dalej stanowi "pasek komiksowy"  czy tez moze juz jest to "wierza komiksowa" czy "slupek komiksowy". w moim mniemaniu, skoro odeszlismy od prawdziwie klasycznego "paska komiksowego", to w konsekwencji powinnismy odkrywac dalej czym moze byc "pasek komiksowy".


Kochany, widziałeś kiedyś taki klasyczny cylk pasków
o Profesorze Filutku??  :roll:  Były w układzie pionowym  :roll:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Jaszcząb

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 07, 2006, 03:02:39 pm »
Cytat: "Maciej"
Gdy trzeba było, Asu dla świętego spokoju i zgodności z regulaminem przekomponował swój pasek REMIS, aby był paskiem ewidentnym (a nie planszą).

Jeśli chcesz, przypomnij sobie dyskusję jaka toczyła się na WRAKU u zarania konkursu.



choć wtedy praca Asu to były 3 kadry w układzie pionowym. były jednak szerokie i faktycznie wyglądało to bardziej jak plansza. ostatnio nie brałem udziału w konkursie więc może nie powinienem się wtrącać ale również byłbym za pozostawieniem dotychczasowych zasad.