trawa

Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze  (Przeczytany 139086 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xcv

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1485 dnia: Marzec 11, 2007, 02:52:25 pm »
z calym szacunkiem ale chyba nie sluchasz tv, skor onie slyszales o szczycie na ktorym putin krytykowal tarcze antyrakietowa, a o blizniakach mowiono ze dobrze zenie pojechali bo skonczyloby sie na wymianie ciosow.

moj pasek jest relacja z takiej debaty/wymiany uderzen.

bezsensowny, absurdalny, chaotyczny, wulgarny - taki mial byc.

Offline harek

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1486 dnia: Marzec 11, 2007, 03:30:35 pm »
Cytat: "Oh!Kitchen Bizmo"
E tam, Castorze Troju, poczekaj na planszę nt Fabryka. To dopiero będzie billboard, a także elementarz.

Dziwna sprawa bo wydawałoby się, że to konkurs na komiks, a nie billboard czy elementarz. :o
Aż szkoda, że dostaliśmy tyyyle swobody w regulaminie na planszę. ;)

Offline cASTORtROY

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1487 dnia: Marzec 11, 2007, 03:32:56 pm »
Cytat: "xcv"
z calym szacunkiem ale chyba nie sluchasz tv, skor onie slyszales o szczycie na ktorym putin krytykowal tarcze antyrakietowa, a o blizniakach mowiono ze dobrze zenie pojechali bo skonczyloby sie na wymianie ciosow.

moj pasek jest relacja z takiej debaty/wymiany uderzen.

bezsensowny, absurdalny, chaotyczny, wulgarny - taki mial byc.


z calym szacunkiem, telewizje sie OGLADA (chyba ze jestes niewidomy) a nie SLUCHA, ale masz racje, nie interesuja mnie te swinie wiec nie miej do mnie pretensji, ze nie bardzo kapuje twojego paska...
...kto jest bez winy niech pierwszy weźmie kamień i pierd***ie się nim w łeb..."

Gilbaert

  • Gość
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1488 dnia: Marzec 11, 2007, 04:05:17 pm »
alternatywna inteligencja wiejąca z Twoich postów castorze za każdym razem mnie zdumiewa... :roll:

Offline Titos2k

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 493
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie umiem rysować.
    • Titos2k.pl
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1489 dnia: Marzec 11, 2007, 04:20:04 pm »
Cytat: "Dem"
Bo rewolucja październikowa była w listopadzie :).


bo tam mają inny kalendarz  :roll:
www.titos2k.pl - blog + portfolio.

Offline Oh!Kitchen Bizmo

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1490 dnia: Marzec 11, 2007, 04:39:25 pm »
Cytat: "harek"

Dziwna sprawa bo wydawałoby się, że to konkurs na komiks, a nie billboard czy elementarz. :o
;)

Tak? To zaraz sprawdzę w regulaminie. Trochę jesteśmy przemądrzali, no nie?

Offline cASTORtROY

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1491 dnia: Marzec 11, 2007, 04:48:34 pm »
Cytat: "Gilbaert"
alternatywna inteligencja wiejąca z Twoich postów castorze za każdym razem mnie zdumiewa... :roll:


przykro mi, ale nie sprowokujesz mnie tym razem..... :evil:
...kto jest bez winy niech pierwszy weźmie kamień i pierd***ie się nim w łeb..."

Offline agah

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1492 dnia: Marzec 11, 2007, 04:58:10 pm »
Cytat: "Oh!Kitchen Bizmo"
...Trochę jesteśmy przemądrzali, no nie?

Tak, tak też mi się wydaje, że ktoś jest tu przemądrzały. I tą osobą jesteś Ty Bizmo.

Gilbaert

  • Gość
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1493 dnia: Marzec 11, 2007, 07:25:42 pm »
Toś wymyślił temat Czopku. A niech Cię!  :D

Offline Titos2k

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 493
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie umiem rysować.
    • Titos2k.pl
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1494 dnia: Marzec 11, 2007, 08:18:54 pm »
czopek trzyma klimaty basenowo-wanienne - nieładnie  :D
www.titos2k.pl - blog + portfolio.

Gilbaert

  • Gość
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1495 dnia: Marzec 13, 2007, 07:53:47 am »
ja nie wiem
być może się mylę
ale odnoszę ostatnio wrażenie
że konkurs paskowy
zamienia się w kółko wzajemnej adoracji kolegów i koleżanek z digartu
czyli Mazol, Kitchen bizmo & corporation

Offline Maciej

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1496 dnia: Marzec 13, 2007, 08:13:57 am »
dodałbym jeszcze Czopka  :shock:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Czopek Piotrek

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1497 dnia: Marzec 13, 2007, 08:19:53 am »
już jakiśczas temu chciałem zachęcić do komentowania swoich typów. Kiedy konkurs odbywał sięna wraku, komentowanie było dosyć powszechne, autorzy mogli poczytać trochę konstruktywnej krytyki na temat swoich prac, wyciągnąć (albo i nie) jakieś wnioski na przyszłość itd.

Obecnie komentuje praktycznie tylko castortroy. Szkoda tylko, że jego wypowiedzi sprowadzają się do powiedzenia w więcej niż dwóch słowach "podoba mi się / nie podoba mi się". Komentarze powinny zawierać uzasadnienie wyboru takiego a nie innego paska, Powinny pokazać mocne i słabe strony itd.

Tymczasem punktacja nie poparta uzasadnieniem rzeczywiście może budzić podejrzenia, że oto jedni z zasady głosują na drugich i odwrotnie. Co z resztą niestety mocno widać.

Takie coś to szybka droga do rozpieprzenia konkursu, który (mam nadzieję, że cały czas) ma być zabawą i formą szlifowania, nauki i rozwoju umiejętności rysowania pasków komiksowych. W 90% przypadkach nie walczymy przecież o żadną nagrodę poza satysfakcją i koniecznością wymyślenia nowego tematu.

Sam bym chętnie pokomentował, ale często brak mi kompletnie czasu nawet na przeanalizowanie pasków do wystawienia punktacji.

Offline Czopek Piotrek

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1498 dnia: Marzec 13, 2007, 08:21:51 am »
Cytat: "Maciej"
dodałbym jeszcze Czopka  :shock:


możesz rozwinąć wypowiedź?

Offline cASTORtROY

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1499 dnia: Marzec 13, 2007, 09:29:09 am »
Cytat: "Czopek Piotrek"
już jakiśczas temu chciałem zachęcić do komentowania swoich typów. Kiedy konkurs odbywał sięna wraku, komentowanie było dosyć powszechne, autorzy mogli poczytać trochę konstruktywnej krytyki na temat swoich prac, wyciągnąć (albo i nie) jakieś wnioski na przyszłość itd.

Obecnie komentuje praktycznie tylko castortroy. Szkoda tylko, że jego wypowiedzi sprowadzają się do powiedzenia w więcej niż dwóch słowach "podoba mi się / nie podoba mi się". Komentarze powinny zawierać uzasadnienie wyboru takiego a nie innego paska, Powinny pokazać mocne i słabe strony itd.

Tymczasem punktacja nie poparta uzasadnieniem rzeczywiście może budzić podejrzenia, że oto jedni z zasady głosują na drugich i odwrotnie. Co z resztą niestety mocno widać.

Takie coś to szybka droga do rozpieprzenia konkursu, który (mam nadzieję, że cały czas) ma być zabawą i formą szlifowania, nauki i rozwoju umiejętności rysowania pasków komiksowych. W 90% przypadkach nie walczymy przecież o żadną nagrodę poza satysfakcją i koniecznością wymyślenia nowego tematu.

Sam bym chętnie pokomentował, ale często brak mi kompletnie czasu nawet na przeanalizowanie pasków do wystawienia punktacji.


nie ma sensu sie wysilac poniewaz zaraz kolega zacznie bronic kolegi jak to bylo pare postow wyzej na przykladzie bizmo i mazola i beda jechac po mnie jak po burej suce. dlatego wole wlasnie w kilku slowach strescic o co mi chodzi, bo nie sadze zeby ktos z jak to trafnie okreslil gilbaert "digartowego koleczka wzajemnej adoracji" wzial sobie do serca jakies moje rady czy przemyslenia.......
...kto jest bez winy niech pierwszy weźmie kamień i pierd***ie się nim w łeb..."

 

anything