Autor Wątek: Mordheim na POLCONie 2006  (Przeczytany 18131 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Motorek

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 31, 2006, 09:25:15 am »
hahaha chłopaki bo się zaczerwienię, a Stasiek to już na pewno się zaczerwieni. Koszulka jest w pytę, w zeszłym roku kupiłem ją nad jeziorkiem;p

Offline nahar

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 31, 2006, 10:49:03 am »
Ja na razie w skrócie opiszę swoje wrażenia.

Przede wszystkim Polcon pokazał nam że da się zrobić turniej Mordheim na konwencie i że jest to genialny w sumie pomysł.

Kwestia chcenia i siły przebicia u orgów (żeby zdobyć sale, żeby podciągnąć Mordheim pod bitewniaki - to znaczy wjazd na 2 dni za połowe ceny, żeby dostać trochę nagród od ogólnych sponsorów konwentu).

Gdybym był w Polsce w listopadzie to na 150% jade na Falkon.

Konwent oferuje masę dodatkowych atrakcji i nocleg za grosze.

Wpisowe raptem 5 pln wiecej niż na oMTH, za to spanie, nocne granie i nagrody co się zowie.

Sam turniej.

Świetne pomysły na scenariusze, może ciut niedopracowne (1 i 5) ale zato niete co zawsze.
Masa terenów, choć rozrzucona po stole (ja to jednak lubie porządne ulice) i masa przeszkadzajek.

Miła atmosfera - naprawdę mało kłótni (poniżej średniej z moich poprzednich turniejów).

Udało mi się zagrać z 4 dla mnie nowymi przeciwnikami.
Raport z bitew skrobnę w okolicy soboty.

Nocne gry w planszówki oraz niedzielny multiplay na maxa klimatyczny dodatkowo powodują że wyjazd do Lublina to jak na razie mój najfajnieszy turniej Mordheim.

W Niedzielę graliśmy One OFF na 500 + 100 i po jednym skillu na herosa. Ja mialem za 720 gc 9 (słownie dziewięciu) Marienburczyków. Wypas sprzęt dwa modele w HA, jeden chempion z rapierem i łamaczem mieczy, dwa modele z BofDP, full opancerzony miecznik (LA, Sh, miecz helmet).
No i Łowca nagród, mój ulubiony HS z TC. Po prostu miodzio.

I tak nawiasem mówiąc to nie wygrałem - bo Ludwik nie zwiał, a ja mu zdjąłem tylko 3 modele (to jest zwycięstwo przy RT). Przynajmnie tak mi się wydaje że nie uciekł. Choć myśle że bym to wygrał (zabił 5 modeli) bo ubiłem opiekuna i misio został sam (pierwsza głupota zdana!).
paweł

Offline Ludwik

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 31, 2006, 10:06:44 pm »
Cytat: "nahar"

Świetne pomysły na scenariusze, może ciut niedopracowne (1 i 5) ale zato niete co zawsze.
Masa terenów, choć rozrzucona po stole (ja to jednak lubie porządne ulice) i masa przeszkadzajek.



 Na Falkon postaramy się dopracować scenariusze tak aby much na nich nie siadła i ustawimy Ci ładne, proste ulice jak z renesansowego miasta :D


 Zapraszamy też na Falkon według oficjalnych zapowiedzi 17-19 listopada. Tym razem turniej będzie w orczych klimatach.
pozdro

Offline MiSiO

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 01, 2006, 09:13:16 am »
Na Falcon też pojadę :D

Offline Dwalthrim

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 01, 2006, 11:04:16 am »
a kiedy jest Falkon?
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Mad Hamster

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 01, 2006, 11:11:53 am »
oj gesty dym musi wisiec w powietrzu ze nie zobaczyles... zerknij na post Ludwika troszke wyzej. pzdr.
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline Kapitan_Hak

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #96 dnia: Wrzesień 04, 2006, 10:10:56 pm »
Cytat: "Ludwik"
Tym razem turniej będzie w orczych klimatach.


Brzmi obiecująco, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że nie zawiodłem się na zielonoskórych na WM :).

A co konkretnie kryje się pod sformułowaniem "orcze klimaty"?

Offline Mistrz wałków :)

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #97 dnia: Wrzesień 04, 2006, 10:22:19 pm »
Pewnie chodzi o: "Orka na ugorze"!
Tylko co to jest ten ugor?? Pewnie jakiś nowy rodzj ogra?? :lol:
Kamil. (miszczu)

Offline Ludwik

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #98 dnia: Wrzesień 05, 2006, 10:32:55 pm »
Od pewnego czasu w Lublinie na turniejach nie gramy w podręcznikowe scenariusze . Na każdy turniej wymyślamy ( właściwie wymyśla Motor :D )
 nowe, własne scenariusze. Każdy turniej ma jakąś myśl/kontekst przewodni. Jak do tej pory był turniej w klimatach: łowców czarownic, skaveńskich oraz w klimatach chaosu. Postanowilismy, że w turnieju na Falkonie będą to orcze i goblińskie klimaty.
 Przeczytaj pierwszy post tego tematu to zobaczysz jakie scenariusze wymyśliliśmy na turniej w klimatach chaosu!

Offline Mad Hamster

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #99 dnia: Wrzesień 05, 2006, 11:22:45 pm »
moje pomysly na scenariusze: animozja dla wszystkich band, stopa gorka wedrujaca po planszy...
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline Ludwik

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #100 dnia: Wrzesień 05, 2006, 11:43:01 pm »
... hehe ... dokładnie o tym samym rozmawiałem dzisiaj z Gonzem  :lol:  :lol:  animozja jest dobra :D a o stopie to jeszcze pomyśle....  :badgrin:

Offline Wojtek_Krz

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #101 dnia: Wrzesień 06, 2006, 07:18:57 am »
Jakoś srednio mi się widzi turniej w klimacie orkasów ale ok, przystosuje się.

Offline Skavenblight

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #102 dnia: Wrzesień 06, 2006, 10:08:04 am »
Orcze klimaty? Fajnie!

Cytuj
Brzmi obiecująco, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że nie zawiodłem się na zielonoskórych na WM .

...robiąc sobie z szamana trolla w wersji mini.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Kapitan_Hak

Mordheim na POLCONie 2006
« Odpowiedź #103 dnia: Wrzesień 06, 2006, 11:19:38 am »
Cytat: "Skavenblight"

...robiąc sobie z szamana trolla w wersji mini.


Nawet lepszy od trolla, bo rzuca czary !

 

anything