trawa

Autor Wątek: Mordheim na konwentach w Lublinie  (Przeczytany 5855 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Motorek

Mordheim na konwentach w Lublinie
« dnia: Wrzesień 01, 2006, 09:02:21 am »
Po ostatnim turnieju na Polkonie zastanawialiśmy się co mogło by skłonić przyjezdnych na przyjazd na turniej odbywajacy się na konwencie w Lublina.
Jesteśmy w stanie zapewnić oddzielne wejściówki po przystępnych cenach.
Salę wydzieloną dla Mordheimowców, w której odbywa się turniej 1-2 dniowy, przez pozostałe dni konwentu można w niej nocować grać towarzysko etc.
Wejście za free dla jednej osoby jako sędzi główny grający.
Mamy bazę terenowo-blatową wystarczającą do obstawienia turnieju cały (czas rośnie - tu ukłon dla Ludwika i Gonza).
Co jeszcze skłoni Cię do przyjazdu? Albo inaczej dlaczego nie przyjedziesz?
Z 1 dniowymi turniejami jest jak jest cały dzień trwa turniej później trzeba się spakować i wziąść w busa/pociąg i tłuc się kilkaset kilometrów. wiadomo o co chodzi. Dlatego pytam o konwent.

Offline Dwalthrim

Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2006, 11:00:15 am »
eeee... Może fajne scenariusze ułożone w kampanie i trzymające linie fabularną. Napewno chętniej się wybiore na turniej 2 dniowy niż 1 dniowy, to fakt.  ;)
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Mistrz wałków :)

Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 01, 2006, 01:07:39 pm »
Po relacjch chłopaków z ostatniego turnieju mnie nie trzeba już niczym przekonywać. Poblem moze stanowic jedynie czas i moja tymczasowa/przymusowa emerytura w mordce.
Kamil. (miszczu)

Offline G O N Z O

Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 03, 2006, 02:31:45 pm »
P.S. Jak zawsze jest o co walczyć!
Ukłon dla sklepu "Krzyś" i Krzysztofa Adamusa oraz sklepu internetowego "Jama" i Tomasza "Vazhyla" Jachowicza.
pies Ci morde lizał...

MORDHEIM PL -> http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Skavenblight

Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 03, 2006, 05:12:53 pm »
Do przyjazdu do Lublina zachęciłby mnie tani przejazd kolejowy bądź autobusowy. To, co usłyszałam od Ciebie Kretku i od Ludwika, sprawiło, że nabrałam wielkiej ochoty na odwiedzenie Waszego pięknego miasta [byłam tam raz i wspominam bardzo dobrze].
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline nahar

Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 04, 2006, 12:36:32 am »
Polecam zorganizować jakis pojazd i się zrzucić na paliwo (w 4 osoby wychodzą  grosze). Poza tym zdaje się ze masz zniżkę na PKP/PKS z racji wieku/zawodu??

A to zawsze oznacza tani przejazd.
paweł

Offline Skavenblight

Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 04, 2006, 06:30:13 pm »
Do podróży zalicza się nie tylko dojazd do miasta, ale także późniejsze poruszanie się po tym mieście celem znalezienia miejsca, w którym odbywa się konwent. Byłam w Lublinie raz i nie znam tego miasta, więc musiałby ktoś szczegółowo mi powiedzieć, jak dotrzeć, tudzież odebrać mnie z dworca.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 04, 2006, 07:02:26 pm »
Ponoć turnieje i konwenty odbywają się w szkole, zaraz obok dworca.
Kurczę, dużo dobrego słyszałem o waszych turniejach, ale jakoś nie mieliśmy z Zieleńcem okazji się tam zjawić. Postaramy się nadrobić :).

Offline Motorek

Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 04, 2006, 07:25:32 pm »
Tak Falkony i Dragony odbywają się rzut beretem od dworca PKS 5 minut piechotą (tam też zajeżdzają wszystkie prywatne busy), dworzec PKP jest trochę dalej. Ale z odebraniem kogoś z dworca nie ma najmniejszego problemu. Komunikacja miejska niestety w Lublinie mocno kuleje nie ma autobusów nocnych, wszystkie kursują mniej więcej do 23. Później tylko taryfy.

Offline Ludwik

Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 04, 2006, 09:14:02 pm »
Jest dokładnie tak jak napisał Motor i na pewno zawsze się ktoś znajdzie kto odbierze przyjezdnych. :p
 
 Rezerwujcie już czas na   Falkon 17-19 listopada  ( piątek-niedziela )   :D

   No i oczywiście jak macie jakieś sugestie lub pytania to je piszcie  ;)  

  pozdro

Offline Slayer_Lublin

Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 05, 2006, 05:41:08 pm »
kto będzie głównym ogranizatorem turnieju na Falconie? ;>

Offline Skavenblight

Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 05, 2006, 05:45:40 pm »
Zrobię WSZYSTKO,
poruszę niebo i ziemię,
żeby przyjechać na Falkon.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Motorek

Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 05, 2006, 08:49:58 pm »
Cytat: "Slayer_Lublin"
kto będzie głównym ogranizatorem turnieju na Falconie? ;>
Jeżeli nie będę miał zjazdu i nie będę w Wawie to się za to wezmę.

Offline Ludwik

Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 05, 2006, 09:44:05 pm »
Cytat: "Slayer_Lublin"
kto będzie głównym ogranizatorem turnieju na Falconie? ;>


 Prawdopododobnie JA  :D
 ... już mam wstepnie zarysowane dwa scenariusze w głowie.

 Turniej Mordheima będzie w sobote, natomiast niedziela jak na Polkonie będzie przeznaczona na luźne, klimatyczne gry. Natomiast w piątek może ktoś zrobi nauke gry ? Oczywiście od piątku do niedzieli także w nocy będzie można grać! :)

Offline Kapitan_Hak

Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 05, 2006, 11:25:22 pm »
Cytat: "Skavenblight"
Zrobię WSZYSTKO,
poruszę niebo i ziemię,
żeby przyjechać na Falkon.


Hje, hje, wszystko, powiadasz :badgrin:? Rozochociłaś się po WM ;). Nieba i ziemi poruszać nie trzeba - wystarczy kupić dwa bilety PKS-owe i zarezerwować trochę czasu w te dni :).

Również muszę przyznać, że z dużym entuzjazmem podchodzę do kwestii wyjazdu na Falkon. Zwłaszcza, że - jak czytam - mają być ciekawe scenariusze w orczych klimatach :D.

No i wreszcie będzie okazja, by zwiedzić Lublin :).