Autor Wątek: MAkIETY  (Przeczytany 780 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Edwin9

MAkIETY
« dnia: Wrzesień 03, 2006, 02:49:30 am »
Witam. Mogę zrobić na zamówienie niemal każdą makietę do każdego systemu. Piszecie mi maila (bądź na gg) w którym określacie dokładnie czego ma być makieta, wielkość itd. Jeżeli ma to być kopia jakiejś już gotowej makiety (np. z GW) wystarczy mi pare fotek, chociaż jedna  
Robię niemal wszystko. Od zwykłych barykad, murków przez domki i grobowce do dużych makiet pod figurki, teren itp.
Makietę mogę wysłać w stanie surowym, walnąć ją czarnym podkładem (spray), lub też na życzenie pomalować.
Cena będzie zależeć od trudności makiety oraz elementów których trzeba użyć. Sam możesz wybrać te elementy !  
Czas realizacji również zależy od stopnia trudności. Najprostsze jestem w stanie zrobić i wysłać w przeciągu kilku godzin od zamówienia a te trudniejsze i czasochłonne maximum do tygodnia.

Aktualnie jestem w trakcie robienia domków imperialnych i 3 makiet do Warha do ogrów (kocioł butchera, dół do walk oraz grota Gorgera). Gdy tylko zrobię mogę wrzucić fotki  

Makiety przed wysłaniem będą dokładnie i starannie zabezpieczone aby nic nie uległo zniszczeniu.

mail: edwin9@op.pl
gg: 6352480

Pozdrawiam
Michał

 

anything