Autor Wątek: Jarkendar- gra tekstowa przez Internet  (Przeczytany 2011 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline evillo

Jarkendar- gra tekstowa przez Internet
« dnia: Wrzesień 03, 2006, 12:03:37 pm »
JARKENDAR 2 LINK
Jarkendar jest grą turową rozgrywaną za pośrednictwem Internetu. Grafika w grze jest raczej znikoma, przecież nie chodzi o doznania estetyczne. Za to serwer działa szybko i generalnie bez problemów. Błędy można policzyć na palcach jednej ręki, a większość z nich była związana z aktualizacjami kodu i bazy gry.

        Akcja gry toczy się w stolicy Jarkendaru, Minelued, gdzie magia miesza się z techniką, gdzie jeden wojownik dobrze wyszkolony w sztukach walki jest w stanie zmierzyć się z całą armią potworów. Tak naprawdę jedynym twoim celem jest zdobycie Złotego Posążka Strażnika. Wydaje się on z początku niedostępny. Przepowiednia jednak głosi, że pewnego dnia pojawi się w stolicy wojownik, który go znajdzie i zostanie bohaterem... Wszyscy wierzą, że będzie Wybawicielem, lecz są i pesymiści twierdzący, iż będzie to plugawy oszust... Jaka jest prawda tego nikt nie wie, lecz niewątpliwie tkwi ona w Tobie!

ZAPRASZAM!!!!

JARKENDAR 2 LINK

Offline P_A_R_T_A_V_I_S

Jarkendar- gra tekstowa przez Internet
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 03, 2006, 12:42:51 pm »
Kolejna gra na engine vallheru. Aczkolwiek zmieniona i to nie byle jak. Nawet chciałem się zarejestrować, ale chyba nie przyjmuje emaili europejskich, a polskiego nie chce mi się zakładać.

Powodzenia, lecz myśle, że zamkną temat.

P.S.
Trochę chamsko zrobiłeś refa podając zamiast podać link do gry i swojego refa (zaznaczając wyraźnie iż daje ci to dodatkowe korzyści, jeśli ktoś się przez dany link się zarejestruje).

Linki są już niegroźne- Norse
ówcie mi Part, Partavis, Party... Nie musicie P_A_R_T_A_V_I_S.

Popatrz (a najlepiej kliknij [tak, ty który to czytasz, do Ciebie też mówię ]) na mnie