trawa

Autor Wątek: Akcesoria z NGE  (Przeczytany 9565 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Azahiel

Akcesoria z NGE
« dnia: Wrzesień 03, 2006, 07:21:11 pm »
Zmieniłem tytuł tmatu. Tu gadamy o wszystkich naszywkach, figurkach, koszulkach, albumach, nadmuchiwanych Evach i pluszowych aniołach.

Szukałem na forum i  w necie i nie znalezłem, więc sie zwracam tutaj:
Otóż, kiedyś dawno widziałem dziewczynę na ulicy. Uwagę zwrócił mi jej plecak. Miała naszywki Nerv i Asuki, a także napis neon genesis evangelion. Może któryś z was wie, jak je zdobyć? thx z góry

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Akcesoria z NGE
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 03, 2006, 07:25:21 pm »
Heh, a gdzie ją widziałeś ? :) Może w Szczecinie, hmm? Bo kiedyś dawno temu ze znajomymi zrobiliśmy projekt naszywek do NGE i daliśmy do wykonania. Wyszły całkiem fajnie, sam mam jeszcze gdzieś jedną. Jak kupię skaner to gdzieś ją tu wrzucę.

Offline Azahiel

Akcesoria z NGE
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 03, 2006, 07:27:26 pm »
Nie w Łodzi, na pietrynie dokłądnie.. Wygladały jak inne naszywki zespołow, które miała...

Nervu była z tym liściem, zresztą... taka duża, na cały ekran w kostce..

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Akcesoria z NGE
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 03, 2006, 07:35:24 pm »
My zrobiliśmy coś takiego:



a pod tym był napis drukowanymi:

NEON GENESIS
EVANGELION

Wielkość 20x10 cm

EDIT: ale skubańce ><

Offline Dreadorus Maximus

Akcesoria z NGE
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 03, 2006, 07:37:49 pm »
Na allegro sprzedawają naszywki. Jest ktoś i co jakiś czas ma różne wzory. Napisz maila do osoby, która je wystawia i spytaj czy ma interesujący Cię wzór, albo skąd ma.

Wilk, zmień link, bo zamiast obrazka jest duży wulgarny napis, że jesteś brandwich stealerem.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Azahiel

Akcesoria z NGE
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 03, 2006, 07:44:12 pm »
szukałem także na allegro, z jakieś dobre 2 godziny... Znalazłem tylko art booki no i wiadomo komiksy różnje masci itp...

Offline Dreadorus Maximus

Akcesoria z NGE
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 03, 2006, 11:12:58 pm »
Słabo szukałeś

naszywka z Asuką
Tydzień temu były trzy oferty na naszywkę, różne wzory. Napisz maila do sprzedającego. Z tego co widziałem wystawia głównie naszywki z mang i anime.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Nikolas

Akcesoria z NGE
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 04, 2006, 11:33:32 am »
ahh, ja chciałem sobie swego czasu kupić naszywkę z logiem Nervu...ale skończyło się na wizjach zachowania ojca: toż to pieniądze wyrzucone w błoto!  ;) [/b]
ogi nie ma nogi : (

Offline Ryba

Akcesoria z NGE
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 04, 2006, 01:13:56 pm »
Cytat: "Nikolas"
ahh, ja chciałem sobie swego czasu kupić naszywkę z logiem Nervu...ale skończyło się na wizjach zachowania ojca: toż to pieniądze wyrzucone w błoto!  ;) [/b]


Jest to gdzies dostepne??

Offline Devik Crazystar

Akcesoria z NGE
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 04, 2006, 01:35:05 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 12:34:47 am wysłana przez Devik Crazystar »

Offline Nikolas

Akcesoria z NGE
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 04, 2006, 02:06:58 pm »
Cytuj
Jest to gdzies dostepne??


znalazłem na allegro. Taka sama jak Wilka Stepowego
ogi nie ma nogi : (

Offline Azahiel

Akcesoria z NGE
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 04, 2006, 05:05:38 pm »
to podaj chociaż linka. Bo ta strona samego shima shop mnie już wkurza, przekroczony limit transferu na tą godzine:P zła interia...

Offline Dreadorus Maximus

Akcesoria z NGE
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 04, 2006, 05:39:34 pm »
Na tej stronie nic nie bylo poza informacją, że sprzedają koszulki i naszywy na konwentach i przez allegro.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Nikolas

Akcesoria z NGE
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 04, 2006, 06:53:04 pm »
powiem inaczej WIDZIAŁEM JUŻ JAKIŚ CZAS TEMU. już jej nie ma. w allegro wejdzicie w dział książki i komiksy, i w mangę, tam powinny być naszywki.
ogi nie ma nogi : (

Offline Azahiel

Akcesoria z NGE
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 04, 2006, 07:48:51 pm »
dobra napisałem mu e-mail i podałem swoje zamówienie, zobaczymy czy zrobi takie jak chce. Thx za pomoc ludu. Pozdro