Autor Wątek: Beastherdy w siodmej edycji  (Przeczytany 3556 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ksuM

Beastherdy w siodmej edycji
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 05, 2006, 04:19:58 pm »
Rola beastlorda przecież polega na tym, by dawał siłę uderzeniową Twoim herdom/bestigorom i LD.
W tym sensie, owszem, "niańczy" herd.
I nie za bardzo rozumiem, co tu jest dziwnego.

A mój (MoK) nie dołącza do knorngorów, gdyż i tak same mają 13 S6 ataków.

szafa@poznań

  • Gość
Beastherdy w siodmej edycji
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 05, 2006, 08:06:00 pm »
moze siedziec w herdzie, prosze bardzo (ja swojego, tez kornika trzymam w herdzie lub korngorach - wtedy nie panikuje), ale mam go jednego, i trzymam w centrum by dawal liderke. Absurdem jest bi biegał miedzy czterema herdami w czterech roznych czesciach planszy i chronil je przed rydwanamai - jeden może, ale wszystkich nie  da rady...

skłaniam sie ku rydwanom - czekam na relacje bitew jak wam sie nowe "slightly weaker" herdy sprawdzają...

Offline ksuM

Beastherdy w siodmej edycji
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 05, 2006, 08:21:13 pm »
Nie chodziło mi absolutnie o to, by beastlord biegał miedzy herdami.
Cieszę się zatem, że się zgadzamy:)

Offline mauler

Beastherdy w siodmej edycji
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 07, 2006, 11:17:53 am »
Rany boskie, skąd wziąć tyle rydwanów. Mam tylko 3, przymierzam się do kupna czwartego.... O dżizussssss// :lol:
ILLED BY DEATH

Przeproście i Spier........e

Offline Bachmat

Beastherdy w siodmej edycji
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 07, 2006, 01:04:26 pm »
Cytat: "mauler"
Rany boskie, skąd wziąć tyle rydwanów. Mam tylko 3, przymierzam się do kupna czwartego.... O dżizussssss// :lol:


Zdaje się, że goblińskie stracą na wartości w nowym booku, więc pewnie będzie "wielka wyprzedaż" na Allegro. Trochę pomysłu, mała konwersja, zmiana załogi i będzie dobrze :)
Nieporuszony niczym góra, niepowstrzymany niczym ogień, spokojny niczym las, zwinny niczym wiatr. Na niebie i na ziemi tylko mnie należy się podziw."

- Motto na sztandarze Takeda Shingen

Offline sokles

Beastherdy w siodmej edycji
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 07, 2006, 01:38:05 pm »
Cóż jakby nie spojrzeć Szafa ma racje, "wypasione" herdy tracą na znaczeniu jedynie przeszkadzajki mają sens...

szafa@poznań

  • Gość
Beastherdy w siodmej edycji
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 07, 2006, 03:47:24 pm »
tuskgory z modeliny - korpusik, poskrobac futro kazdy potrafi, rozdziawiony ryj, swinskie oczka, rogi, kazde dziecko da rade

rydwan wlasciwy z mopatyczkow od lodow

zaloga to ungor+bestigor - ungorow kazdy futrzak ma teraz zbednych pod dostatkiem - a bestigory trzeba ze wziac i wsadzic na rydwan, ot co :D

sam takich z osiem zrobie, bo mam tylko dwa.