trawa

Autor Wątek: LOTR na Grand Tournamencie w Polsce!!!  (Przeczytany 41170 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Neo

LOTR na Grand Tournamencie w Polsce!!!
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 13, 2006, 08:44:16 am »
Michale nie  wiesz kiedy będzie znanu regulamin GT LotR i inne ważne duperele?
img][/img]

Offline GICO

LOTR na Grand Tournamencie w Polsce!!!
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 13, 2006, 12:38:36 pm »
hehehe to może jakiś autobus kupimy sobie od razu za jakieś 200zeta i pojedziemy. w drodze powrotnej przed warszawa porzcuimy go w rowie

moi koledzy kiedyś kupili tak syrenke jak jechali nad morze:)
img]http://img211.imageshack.us/img211/3488/userbar111511ag4.gif[/img]

Offline Glorfindel

LOTR na Grand Tournamencie w Polsce!!!
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 13, 2006, 12:41:21 pm »
Cytat: "Neo"
Michale nie  wiesz kiedy będzie znanu regulamin GT LotR i inne ważne duperele?


nie wiem i nie wiem kiedy będę wiedział, taki polski standarcik...
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Herudaio

LOTR na Grand Tournamencie w Polsce!!!
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 13, 2006, 12:44:52 pm »
Ciekawie ciekawie trzeba zacząć odkładać ;)
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline GICO

LOTR na Grand Tournamencie w Polsce!!!
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 13, 2006, 09:12:06 pm »
Cytat: "Neo"
Michale nie  wiesz kiedy będzie znanu regulamin GT LotR i inne ważne duperele?


to ja powiem co wiem na temat tego co zebrałem z zagranicznych stronek i tego jak wyglądało GT WFB i W40K:

1. 2 armie limit 75 modeli i 700 pkt
2.listy LOME
3.nie ma zadnych pkt za sojusze i klimatyczne armie, co w pewein sposób daje możliwośc złożenia złej armii która przeciwstawi się elfom. jednak kazdy wie jak Tworzy sie armie w lome. wybieram liste ->wybieram bohatera z listy i jednostki -> wybieram dostepną armie z sojuszy ->wybieram bohatera z sojuszu -> jednostki z sojuszu itd. im więcej sojuszników tym mniej modeli w armii i więcej bohaterów (standard angielski duzo mightów:)
4.są przydzielane nagrody za best mana, ładna armia i strateg i inne pierdoły.
5.scenariusze są wybierane z podręcznika LOME na najblizszym GT w Angli obowiązują:
1-2bitwa contest of champion -> polega na tym żeby bohater wyciłą w pien jak najwięcej jednostek -moim zdaniem bardzo ciekawy pomysł na scenariusz ąż dziw bierze że się do tej pory u nas nie pojawił nigdziie
3-4bitwa domination -> wiele nie trzeba pisać nasze pkt kontrolne ale chyba tutaj zajmuje się górki laski i inne tereny
5-6bitwa meeting engagement -> trzeba jako pierwszy przeciwnika zmniejszyć do 25%, niestandardowe strefy rozstawienia
7-8bitwa clash of piquets -> cel to "break your oponent" kije baseballowe w pewnym sensie mogą ułatwić zadanie. wysatwai się najpierw połowke armii w narożniku między 18"-24" potem wchodzi reszta z własnej krawędzi.

krótko mówiąc trzeba przejrzeć lome w celu obadania wszystkich scenariuszy które on zawiera
img]http://img211.imageshack.us/img211/3488/userbar111511ag4.gif[/img]

Offline xioze

LOTR na Grand Tournamencie w Polsce!!!
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 20, 2006, 11:01:23 am »
Cóż  ;) Wychodzi że
Królestwo za Saurona  :D  Na to Dobry
Cytuj
1-2bitwa contest of champion -> polega na tym żeby bohater wyciłą w pien jak najwięcej jednostek -moim zdaniem bardzo ciekawy pomysł na scenariusz ąż dziw bierze że się do tej pory u nas nie pojawił nigdziie

Na to też
Cytuj
-4bitwa domination -> wiele nie trzeba pisać nasze pkt kontrolne ale chyba tutaj zajmuje się górki laski i inne tereny

Na reszte też ;)  choć najmniej na

Cytuj
5-6bitwa meeting engagement -> trzeba jako pierwszy przeciwnika zmniejszyć do 25%, niestandardowe strefy rozstawienia



A dobro co Dobro  ;) przecież :D
Cytuj
3.nie ma zadnych pkt za sojusze i klimatyczne armie,

W rohanie wychodzi Mi Szary w płaszczyku około 16-17 outridersów i Gamling ze sztandarem
Ale opcji jest więcej  Gondor + czarodziej
Elfy plus Czarodziej  ;)


Chyba boję się tego regulaminu :?
pozdr

Offline Herudaio

LOTR na Grand Tournamencie w Polsce!!!
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 06, 2006, 11:48:26 am »
Ponieważ pojawił się oficjalny rule-pack na GT 2007 w Agnli sobie zbadałem jak to wygląda za morzem:
Armylisty LOME i LOME w samym sobie.... tzn. jest ładny zapis że jeśli się pojawia nowy koszt to wykorzystujemy nowy.... tzn. Baty po 20 pkt w Morii... Gil-Galad konny etc. i pare innych miłych rzecz :/
Modele zakazane: Gollum, Bombadil, Jagódka...         Sauron welcome to
Nie znalazłem nic o limitach modeli nie wiem czy w LOME jest ale jeśli nie ma to bez limitów najwyraźniej

Punktacja: 0-160 za bitwy 0-12 za test wiedzy.... i jeśli mi się dobrze wydaje nie ma punktacji za malowanie...

Ogólnie... to takie hMMM przez duże M...
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Glorfindel

LOTR na Grand Tournamencie w Polsce!!!
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 06, 2006, 12:09:18 pm »
GW po raz kolejny przeczy samo sobie - w FAQu do LOME (aktualnie niedostępny :badgrin: ) była mowa, że liczą sie tylko i wyłącznie statystyki z podręcznika i dodatkow :roll:
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Ezekiel-san

LOTR na Grand Tournamencie w Polsce!!!
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 06, 2006, 04:06:05 pm »
Cytat: "Herudaio"

Nie znalazłem nic o limitach modeli nie wiem czy w LOME jest ale jeśli nie ma to bez limitów najwyraźniej


Limty w LOME są, tylko nie pamiętam jakie. Wiem, że jest limit 50 jak był do jakiejś granicy, potem od iluś tam do iluś tam (chyba 900) jest większy, a od tych bodajże 900 jest ileś tamjeszcze większy. Niech ktoś uszczegółowi to!

Offline Herudaio

LOTR na Grand Tournamencie w Polsce!!!
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 06, 2006, 05:13:10 pm »
Z implementacji LOME do AB autorstwa anglików wynika że na 700 pkt jest limit 75 :)

Bardziej mnie nurtuje czy Sauron jest dopuszczony i jesli tak to czy z pierścieniem... bo inaczej czeka nas inwazja Sauronów a po drugiej stronie 2x czarodziej co nie jest trudno w LOME
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Ezekiel-san

LOTR na Grand Tournamencie w Polsce!!!
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 06, 2006, 06:05:45 pm »
Z tymi czarodziejami to fakt. Sam zastanawiam się nad rozpą: Gandalf Szary, Saruman Biały i Radagast  :p Kto wie? Może to jedyna okazja w życiu :lol:

Offline xioze

LOTR na Grand Tournamencie w Polsce!!!
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 06, 2006, 06:19:18 pm »
Cytuj
Nie znalazłem nic o limitach modeli nie wiem czy w LOME jest ale jeśli nie ma to bez limitów najwyraźniej

W Lome są
na 700pkt to 75 modeli

Cytuj
Bardziej mnie nurtuje czy Sauron jest dopuszczony i jesli tak to czy z pierścieniem

Jezeli LOME jest wykładnią to z pierścionkiem - panie Sędzio  ;)  :lol:

IMHO Moim prywatnym zdaniem przeciętnego zjadacza chlebka to opcji jest parę .......
Jeżeli weżmie się pod uwagę czas teren to niezłą opcją dla zła czy dobra mogą się okazać katapulty np dwie mordorskie z trolami plus coś do opóźniania .
Pożyjemy zobaczymy - Godzina na bitwe - to nie zabawa ino eskalacja  ;)

Offline Ezekiel-san

LOTR na Grand Tournamencie w Polsce!!!
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 06, 2006, 07:39:41 pm »
A tak przy okazji i swoją drogą - ale głupi ci Anglicy! :lol:

Trzeba powoli zacząć kombinować złą armię. Jeden plus tego, że jak LOME to i sporo sojuszy.

Offline Herudaio

LOTR na Grand Tournamencie w Polsce!!!
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 06, 2006, 07:50:12 pm »
Liczba możliwych przegięć jest sporo chociaż skończona... Tylko boję się że za dużo armii będzie polegać na tym komu uda się załatwić Saurona...
LOME jest chore choć jeden turniej może być zabawny z takimi armylistami :)
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline drachenfeles

LOTR na Grand Tournamencie w Polsce!!!
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 06, 2006, 08:06:57 pm »
aż się zastanawiam czy nie wytargować władce pierścieni z komisu <evil laughter>